نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط darkseed
  • 2 توسط darkseed
  • 1 توسط kavehashoori
  • 1 توسط fardins

موضوع: اعمال شدن پالیسی مقصد وقتی ریموت میزنیم؟

نام حقيقي: شیرین

مسدود شده
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    27

اعمال شدن پالیسی مقصد وقتی ریموت میزنیم؟

اگر ریموت دسکتاپ بزنیم به یه سیستم دیگه پاالیسیهای اون سیستم به ما میرسد؟

چون بعدش Loopback Processing رو میخوام بفهمم. قاطی کردم شدید
    با تشکر فراوان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نه دوسا عزیز شما که ریموت وصل میشی میری پشت سیستم اون در اصل و چیزی به شما منتقل نمیشه

مثلا میتونی یه فایل اونجا کپی کنی بیای تو سیستم خودت paste کنی ؟

نام حقيقي: فردین

عضو عادی
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام،
    توضیح بدین که سیستم مورد نظرتون clientهست یا server?شما با چه permissionی به اون remote زدین؟شما Admin هستید؟اگه ج مثبته و به client خود تون وصل شدین نباید اعمال بشه...

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط fardins نمایش پست ها
    سلام،
    توضیح بدین که سیستم مورد نظرتون clientهست یا server?شما با چه permissionی به اون remote زدین؟شما Admin هستید؟اگه ج مثبته و به client خود تون وصل شدین نباید اعمال بشه...
    فردین جان با هر روشی و با هر permission به صورت remote وصل بشه پالیسی ها منتقل نمیشن
    شما یه صفحه مجازی از کامپیوتر مقصد میسازی
    شما چه به سرور وصل بشی چه به کلاینت فرقی نداره

مثلا شما از تو خونه به هر سروری که یه سری پالیسی داره ریموت کنی پالیسیهای اونو میگیری ؟

کاملا مخالفم با این موضوع

نام حقيقي: DarkSeed

عضو عادی شناسه تصویری darkseed
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    138
    اینجا بحث سر User config می افته .
    اون یوزر پای هر سیستمی که بشینه یا لاگین کنه . تمام پالیسی های User config رو با خودش میبره. چه یوزر کلاینتی باشه چه یوزر ادمینی.
    LooPBack Processing هم یه چیزی تو این مایه هاست که تو کامپیوتر مقصد پالیسی رو اعمال میکنیم و میگیم که هر کسی اومد پای این سیستم من پالیسی های خودشو بیحیال شو ( User Config ) در صورت انتخاب Replace و یا پالیسیهاشو با پالیسی های User Config من جمع کن ( در صورت انتخاب Merge )
    که البته خودم تو یکسری چیزاش شبهه دارم هنوز ( همین که وقتی وصل میشه به مقصد خوب اصولا قرار نیست که از Computer Config به یک یوزر ،پالیسی برسه و در واقع پالیسی User Config برا Usere و Comp Config برا Computer ) ...

kavehashoori سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkseed نمایش پست ها
    اینجا بحث سر User config می افته .
    اون یوزر پای هر سیستمی که بشینه یا لاگین کنه . تمام پالیسی های User config رو با خودش میبره. چه یوزر کلاینتی باشه چه یوزر ادمینی.
    LooPBack Processing هم یه چیزی تو این مایه هاست که تو کامپیوتر مقصد پالیسی رو اعمال میکنیم و میگیم که هر کسی اومد پای این سیستم من پالیسی های خودشو بیحیال شو ( User Config ) در صورت انتخاب Replace و یا پالیسیهاشو با پالیسی های User Config من جمع کن ( در صورت انتخاب Merge )
    که البته خودم تو یکسری چیزاش شبهه دارم هنوز ( همین که وقتی وصل میشه به مقصد خوب اصولا قرار نیست که از Computer Config به یک یوزر ،پالیسی برسه و در واقع پالیسی User Config برا Usere و Comp Config برا Computer ) ...

دوست عزیز پیشنهاد میکنم صورت سوال رو یکبار دیگه بخونید

با ریموت زدن از پشت سیستم خودتون با هر سیستمی که به شما امکانش داده شده باشه بر روی سیستم ریموت زننده هیچ پالیسی جدیدی اعمال نمیشود بله بسته به یوزری که با اون ریموت میزنید پالیساهای اون یوزر بر روی سیستم ریموت شما اعمال میشود اما بر روی سیستم ریموت زننده هیچ کانفیگ و پرمیشن جدیدی ست نمیشود

نام حقيقي: DarkSeed

عضو عادی شناسه تصویری darkseed
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    138
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم صورت سوال رو یکبار دیگه بخونید

با ریموت زدن از پشت سیستم خودتون با هر سیستمی که به شما امکانش داده شده باشه بر روی سیستم ریموت زننده هیچ پالیسی جدیدی اعمال نمیشود بله بسته به یوزری که با اون ریموت میزنید پالیساهای اون یوزر بر روی سیستم ریموت شما اعمال میشود اما بر روی سیستم ریموت زننده هیچ کانفیگ و پرمیشن جدیدی ست نمیشود
    اینکه از سیستم جدید بهش پالیسی نمیرسه اصلا حرفی توش نیست و منم گفتم که این بخاطر اینه که پالیسی های خودشو ( User Config خودشو ) همراهش داره . ( وقتی مثلا یوزر علی تو Group Policy و Ad یک یوزر ادمینی هستش هرجا که بره ادمینه و پالیسی های ادمینی خودشو میبره )
    ولی ایشون در آخر صحبت از Loop back Processing کردند که کار Loopback proccesing اینه که م یگه حرف حرفه منه یعنی اگه این پالیسی تو کامپیوتر مقصد ست شده باشه هر یوزری حتی ادمین به این سیستم ریموت یا لاگین کنه اینبار این مقصده که پالیسهاش بهش اعمال میشه . یعنی اگه تو مقصد گفته باشه که دسترسی به Control panel نداشته باشیم هرکسی که لاگین یا ریموت کنه این دسترسیو تو این سیستم نداره.

ویرایش توسط darkseed : 2013-05-22 در ساعت 07:35 AM
    kavehashoori و mrs-shirin سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    درسته اما بازم رو سیستم مقصد نه سیستمی که باهاش ریموت زدیم صحبت من این بود

اونم زمانیه که به خود کامپیتر پالیسی رو اعمال کرده باشیم بنابراین با هر یوزری بهش وصل بشیم پالیسی تغییر نمیکنه

اما با همه اینا خود سیستم ریموت زننده هیچ تغییری نمیکنه

mrs-shirin سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: فردین

عضو عادی
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    15
    داداش گلم کاوه جان،
    اخه کجای شبکه بیان شده که Policy ها از طریق Remote به Computer مبدا منتقل میشه که شما این برداشتو از نوشته من یا حتی توی ذهن خودت کردی؟
    شک ندارم که object مورد نظر نویسنده اصلی هم User ی هست که Remote زده.حتی شاید یک computer در Network جدا گانه به یک سیستم در networkی خاص Remote بزنه.فکرشو بکن که چطور ممکنه Policyبه اون سیستم خارج از شبکه منتقل بشه؟

mrs-shirin سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

گروپ پالسی در computer configuration اعمال نمیشه

برچسب برای این موضوع