نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: قیمت ارزان آنتی ویروس

نام حقيقي: srs

عضو عادی
    نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    29

قیمت ارزان آنتی ویروس

دوستان سلام

من یه چند روزیه که دنبال خرید یه آنتی ویروس هستم با جستجو هایی که انجام دادم دیدم که بعضی از سایتها به خاطر ماه رمضان قیمتها رو خیلی پایین آوردن مثلا کسپر رو 65000 تومان میدن بیت دیفندر 2 ساله رو 64000 تومان میدن
    آیا واقعا به این آنتی ویروسا با این لایسنسها اعتباری هست و واقعا آنتی ویروس اوریجینال هستن با لایسنس معتبر؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

ضمنا یادم رفت بگم که کسپرسکی اینترنت سکیوریتی هست و بیت دیفندر توتال سکوریتی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد

خواننده شناسه تصویری DiGiBoY
    نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    من پیشنهادن اینه که از وب سایتای شرکتهای بزرگ وارد کننده این محصولات خرید بفرمایید. همون طور که فرمودید بعضی ها به خاطر ماه رمضان قیمت ها رو پایین آوردن. من برای اینکه برای کسی تبلیغ نشه از یه شرکت خاص اسم نمی برم، اما رنج قیمتها همینی هست که خودتون گفتید.

نام حقيقي: srs

عضو عادی
    نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    29
    نقل قول نوشته اصلی توسط DiGiBoY نمایش پست ها
    من پیشنهادن اینه که از وب سایتای شرکتهای بزرگ وارد کننده این محصولات خرید بفرمایید. همون طور که فرمودید بعضی ها به خاطر ماه رمضان قیمت ها رو پایین آوردن. من برای اینکه برای کسی تبلیغ نشه از یه شرکت خاص اسم نمی برم، اما رنج قیمتها همینی هست که خودتون گفتید.
    مرسی از راهنماییت اما قبل از ماه رمضان تقریبا این قیمتها 2 برابر بود یه دفعه نصف شدنشون یکم مشکوک نیست به نظرت؟؟؟

این آدرس میل من هست ممنون میشم اگه یه شرکت معنبر .اسه کسپر سکی بهم معرفی کنی
    البته یه چندتایی خودم می شناسم اما اگه با شرکتی کار کردی که معتبر بوده ممنون میشم بهم اسمش رو بگی

rasa_sh@hotmail.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع