نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط ICT-M
  • 4 توسط Hakimi

موضوع: پیاده سازی WMS روی سرور 2k8R2

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75

Icon14 پیاده سازی WMS روی سرور 2k8R2

سلام بر دوستای خوب ام

میخواستم ببینم کسی تا حالا WMS (Windows Media Setvices) جایی پیاده کرده ؟؟ یه دو تا سوال داشتم :

سوال اول اینکه : چرا باید در پیاده سازی و انتقال داده در این سرویس ( بین کلاینت ها) باید از فیبر نوری استفاده کرد ؟؟

سوال دوم : چگونه باید از کابل فیبر نوری برای پیاده سازی این سرویس استفاده کرد؟؟ ، آیا convertor داره ؟؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید ، خیلی بهش نیاز دارم!!!!!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    فیبر نوری؟!‌ کجا چنین چیزی خواندید؟ لینک منبع را بدهید.

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    سلام، من جایی پیاده سازی نکردم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم نیاز مبرم به فیبر نیست ، کاربرد این سرویس توی شبکه های اینترنت و اینترانت هست و از دو طریق Web Base و Windows Agent قابل پیاده سازی در سیستم کلاینت ها می باشد و کلاینت ها می توانند فایل های ویدئویی با پسوند Wma را با هم به اشتراک بزارند ، حالا شما اگر یک LAN داشته باشید و بخواهید این سرویس رو به صورت ایدال پیاده سازی کنید ، بهتر است از فیبر برای انتقال DATA از سرور تا Core Switch استفاده کنید.

بله برای استفاده از فیبر به یک کانورتور Fiber ->Ethernet نیاز دارید که بعضی از سوییچ ها مانند 2960 سیسکو دارای قابلیت ماژول می باشند و فقط کافی است ماژول خریداری شوند و راه حل بعدی استفاده از کانورتور های مجزا استفاده شود .

یک سوال ، این سرور بیشتر جنبه سرگرمی دارد ، شما هدفتون از انتخاب این سرور چی بوده ؟

CSW سپاسگزاری کرده است.

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hakimi نمایش پست ها
    فیبر نوری؟!‌ کجا چنین چیزی خواندید؟ لینک منبع را بدهید.
    واقیتش راجع به فیبر نوری چیزی جایی نخوندم ولی استاد دورمون فیبر نوری رو بهتر میدونست شاید به خاطر سرعت انتقال داده یا کیفیت تصویر ، شـــاید ، من نمیدونم !!!
    شما نظر دیگه ای دارین؟؟؟ روی بستر Ethernet میشه یه انتقال تصویر خوب داشت ؟؟ استفاده میکنم از نظرتون !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ICT-M نمایش پست ها

یک سوال ، این سرور بیشتر جنبه سرگرمی دارد ، شما هدفتون از انتخاب این سرور چی بوده ؟
    بابت راهنماییت بسیار سپاسگزارم جعفر جان !!!!
    آره خوب ، همیشه که نباید سرویس مدیریتی پیاده کنی که ، برای یه موسسه ی که بر حسب امکان سنجی بنده این سرویس به دردشون می خوره مثلا کلاینت ها با باز کردن بروزر خودشون و وارد کردن یه آدرس میتونن هم یه فیلم در حال پخش شدن رو ببینن هم اینکه روی یه حالت دیگه خودشون فیلم انتخاب کنن ، که در اینجا صرفا فیلم آموزشیه ، اتفاقا خودم از این سرویس خیلی خوشم میاد !!!

ویرایش توسط CSW : 2013-06-22 در ساعت 07:15 PM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    استادتان اشتباه کرده‌اند. فیبر نوری الزاما سرعت انتقال بیشتری ندارد. فیبر آنجایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فاصله تا دستگاه بعدی (مثلا بین کلاینت و سوئیچ یا بین دو سوئیچ یا ...) بیش از اندازه‌ای باشد که بتوان با کابل مسی ارتباط را برقرار کرد. ارتباطات فیبر که امروزه به صورت متداول در شبکه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند پهنای باند 1G را می‌توانند تامین کنند و کابل Cat6 هم همین پهنای باند را می‌تواند پشتیبانی کند. پس به دنبال فیبر نباشید.

mavrick، f14f21، aqfery و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه فعال سازی wms

برچسب برای این موضوع