نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: آموزش اضافه کردن درایور اکسس به ODBC

نام حقيقي: وحید محمودی

عضو عادی شناسه تصویری edward71
    نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111

آموزش اضافه کردن درایور اکسس به ODBC

سلام

خسته نباشید دوستان ، می خواستم بدونم چرا ویندوز 2008 سرور در قسمت ODBC جز درایور SQL درایور دیگه ای نداره ؟ من می خوام برای نرم افزار NTTacPlus دیتابیس بسازم ، متاسفانه گزینه ای برای این کار نیست ! چجوری میشه اکسس رو بهش اضافه کرد ؟

ممنونم

موضوعات مشابه:

نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
    سلام

خسته نباشید دوستان ، می خواستم بدونم چرا ویندوز 2008 سرور در قسمت ODBC جز درایور SQL درایور دیگه ای نداره ؟ من می خوام برای نرم افزار NTTacPlus دیتابیس بسازم ، متاسفانه گزینه ای برای این کار نیست ! چجوری میشه اکسس رو بهش اضافه کرد ؟

ممنونم
    یه نفر نبود به داد ما برسه ؟ فقط باید مشکلات بزرگ رو حل کنید ؟ خو منم مشکل دارم

نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
    یه نفر نبود به داد ما برسه ؟ فقط باید مشکلات بزرگ رو حل کنید ؟ خو منم مشکل دارم
    یه نفر کمک کنه ، خواهش می کنم

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    يه جستجوي ساده مي تونست سريعتر شما رو به نتيجه برسونه !!!!
    This is because the 64-bit version of ODBC Data Source Administrator only lists 64-bit version of drivers.To view 32-bit version of ODBC Driver, you can use the C:\Windows\SysWOW64\odbcad32.exe instead.
    Other things to note:
    Use the 32 bit ODBC Data Source Administrator to create a System DNS with the appropriate name, password and file,
    Make sure the permissions on the database folder and file include Modify permissions for the IUSR and LOCAL SERVICE accounts.
    Windows 2008 server missing MDB Access ODBC drivers to create system DSN | King Computer Sydney Network Engineers IT Blog

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش ODBC

نحوه فعال سازی odbc

فروم اکسس

اضافه کردن دیتا بیس odbcدرایور اکسسدرایوراکسس پوینتآموزش اضافه کردن sql در قسمت odbcاضافه کردن درایور دیتا بیس odbcodbc آموزشآموزش odbc driverآموزش تصویری odbc در ویندوزروش اضافه کردن درایور به wdsآموزشاضافه کردن در اکسساموزش اضافه کردن درایورآموزش تصويري odbcمشکل درایور Accessحل مشکل odbc 32 بیتی افزودن درایور به odbcodbc اضافه کردننحوه فعال کردن دریورهای ODBCاضافه کردن به system dsn به odbcدر ویندوز سرور odbcامزش تصويري odbcحل مشکل odbc در 2008طریقه اضافه کردن درایور به پوشه درایور ویندوز

برچسب برای این موضوع