نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: انتقال اینترنت از طریق vpn server در ویندوز سرور 2008

نام حقيقي: Omid

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    19

انتقال اینترنت از طریق vpn server در ویندوز سرور 2008

سلام من یه سرور دارم با سیستم عامل ویندوز سرور 2008 روی سرور اینترنت وصله از طریق یک کارت شبکه
    ( سیستم سرور فقط یه کارت شبکه داره ) و منم قصد دارم تموم کارام رو با همین یه کارت شبکه انجام بدم ( جهت اطلاع )
    خوب من vpn server رو راهندازی کردم بصورت کامل فقط هر کاری می کنم سرور اینترنت رو جابجا نمی کنه و این شده معضل بزرگی برام
    vpn کانکت میشه سرور پینگ میشه ولی اینترنت جابجا نمیشه

هر دو سیستم در یک ورک گروپ هست سیستم کلاینت گت وی نداره ولی در رنج سروره
    ( هر پیشنهادی دارین مطرح کنین بجز اضافه کردن کارت شبکه دوم
    و ست کردن گت وی روی سیستم کلاینت
    می خوام اینترنت سیستم کلاینت از طریق سرور 2008 رد بشه
    می خوام یوزر حتما vpn کانکت کنه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط OmidSystem نمایش پست ها
    سلام من یه سرور دارم با سیستم عامل ویندوز سرور 2008 روی سرور اینترنت وصله از طریق یک کارت شبکه
    ( سیستم سرور فقط یه کارت شبکه داره ) و منم قصد دارم تموم کارام رو با همین یه کارت شبکه انجام بدم ( جهت اطلاع )
    خوب من vpn server رو راهندازی کردم بصورت کامل فقط هر کاری می کنم سرور اینترنت رو جابجا نمی کنه و این شده معضل بزرگی برام
    vpn کانکت میشه سرور پینگ میشه ولی اینترنت جابجا نمیشه

هر دو سیستم در یک ورک گروپ هست سیستم کلاینت گت وی نداره ولی در رنج سروره
    ( هر پیشنهادی دارین مطرح کنین بجز اضافه کردن کارت شبکه دوم
    و ست کردن گت وی روی سیستم کلاینت
    می خوام اینترنت سیستم کلاینت از طریق سرور 2008 رد بشه
    می خوام یوزر حتما vpn کانکت کنه
    دوست من شما از دستگاهی که اینترنت رو فرستادی به یک سوییچ بعد از یک پورت دادی به سرور و کلاینت ها رو باز زدی به سوییچ خوب اینجا سرور چه نقشی داره وقتی کلاینت ها مستقیم دستگاهی که اینترنت رو فرستاده به سرور رو می بینن بعد هر کی ای پی ست کنه اینترنت داره دیگه نیاز به وی پی ان سرور نیست
    شما قصد اشتباه کردین با یک کارت شبکه نمیشه
    !

ویرایش توسط maaziyar : 2013-08-11 در ساعت 09:34 PM
    soltex666 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    19
    من دقیقا این کارو از طریق incoming connections انجام دادم توی ویندور سرور 2003 دقیقا از یه لن بهش vpn می زنم و از اینترنت اون استفاده می کنم

ولی نمی دونم چرا توی سرور 2008 نمیشه

شما فرض بر این بگیرید که هم سرور و هم کلاینت با یه هاب بهم وصل هستن ولی نمی خوام رو کلاینت گت وی ست کنم

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    دوست من شما از دستگاهی که اینترنت رو فرستادی به یک سوییچ بعد از یک پورت دادی به سرور و کلاینت ها رو باز زدی به سوییچ خوب اینجا سرور چه نقشی داره وقتی کلاینت ها مستقیم دستگاهی که اینترنت رو فرستاده به سرور رو می بینن بعد هر کی ای پی ست کنه اینترنت داره دیگه نیاز به وی پی ان سرور نیست
    شما قصد اشتباه کردین با یک کارت شبکه نمیشه
    !
    حرف شما درست ولی من فرض گرفتم در واقع این یه ارتباط site to site هست که از میکروتیک رد میشه و توی اون سرور من یه رنج آپی ولید دیگه دارم چون دست رسی به سرور ندارم راحت ترین راه اینکه از طریق شبکه داخلی بهش vpn بزنم تا کلاینت از طریق آی پی ولید اون بتونه وارد یه سری سایتهای خواص که من می خوام بشه

ویرایش توسط OmidSystem : 2013-08-11 در ساعت 09:37 PM

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    19
    دوستان کسی نظری نداره ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی vpn server در ویندوز سرور 2008

اینترنت در ویندوز سرور 2008وی پی ان سرور در ویندوز سرور 2008نصب vpn سرور 2008 r2راه اندازی vpn server در ویندوز 2008مجوز اینترنت در ویندوز سرور 2008راه اندازی وی پی ان روی ویندوز سرور 2008نصب vpn در ویندوز سرور 2008راهاندازی VPN SERVER در سرور 2008 R2windows 2008 server r2 وی پی انvpn ویندوز سرور 2008نحوه نصب وی پی ان سرور 2008راه اندازی vpn روی سرور 2008راه اندازی vpn اینترنت سرور در ویندوز 2008راه اندازی وی پی ان سرور در server2008اشتراک اینترنت از طریق vpn در ویندوز سرور 2008راه اندازی vpn برروی سرور 2008پدر مورد سیستم عامل vpn ونصب ان بروی سرور 2008نصب vpn server 2008روی اینترنت سرور ندارممراحل نصب vpn server در ویندوز سرور 2008نصب vpn server در ویندوز سرور 2008راه اندازی vpn سرور در ویندوز 2008راه اندازی وی پی ان سرور در ویندوز سرور 2008نصب vpn در ویندوز سرور 2008 تصویری

برچسب برای این موضوع