نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: مشکل در اجرا برای مالی و اداری

نام حقيقي: مهیار عقیلیان

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

مشکل در اجرا برای مالی و اداری

با سلام،
    بر روی سرور نرم افزارهای مالی نصب است و از sql برای پشتیبانگیری و متصل شدن کلاینتها به نرم افزار در سرور استفاده شده است.
    چند روزی هست که کلاینتها نمی توانند چند تا از این نرم افزار های مالی که بر روی سرور اجرا کنند، در هنگام اجرا پیغامی مبنی بر "این نرم افزار نمیتواند پایگاه داده اش را باز کند" میدهد و بعد از چند ساعت دوباره همه ی این مشکلات از بین میرود.
    من در قسمت event view نگاه کردم و دیدم در هنگامی که ایم مشکل بر طرف شده sql اون چندتا نرم افزار مالی start شده اند.
    من در هنگام مشکل به یوزرها دسترسی ادمین و domian admin دادم تغییری حاصل نشد و نکته ی موجود این است که بر روی sql نرم افزار دیگری موجود است که پایگاه داده اش با sql کار میکند و در هنگام بروز این مشکل هیچ پیغام خطایی در نرم افرار دیگر حاصل نشده.
    من خودم اول احتمال دادم که شاید از فایل اجرایی نرم افزارهای مالی باشد که با این اتفاقی که چند ساعت بعدش افتاد و مشکل خود به خود بر طرف شده بود به شک افتادم،سرور نزدیک به سه ماه است که آنتی ویروس اش expire شده و اینترنت از طریق سرور به کلاینتها شیر شده است ولی اگر سرور ویروسی شده باشد قاعدتا نرم افزارهای دیگری که با sql در ارتباط هستند هم باید به مشکل بربخورند.
    نکته ی دیگر اینکه رویدادی که در application event برای اجرا این چند نرم افزار رخ داده بود
    Source: MSSQL$SQL2008
    Event ID: 18456
    لطفا راهنمایی کنید.

ویرایش توسط mahyar680 : 2013-02-02 در ساعت 08:26 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع