صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: خطا در زمان join to domain

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi7610 نمایش پست ها
    گاهی وقتها برای Join شدن مجبور هستید پسوند دامین را وارد نکنید. به عنوان مثل اگر دامین شما server.local می باشد کافیست فقط نام server را بنویسید و پسوند local را نزارید.
    این موضوع توجیه علمی نداره ولی گاهی مجبور هستی این مدلی join به دامین بشی.
    دوست من ، با این جمله ، فروم رو نابود کردی !

Reza.D، paravand20 و aqfery سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    دوست من ، با این جمله ، فروم رو نابود کردی !
    راستش من هم خیلی عجیب بود برام اون جمله اما چون خودم چیز بیشتری نمیدونستم با خودم گفتم خب اگر توجیه علمیش رو بلدی بگو اگر نه چرا این آدمی رو که حالا یه راه حلی که واسش جواب داده رو پیشنهاد داده تا مشکل یکی دیگه حل بشه ضایع میکنی! حتی اگر دلیلش رو ندونه ولی این واسش جواب داده ، همونجور که شما نمیدونی چرا آب گرم از آب سرد زودتر یخ میزنه اما واقا اینجوریه !!!! ( و واقعا توجیه علمی ندارن براش )

aqfery و nnima777 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    راستش من هم خیلی عجیب بود برام اون جمله اما چون خودم چیز بیشتری نمیدونستم با خودم گفتم خب اگر توجیه علمیش رو بلدی بگو اگر نه چرا این آدمی رو که حالا یه راه حلی که واسش جواب داده رو پیشنهاد داده تا مشکل یکی دیگه حل بشه ضایع میکنی! حتی اگر دلیلش رو ندونه ولی این واسش جواب داده ، همونجور که شما نمیدونی چرا آب گرم از آب سرد زودتر یخ میزنه اما واقا اینجوریه !!!! ( و واقعا توجیه علمی ندارن براش )
    علیرضا خان دل‌مون برات تنگ شده برادر. استفاده می‌کردیم از اطلاعات‌تون.
    من که همیشه تاپیک‌هایی که شما حضور داشتید رو دنبال می‌کردم بلکه چیزی یاد بگیرم.
    بیشتر باشی جای دوری نمی‌ره‌ها. ضمن اینکه اگر خیلی اینجا وقت‌تو می‌گیره می‌خوای کم بیا اما همیشه بیا

البته چیزهایی که گفتم ربطی به داستان نداشت و همین‌جا از تمامی ملت بابت این پاسخ بی‌ربط عذرخواهی می‌کنم

- - - Updated - - -

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    خلاصه : وقتی با Server.local جوین نمیشه و با Server جوین میشه توجیهش اینکه تو روش اول از DNS سرور برای پیدا کردن دامین استفاده میشه اما در روش دوم از Netbios . نتیجه اینکه سرور DNS مشکل داره !

عرض بنده اینه که اگر کسی در مورد مسئله ای اطلاعات کافی نداره نباید بیاد و فتوا صادر کنه و با این قاطعیت نظر بده !
    چون در این صورت آدم های بی سوادی مثل من که این جواب رو میخونن با خودشون میگن : "خب چون این فروم تخصصی شبکه هست پس حتما جواب هایی که داده میشه درسته دیگه ، اونم جواب هایی با این قاطعیت" . بعد میره و به مشکل میخوره و ...

بعضی از جواب ها هم مثل قرص آرام بخش میمونن . یعنی فقط مشکل طرف رو تو همون لحظه حل میکنه . اما بعدا اونو دوباره با مشکل رو به رو میکنن .
    مثلا DNS طرف مشکل داره و کلاینت هاش با نام کامل دامین Join نمیشن ، یکی بیاد بگه با نام خالی (بدون پسوند) جوین کن درست میشه . خب این راه حل به چه درد میخوره ؟! مشکل اصلی ( که DNS باشه ) بعدا دوباره از یک جای دیگه میزنه بیرون . در واقع با این جواب کار طرف رو مشکلتر کردیم . چون اگه از اولش بدونه که مشکلش چیه ، جلوتر نمیره و سعی میکنه اول مشکل رو حل کنه بعد ادامه بده .

ضمنا ضایع کردن و شدن تو فرومی که محل تبادل اطلاعات هست ، اصلا معنی نمیده !
    هممون اومدیم اینجا که از تجربیات و سواد همدیگه استفاده کنیم و دانشمون رو بیشتر کنیم ، اگه کسی اشتباه کسی رو بهش گوش زد کنه ، اونو ضایع نکرده !

موفق باشید .

aqfery و nnima777 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    خلاصه : وقتی با Server.local جوین نمیشه و با Server جوین میشه توجیهش اینکه تو روش اول از DNS سرور برای پیدا کردن دامین استفاده میشه اما در روش دوم از Netbios . نتیجه اینکه سرور DNS مشکل داره !

عرض بنده اینه که اگر کسی در مورد مسئله ای اطلاعات کافی نداره نباید بیاد و فتوا صادر کنه و با این قاطعیت نظر بده !
    چون در این صورت آدم های بی سوادی مثل من که این جواب رو میخونن با خودشون میگن : "خب چون این فروم تخصصی شبکه هست پس حتما جواب هایی که داده میشه درسته دیگه ، اونم جواب هایی با این قاطعیت" . بعد میره و به مشکل میخوره و ...

بعضی از جواب ها هم مثل قرص آرام بخش میمونن . یعنی فقط مشکل طرف رو تو همون لحظه حل میکنه . اما بعدا اونو دوباره با مشکل رو به رو میکنن .
    مثلا DNS طرف مشکل داره و کلاینت هاش با نام کامل دامین Join نمیشن ، یکی بیاد بگه با نام خالی (بدون پسوند) جوین کن درست میشه . خب این راه حل به چه درد میخوره ؟! مشکل اصلی ( که DNS باشه ) بعدا دوباره از یک جای دیگه میزنه بیرون . در واقع با این جواب کار طرف رو مشکلتر کردیم . چون اگه از اولش بدونه که مشکلش چیه ، جلوتر نمیره و سعی میکنه اول مشکل رو حل کنه بعد ادامه بده .

ضمنا ضایع کردن و شدن تو فرومی که محل تبادل اطلاعات هست ، اصلا معنی نمیده !
    هممون اومدیم اینجا که از تجربیات و سواد همدیگه استفاده کنیم و دانشمون رو بیشتر کنیم ، اگه کسی اشتباه کسی رو بهش گوش زد کنه ، اونو ضایع نکرده !

موفق باشید .
    احسنت و تبریک بر شما ، همین اطلاعاتی که دادی رو نمیتونستی همون پست اولت قرار بدی؟
    پس یا شما حال نداری که جواب بدی پس لزومی هم نداشت اونجوری اون بدبخت رو ضایع کنی ، یا جوابش رو نمیدونستی که باز هم لزومی نداشت اون بیچاره رو تخریب کنی.
    امیدوارم مغز کلام رو گرفته باشید ، فروم های تخصصی و تبادل اطلاعات محل ضایع کردن همدیگه نیست که بخواهیم اطلاعات به رخ بکشیم ، در ضمن اینجا هم helpdesk ردهت نیست که هرچی توش گفته شه بنا بگیریم که درسته و باید روش قسم بخوریم!!!! فکر کنم این هر کسی هم که میاد اینجا متوجه میشه، نمیدونم چه اصراری هست اسم تخصصی میذاریم روی فروم ، اما معنی تخصص رو نمیدونیم ، تخصصی یعنی اختصاصی ، یعنی مثلا توی این فروم از شاتل و گردش سیارات صحبت نمیشه و اختصاصا از شبکه و رایانه و این مفاهیم حرف زده میشه ، حالا چه درست چه غلط. . تخصصی معنیش این نیست که همه چیز باید درست باشه.
    اتفاقا فروم های اینجوری پر است از آزمون و خطا ، پس نباید بترسیم که بریم و به مشکل بخوریم ، یا بعد به مشکل خوردن بگیم " اه عجب فروم در پیتی اطلاعات غلط میده به مردم "
    راستش شما یه خورده انتظاری که از دوستان دارید بالاست ، هر کسی در حد خودش قاطعیت میتونه داشته باشه ، شما اگر بخواهید اینجوری دوستان و پاسخ هاشون رو زیر سوال ببرید که دیگه باید در این فروم رو تخته کنند ، چون اینجا همه مثل من و شما در حال یادگیری هستند و مثلا کارشناس ارشد سیسکو نمیاد اینجا به کسی پاسخ بده ، اون میره میشه مشاور سیسکو و گوگل بعد ازش انتظار پاسخ درست و قاطع دارند. اما من اینجا از دوستان فقط انتظار اشتراک راه حل هاشون رو دارم و همین و بس!

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    این موضوع توجیه علمی نداره ولی گاهی مجبور هستی این مدلی join به دامین بشی.

خب به نظر من هم آقای علیرضا اگر شرکت مایکروسافت این جمله را ببیند ناراحت می شود از کم لطفی دوستان!

اگر من چنین حرفی می زدم و کسی به من گوشزد می کرد می رفتم تحقیق می کردم که علت این داستان چیست به جای اینکه ناراحت شوم یا فکر کنم ضایع شدم و تجدید نظر می کردم در پاسخ هایی که می دهم.

من هم اگر احتمال بدهم جوابی که می دهم بر حسب فرض و گمان است و مطمئن نیستم به چیزی که می گویم از ارائه نظر خودداری می کنم یا حداقل با ضرس قاطع جواب نمی دهم که خدای نکرده باعث گمراهی نشوم.

ارادت هم داریم

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ظاهرا شما هم لپ کلام رو نگرفتید و به حاشه اون پرداختید ، 3 خط اول پست قبلی رو بخونید دوباره ،
    ضمنا اینجا کسی استخدام نشده که جواب های صحیح و بدون مشکل بده ، اینجا یه مکان برای اشتراک ایده ها و راه حل هاست ، حالا کسی سوادش خیلی بالاست و به نظرش میاد راه حل ها مسخره است ، به جای تمسخر ، راه حل درست رو بنویسه نه این که بعد چند روز بیاد برای اظهار دانش و علم و اینکه از زیر اتهام در بره یه مقاله ارائه بده.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

join to domain توسط netbios روش

خطاهای domain

خطای time در دامین

برچسب برای این موضوع