نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط dodvaod
  • 1 توسط kavehashoori
  • 1 توسط judon3t
  • 1 توسط MNaderi
  • 1 توسط miladpc

موضوع: عضو كردن كامپيوتر به دامين

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

عضو كردن كامپيوتر به دامين

آيا فقط با كاربر ادمين دامين ميتونيم يك كامپيوتر رو عضو دامين كنيم يا با هر كاربري كه فقط عضو دامين باشه و ادمين نباشه هم مي شه اين كار رو انجام داد؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: كاظم

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    210
    سپاسگزاری کرده
    30
    دوست عزيز
    اگر اون كامپيوتر قبلا اضافه نشده باشه (منظورم اينه New Computer Object باشه و نه Replace روي Object قبلي)
    بله User معمولي فكر مي كنم تا 10 كامپيوتر رو مي تونه Add كنه. بيشترش هم راه داره كه بايد به اون User دسترسي و Setting هاي لازم جهت اضافه كردن كامپيوتر رو بدي ولي تا 10 عدد هيچ تنظيم خاصي نمي خواهد.

http://support.microsoft.com/kb/251335

http://forums.techarena.in/active-directory/1050761.htm

ویرایش توسط kazem_m : 2010-01-12 در ساعت 02:09 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    34
    نقل قول نوشته اصلی توسط imanpakravan نمایش پست ها
    آيا فقط با كاربر ادمين دامين ميتونيم يك كامپيوتر رو عضو دامين كنيم يا با هر كاربري كه فقط عضو دامين باشه و ادمين نباشه هم مي شه اين كار رو انجام داد؟
    اگر يوزر دومين معمولي باشد نميتونيد از طريق اين كاربر كامپيوتري رو عضو دومين كنيد بايد يك كاربر دومين ادمين باشد.

نام حقيقي: كاظم

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    210
    سپاسگزاری کرده
    30
    ویرایش توسط kazem_m : 2010-01-12 در ساعت 02:33 PM

نام حقيقي: mohammad

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام من با ادمین هیچ آشنایی ندارم ولی قبلا با workgroup کار کردیم.2 روز پیش لب تابمو مسئول it به شبکه شرکت با ادمین وصل کرد. حالا که دسترسی به اونجا ندارم و لب تاب رو آوردم خونه موقع بالا اومدن ویندوز یه یوزر معرفی میکنه که مربوط میشه به ادمین شرکت و یه other user معرفی میکنه که من با یوزر قبلیم نمیتونم واردش بشم.چون ازم پسورد میخواد ولی من رو لب تابم پسورد نداشتم. حالا میخوام کامپیوترمو به حالت قبلی برگردونم.ضمنا من رو دسکتاپم یه سری فایل داشتم که بهشون نیاز دارم.
    البته نمیتونم از یوزر شرکت برم تو فولدر user اصلیم تو درایو c چون قفل شده.
    اینم بگم که من با یوزر شرکت میتونم به کامپیوتر دسترسی داشته باشم بدون اتصال به شبکه شرکت.!!!
    لطفا راهنماییم کنید که چه جوری من کامپیوترمو از این حالت خارج کنم و به اطلاعات قبلیم دسترسی پیدا کنم.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    با سلام
    دوست عزیز شما بدون داشتن پسورد ادمین شبکه نمیتونی سیستمت رو از شبکه خارج کنی!
    برای دسترسی به یوزر قبلیت در قسمت Other user ابتدا باید نام سیستمت رو تایپ کنی و بعد نام یوزری که باهاش وارد سیستمت میشدی.اگر نام سیستمت یادت نیست با workgroup امتحان کن به عنوان مثال برات می نویسم:بعد از ورود به قسمت other
    mycomputer\myname در قسمت یوزر بنویس و پسوردت رو هم در قسکت خودش اگه داری.
    موفق باشی

puma7 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    به 10 تا یوزر ( فکر کنم 10 تا بود فقط) شما میتونی این پالیسی رو بدی که امکان جوین به دامین کردن رو بهت بدن
    تو پالیسی ها چک کن
    الان به سرور دسترسی ندارم دقیق جاشو بهت بگم
    بگرد پیدا میکنی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط puma7 نمایش پست ها
    سلام من با ادمین هیچ آشنایی ندارم ولی قبلا با workgroup کار کردیم.2 روز پیش لب تابمو مسئول it به شبکه شرکت با ادمین وصل کرد. حالا که دسترسی به اونجا ندارم و لب تاب رو آوردم خونه موقع بالا اومدن ویندوز یه یوزر معرفی میکنه که مربوط میشه به ادمین شرکت و یه other user معرفی میکنه که من با یوزر قبلیم نمیتونم واردش بشم.چون ازم پسورد میخواد ولی من رو لب تابم پسورد نداشتم. حالا میخوام کامپیوترمو به حالت قبلی برگردونم.ضمنا من رو دسکتاپم یه سری فایل داشتم که بهشون نیاز دارم.
    اینم بگم که من با یوزر شرکت میتونم به کامپیوتر دسترسی داشته باشم بدون اتصال به شبکه شرکت.!!!
    لطفا راهنماییم کنید که چه جوری من کامپیوترمو از این حالت خارج کنم و به اطلاعات قبلیم دسترسی پیدا کنم.

اگر درست متوجه شده باشم چرا logon localy نمیکنی با یوزر خودت دسترسیاتم به سیستمت آزاد میشه
    اگر اشتباه متوجه شدم بیشتر توضیح بده

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    به 10 تا یوزر ( فکر کنم 10 تا بود فقط) شما میتونی این پالیسی رو بدی که امکان جوین به دامین کردن رو بهت بدن
    تو پالیسی ها چک کن
    الان به سرور دسترسی ندارم دقیق جاشو بهت بگم
    بگرد پیدا میکنی

- - - Updated - - -

اگر درست متوجه شده باشم چرا logon localy نمیکنی با یوزر خودت دسترسیاتم به سیستمت آزاد میشه
    اگر اشتباه متوجه شدم بیشتر توضیح بده

همونطور که قبلا گفتم من با این نوع شبکه اصلا آشنایی ندارم.فقط میدونم که من با other user نمیتونم بالا بیام. وقتی منو به دامین متصل کردن یوزر قبلی من پسورد نداشته و الان که میخوام با یوزرم بیام بالا ازم پسورد میخواد.
    ضمنا برا من سوال شده که چهجوری میشه که من بدون اتصال به کابل شبکه شرکت میتونم با ادمین کانکت شم. مگه این نوع شبکه پسورد و به سرور نمیفرسته و بعد از تایید سرور اجازه ورود میگیره.؟؟؟؟

راستی داستان این پالیسی چیه دیگه ؟؟؟

نام حقيقي: it

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    سلام.با ویندوز xp miniسیستمتو بوت کن و وارد فایلهای کامپیوترت میتونی بشی.

نام حقيقي: مهدی نادری

عضو عادی
    نوشته
    303
    سپاسگزاری شده
    242
    سپاسگزاری کرده
    10
    هر کاربری که اختیارات ادمین سیستم رو در حالت WorkGroup داشته باشه میتونه درخواست دومین کردن سیستم رو بکنه اما برای تائید و دامین شدن حتما باید نام کاربری و پسورد ادمین ویندوز (یا نام کاربری با اختیارات ادمین) سرور رو داشته باشین
    من با ادمین هیچ آشنایی ندارم ولی قبلا با workgroup کار کردیم.2 روز پیش لب تابمو مسئول it به شبکه شرکت با ادمین وصل کرد. حالا که دسترسی به اونجا ندارم و لب تاب رو آوردم خونه موقع بالا اومدن ویندوز یه یوزر معرفی میکنه که مربوط میشه به ادمین شرکت و یه other user معرفی میکنه که من با یوزر قبلیم نمیتونم واردش بشم.چون ازم پسورد میخواد ولی من رو لب تابم پسورد نداشتم. حالا میخوام کامپیوترمو به حالت قبلی برگردونم.ضمنا من رو دسکتاپم یه سری فایل داشتم که بهشون نیاز دارم.
    لطفا راهنماییم کنید که چه جوری من کامپیوترمو از این حالت خارج کنم و به اطلاعات قبلیم دسترسی پیدا کن
    م.
    شما میتوانید تا 10 مرتبه (در حالت پیش فرض ) و بدون نیاز به ویندوز سرور در حالتی که قبلا یکبار با نام کاربری تحت دامین وارد شده اید با همان نام به سیستم جوینت بشین
    اما اگر میخواهید بصورت لوکال (یبدون دامین) به سیستم خودتون لاگین کنید باید در صفحه خوشامدگویی (صفحه ورود تام کاربری) دکمه Switch User رو انتخاب و بعد YourComputerName\ YourUserName و کلمه عبور قبلی خود رو وارد کنید
    اگر هم سیستم شما ویندوز اکس پی هستش در کادر اول نام کاربری
    در کادر دوم کلمه عبور و از کمبوباکس گزینه This Computer رو انتخاب کنید

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    همونطور که قبلا گفتم من با این نوع شبکه اصلا آشنایی ندارم.فقط میدونم که من با other user نمیتونم بالا بیام. وقتی منو به دامین متصل کردن یوزر قبلی من پسورد نداشته و الان که میخوام با یوزرم بیام بالا ازم پسورد میخواد.
    ضمنا برا من سوال شده که چهجوری میشه که من بدون اتصال به کابل شبکه شرکت میتونم با ادمین کانکت شم. مگه این نوع شبکه پسورد و به سرور نمیفرسته و بعد از تایید سرور اجازه ورود میگیره.؟؟؟؟

راستی داستان این پالیسی چیه دیگه ؟؟؟

دوست عزیز بسته به تنظیمات تا تعداد دفعات مشخصی بدون اینکه مجدد از سرور چک کنه میتونه لاگین کنه

در مورد other user باید از حالت log on to domain خارجش کنی و logon localy کنی دوست عزیز
    کدوم پالیسی؟

نام حقيقي: ميلاد

خواننده
    نوشته
    121
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    128
    سلام
    برای اینکه از حالت دامین به حالت لوکالی وارد ویندوز بشی تو قسمت other user بزن: نقطه بک اسلش یوزر قبلیت:
    کد:
    .\username

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام به همه دوستان بالاخره با min xp تونستم به اطلاعاتم رو یوزر قبلیم دسترسی پیدا کنم . من که نتونستم از حالت ادمین خارج شم .بنابراین ویندوزو عوض کردم. حالا یه سوال برام پیش اومده که با فورمت کردن پارتیشن آیا اثری از ادمین قبلی به جا میمونه یا نه.این برا این میگم چون من یه ویندوز تازه نصب کردم ولی نرم افزارهام خیلی سخت رجیستر میشه.حتی یه پلاگینم هم رو نرم افزار 3d max رجیستر نشد.
    لطفا نگید که این نرم افزار رو چک کن.چون من اون رو بارها با همون روند قبلی نصب کردم..لطفا راهنمایی کنید.

ضمنا من که به ادمین دسترسی ندارم ولی اگه کسی دسترسی داره روش miladpc رو چک کنه و جوابو اطلاع بده.

کلمات کلیدی در جستجوها:

طریقه دومین کردن

دومین کردن کامپیوتر

http://forum.persiannetworks.com/f78/t31245.html

دامین کردن کامپیوتر

عضو دومین کردن

دامین کردن سیستم

عضو دامین کردن

آموزش دومین کردن شبکه

خارج کردن کامپیوتر از دامین

عضو دومین کردن کامپیوتر

دامین کردن

عضو دامین کردن یک کامپیوتر

آموزش دامین کردن سیستم

دومين كردن سيستم

عضو دامین کردن کامپیوتر

عضو دومین شدن

اضافه کردن کاربر به دامین

طریقه عضو کردن سیستم در شبکه دامین

دامین کردن کامپیوتر در شبکه

اضافه کردن کامپیوتر به شبکه

عضو دامین کردن چند سیستمعضو دومین کردن یک کامپیوترآموزش دامین کردن کامپیوتر در شبکهآموزش دامین کردن کامپیوترآموزش عضو شدن دامین

برچسب برای این موضوع