نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: قطع سرور از اینترنت از طریق کامپیوتر دیگر در شبکه

نام حقيقي: F M

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    13

قطع سرور از اینترنت از طریق کامپیوتر دیگر در شبکه

سلام.
    من یه شبکه workgroup دارم با یک سرور و چند تا کلاینت. و یه کانکشن Vpn که از طریق اون به اینترنت وصل میشم.
    در آن واحد فقط یه کامپیوتر تو شبکه میتونه با اون کانکشن به اینترنت وصل باشه (vpn از طریق خطوط لیزید لاین به سازمان در شهر دیگه زده میشه)

می خوام از طریق یکی از کلاینتها هر وقت خواستم اتصلال مثلا سرور رو از اینترنت قطع کنم و هر وقت خواستم دوباره اونه به اینترنت وصل کنم.

لطفا راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط snailman نمایش پست ها
    سلام.
    من یه شبکه workgroup دارم با یک سرور و چند تا کلاینت. و یه کانکشن Vpn که از طریق اون به اینترنت وصل میشم.
    در آن واحد فقط یه کامپیوتر تو شبکه میتونه با اون کانکشن به اینترنت وصل باشه (vpn از طریق خطوط لیزید لاین به سازمان در شهر دیگه زده میشه)

می خوام از طریق یکی از کلاینتها هر وقت خواستم اتصلال مثلا سرور رو از اینترنت قطع کنم و هر وقت خواستم دوباره اونه به اینترنت وصل کنم.

لطفا راهنمایی کنید.
    مهندسین بزرگ لطفا کمک کنید.

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    13
    واسه قطع و وصل یه کانکشن دستور rasdial تو ویندوز هست.

من میتونم یه برنامه بنویسم که مثلا رو فلان پورت رو سرور گوش بکنه بعد با یه برنامه دیگه از رو کلاینتم بهش دستور بدم تا فرمان rasdial رو اجرا بکنه ولی حتما تو خود ویندوز هم باید یه قابلیتی وجود داشته باشه

لطفا اگه کسی چیزی بلده کمک کنه.

نام حقيقي: it

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    سلام.مطمئن نیستم این راه بهترین باشه ولی امتحان کن.به سرورت اجازه ریموت شدن از کلاینتی که در نظر داری بده و وقتی ریموت شدی میتونی صفحه دسکتاپ سرور رو داشته باشی و هر کار که خواستی باهاش بکنی(مثلا قطع وی پی ان و غیره)البته دسترسی باید داشته باشی برای اون کار

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط judon3t نمایش پست ها
    سلام.مطمئن نیستم این راه بهترین باشه ولی امتحان کن.به سرورت اجازه ریموت شدن از کلاینتی که در نظر داری بده و وقتی ریموت شدی میتونی صفحه دسکتاپ سرور رو داشته باشی و هر کار که خواستی باهاش بکنی(مثلا قطع وی پی ان و غیره)البته دسترسی باید داشته باشی برای اون کار
    ممنون از شما برای پیشنهادتون.
    من خودم رمز دسترسی رو دارم ، ولی نمیخوام کلاینتهام بتونند به سرور ریموت بشند، روی سرور اتوماسیون و کلی چیز دیگه هست.
    فقط میخوام مثلا اگه کلاینت موقعی که میخوا به اینترنت وصل بشه و ارور 691 دریافت کرد (یعنی یه نفر دیگه با این وی پی ان به اینترنت وصله)، بتونه سرور رو از اینترنت قطع کنه.

judon3t سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشگل نرفتن سرور به اينترنت

برچسب برای این موضوع