نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: کنترل دسترسی کاربران و اینترنت در ویندوز سرور 2008

نام حقيقي: bah

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19

کنترل دسترسی کاربران و اینترنت در ویندوز سرور 2008

سلام دوستان

ببخشید ما یه ویندوز سرور 2008 داریم و 10 تا کلاینت . دوتا گروپ داریم یکی admin و اونیکی client ! میخوام کلاینت ها نه بتونن هیچ removable device ایی وصل کنند . نه بتونن هیچ فایلی رو از روی سیستم خارج کنن چه به وسلیه رایت و ... ( در این صورت ایا راه کاری هست که بشه مثلا برای یک دستگاه خاص ! به طور مثال بلوتوٍث یک دستگاه رو مجاز کنیم ؟! و ایا کلا راهی هست که فقط و فقط storage ها رو ببندیم . یعنی فقط نشه فلش وصل کرد ؟ )

من خودم یکسری تغییرات از گروپ پالیسی دادم ولی کل usb ها قطع میشه . ممنون میشم کمکم کنید

مشکل بعدی اینکه فقط ما یک سرور داریم . یه خط اینترنت وایمکس مبین داریم . میخوام بخش کانکشن نتورک برای کلاینت ها هم کاملا دسترسیش قطع بشه . میخواستم بپرسم بهترین راه برای دسترسی محدود کاربران به اینترنت چیه ؟! ایا میشه isa server و ad روی یک دستگاه نصب کرد ؟! ایا اصلا نصب isa + bandwidth spilter حتما نیاز هست ؟ یا برنامه ایی هست که بشه سرور و به اینترنت وصل کرد و بدون isa پهنای باند اینترنت رو بین کاربران تقسیم کرد و محدودیت گذاشت ؟!

سوال بعدی که دارم اینکه میخوام یه نرم افزار مانیتورینگ که مدیر شبکه بتونه log کامل فعالیت های کاربران رو ببنیه ! همچنین بتونه desktop کلاینت ها رو در صورت لزوم ببینه .

تمام سیستم های کلاینت ها و ادمین های win 7 unlimited هست و تمام دستگاه چون انتی ویروس از قدیم خریداری شده kasper internet security معمولی هستش .

مرسی از دوستان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رحمانی

عضو عادی
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز شاید بتونم کمکت کنم برای اینکه کسی نتونه فلش یا سی دی راما بازر نکنن توویندوز 2008 خیلی راحته شما باید تو Active Directory چند تا Organic Unit در ست کنی و بگو این گروه فلششا باز کنه یا باز نکنه و هر چیزی که میخوای ....
    در مورد کنترل اینترنت به نظر من Kerio Firewall نصب کنی خیلی خوبه یه نرم افزاره توپه لینک دانلودش همین جا هست با یه سرچ میتونی پیداش کنی .
    در مورد کنترل شبکه ومانیتور کردن نرم افزارهای مختلفی هست مثل Network Monitor هست که اصلا کاربر متوجه نصب این برنامه نمیشه . حتی میتونی دستکابشونا هنگام کارشون ضبط کنی .
    اگه نرم افزارها را نداشتی بگو واست اینجا بذارم .

msafari و Red-Line سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

کنترل کاربران در ویندوز سرور 2008

تنظیمات اینترنت در سرور 2012

قطع شدن اینترنت هنگام نصب کریو

نصب isa در سرور2008

تنظیمات ویندوز سرور 2008 برای اینترنت در

کاربران اینترنت در سرور

کنترل کاربران در ویندوز سرور

تقسیم دسترسی کاربران در win server

تنظیمات شبکه در ویندوز سرور 2008

کنترل دسترسی به اینترنت کلاینت ها در ویندوز سرور ۲۰۱۲