صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 21

موضوع: تجربه شما از کار با ویندوز جادویی -- 8 --

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847

تجربه شما از کار با ویندوز جادویی -- 8 --

بعد از مدت ها انتظار مایکروسافت بزرگترین محصول تاریخ حیاتش را به بازار عرضه کرد ...
    چه بخواهیم چه نخواهیم باید مایکروسافت را تحسین کرد ....
    دوستان من امروز ویندوز 8 جدید رو نصب کردم ... واقعا در نگاه اول زیبایی و گرافیک و طراحیش آدمو محو میکنه ... جالبش اینکه این ویندوز یه جورایی طراحی شده که خوراکه صفحات لمسی باشه ... اما باز هم دسکتاپ و امکانات مدیریتی ویندوز 7 به راحتی قابل دسترسه ... سرعت بالاش هم که دیگه ....
    در کل اگر این ویندوز بیاد روی تبلت ها یعنی انقلابی بزرگ ....
    خوب شما هم بگید از تجربیاتتون دوستان ....

موضوعات مشابه:
    Hanif سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    با سلام
    قابلیتی که به تاچ شدن ویندوز سون کمک میکنه مترو نام دارد و در حقیقت همان شکل کاشی هایی هست که از در کنار هم قرار گرفتن مربع های برنامه ایجاد می شود . برای کاربر عادی در گام نخست بعلت حذف منوی استارت یک مقدار گیج کننده خواهد بود ، البته برنامه جانبی برای افزودن استارت در ویندوز 8 وجود دارد .
    لازم به ذکز است بنده روی ماشین مجازی نصبش کردم و چون از آن زمانی که به یاد دارم تمامی جلوه های گرافیکی ویندوز ها را غیر فعال می کردم گرافیک 8 برای من زیاد جلوه ای نداشته ولی با این همه از شکل جدید آیکن ها و مترو خوشم آمد .
    هم اکنون منتظر اتفاقاتی هستم که در خصوص مباحث شبکه ای در 8 بوجود آمده و تنها راه رسیدن به این ، کار با این ویندوز در شبکه و آموختن آن است .

موفق باشید

در ادامه یک مقدار حرفه ای تر به خصوصیات ویندوز 8 می پردازیم :

ویژگی‌های جدید :

• رابط کاربری جدید (مترو) برای صفحه نمایش لمسی
    • حذف دکمه استارت.
    • مرورگر اینترنت اکسپلورر ۱۰
    • ورود کاربری با استفاده از تصویر.
    • بوت سریع هیبریدی
    • Task Manager(برنامه مدیریت وظیفه) جدید
    • راه اندازی ویندوز با استفاده از فلش مموری.
    • پشتیبانی از چندین نمایشگر
    • پشتیبانی از USB3
    • پشتیانی از معماری ARMعلاوه بر اینتل و AMD
    • صفحه شروع جدید.
    • قابلیت بازگردانی سیستم عامل به تنظیمات کارخانه(اولیه).
    • سیستم پرونده جدید REfs.
    • پشتیبانی از ارتباط حوزه نزدیک(NFC).
    • بوت امن
    • پشتیبانی از فناوری RAID 1 و RAID 5
    • اضافه شدن نوار ریبون به ویندوز اکسپلورر مانند مایکروسافت آفیس۲۰۱۰.
    • توانایی بازکردن پرونده‌های ISO، IMG و VHD.
    • نرم افزار ویندوز دیفندر در این ویندوز دارا قابلیت آنتی ویروس است، که مشابه نرم افزار مایکروسافت سکیوریتی اسنشالز عمل می‌کند و پیش بینی می‌شود جایگزین این نرم افزار شود.
    • اضافه شدن ویژگی ایمنی خانواده(Family safety)که به والدین این امکان را می‌دهد که فعالیت‌های فرزندان خود را در اینترنت نظارت و کنترل کنند و همچنین از فرزندان خود محافظت کنند و رایانه ی آنان را کنترل کنند.
    • چندوظیفگی جدید
    • ادغام ایکس‌باکس لایو(شامل Xbox Live Arcade، Xbox SmartGlass، Xbox Music و Xbox Video.)

ویژگی‌های حذف شده :

• نوار دستور(command bar)جایگزین نوار ریبون(Ribbon UI) شده‌است.
    • ویندوز مدیا سنتر در تمام نسخه‌های آن حذف شده اما به عنوان یک افزونه (add-on)در دسترس است.
    • ویندوز مدیا پلیر از پخش دی وی دی پشتیبانی نمی‌کند، اگر چه ویندوز مدیا سنتر اگر جداگانه خریداری شود هنوز پخش می‌کند.
    • دکمه شروع(Start button) حذف شده، اگرچه هنوز به عنوان یک نقطه حساس در پایین سمت چپ صفحه در دسترس است.
    • دکمه نمایش دسکتاپ در نوار وظیفه دیده نمی‌شود، اما هنوز با کلیک کردن در گوشه پایین سمت راست صفحه فعال می‌شود.
    • رابط کاربری آئرو ویندوز(Aero)که در ویندوز ویستا و ویندوز ۷ وجود دارد در ویندوز ۸ حذف شده‌است.
    • Aero 3D Flip حذف شده است.
    • ویندوز گجت که در ویندوز در ویندوز ویستا و ویندوز ۷ ویژگی جدیدی بود حذف شد.
    • برنامه یBackup and Restore(پشتیبان گیری و بازگردانی) با با برنامه ای مشابه به نام تاریخچه فایل(File History)جایگزین شد.
    • Windows CardSpace به نفع ویژگی جدیدی به نام U-Prove حذف شد.
    • Parental Controls با Family Safety جایگزین شده است.
    • صفحه آبی مرگ که اطلاعات فنی درباره خطایی که باعث توقف سیستم عامل شده را نشان می‌داد ساده تر شده‌است.

منبع : ویکی پدیا فارسی

f14f21، Gold_ و xp_black سپاسگزاری کرده‌اند.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: mohsen

عضو عادی شناسه تصویری xp_black
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    192
    سپاسگزاری کرده
    22
    سلام
    منم به تازگی نصب کردم به جز ظاهر که خیلی گیرا بود و نوع طراحی برای قابلیت Tuch , اولین چیزی که نظرمو جلب کرد سرعت بالا بود و این که هسته ویندوز 7 رو تا این حد سبک کردن.
    و اینکه Windows Defender را خیلی نسبت به قبل تقویت کردن.
    از xp زودتر میاد بالا
    واقعا می خواد انقلاب کنه در این زمینه.
    ولی در اولین نگاه یکم گیج کننده هست , مخصوصا این موضوع که جای بیشتر ویژگی هایی که همه میدونیم را عوض کرده و تا بیاد جا بیفته یکم طول میکشه.
    من خودم تا چندین دقیقه چیزایی که می خواستمو با RUN اجرا می کردم تا کم کم جاهای جدیدی که طراحی شده بود رو پیدا کردم ( تجربه شخصی )

Hanif و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    دوستان، ویندوز 8 رو جدا نصب کنیم یا ویندوز 7 مون رو آپگرید کنیم به 8 و بعد کرک ویندوز 8 رو اجرا کنیم ؟ من نمی تونم دل از اینهمه برنامه که نصب کردم بکنم!

* خیلی کم با ویندوز 8 کار کردم، اما روی مشکلات شبکه و وایرلس و اینترنت ویندوز خیلی کار شده و خیلی از خطاهای کانکشنی ک حضور ذهن ندارم کنترل شده!

نام حقيقي: mohsen

عضو عادی شناسه تصویری xp_black
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    192
    سپاسگزاری کرده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط i_t0xic نمایش پست ها
    دوستان، ویندوز 8 رو جدا نصب کنیم یا ویندوز 7 مون رو آپگرید کنیم به 8 و بعد کرک ویندوز 8 رو اجرا کنیم ؟ من نمی تونم دل از اینهمه برنامه که نصب کردم بکنم!

* خیلی کم با ویندوز 8 کار کردم، اما روی مشکلات شبکه و وایرلس و اینترنت ویندوز خیلی کار شده و خیلی از خطاهای کانکشنی ک حضور ذهن ندارم کنترل شده!
    می تونی روی Virtual Machin نصب کنی.
    پیشنهاد می کنم فعلا از سریال خود ماکروسافت استفاده کنی که Trial 90 روزه هستش.
    OS اصلیت رو بزار همون ویندوز 7 باشه فعلا.

نام حقيقي: Moojy

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    21
    یه لینک دانلود هم از آخرین نسخه بهمون میدین

نام حقيقي: سعید

عضو عادی
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    43
    پروژه ویندوز 8 شکیت خورده هستش به علت :

چون ایران اومد ماکروسافت رو هک کرد و 3 روز مونده به انتشار ویندوز 8 توی ایران داشتن دی وی دی هاش رو می فروختن !

ماکروسافت شکایت کرد اما به نتیجه نرسید برای همین دفترش رو توی تهران تعطیل کرد !

موفق باشید

نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    نقل قول نوشته اصلی توسط ocmax نمایش پست ها
    پروژه ویندوز 8 شکیت خورده هستش به علت :

چون ایران اومد ماکروسافت رو هک کرد و 3 روز مونده به انتشار ویندوز 8 توی ایران داشتن دی وی دی هاش رو می فروختن !

موفق باشید
    جالب .... اینهایی که گفتید توهم بود یا رویا دفتر مایکروسافت توی تهران !!!!! عزیز بیشتر مطالعه کن ....

amirkhatam سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    چــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــی ؟؟؟؟؟؟
    کجا بوده ؟؟؟؟
    ایران هکش نکرده روسیه هک کرده این یک
    دوم از 3 ماه پیش هم فروخته میشد ، RP رو دستکاری میکردن !

- - - Updated - - -

منم نصب کردم و کرک هم استفاده کردم و محدودیت زمانی رفع شده اما مشکل خصوصی سازی هست که تا رسما اکتیو نشه فعال نمیشه کسی راهی سراغ نداره ؟
    یک چند تا نرم افزار دیدم اما کار نکردن

نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    کرک که همیشه میاد ... مگه اپل نبود همون روز اول توزیع کرک شد ... اونجا کپی رایت یه بحث حقوقیه نه زوری

نام حقيقي: سعید

عضو عادی
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    43
    پیش فروش میشد اما هنوز منتشر نشده بود !

یک شرکت هستش توی تهران اسمش یادم نیست نمایندگی ماکروسافت هستش !

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    نقل قول نوشته اصلی توسط ocmax نمایش پست ها
    پیش فروش میشد اما هنوز منتشر نشده بود !

یک شرکت هستش توی تهران اسمش یادم نیست نمایندگی ماکروسافت هستش !
    سعید عزیز به ما اسانس دلستر نمی فروشند بخاطر تحریم ، چرا راه دور بریم اگه اینجا نمایندگی داشت که ما نمی رفتیم افغانستان و تاجیکستان امتحان بدیم . حتی IP شما هم تحریم است و از IP ایران شما رو قبول نمی کنند
    ولی این رو به عنوان یک امکانی که می تواند در آینده دور محقق شود از شما می پذیریم

hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: Majid_M

خواننده
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    تو ایران هیچ نمایندگی ماکروسافت و اپل و .......... وجود نداره . هرکی گفته دروغه محضه

mohamad-23 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    سلام مجدد ---من نصبش کردم یه چند وقتی میشه ، اخرین کرک هم دارم اگر کسی خواست بگه براش بذارم . جالبه دارم بهش عادت میکنم ---------- فقط دیوانه وار پرفورمنس سیستمم رفته بالا تو کم تر از 30 ثانیه بالا میاد کامل و باتری که قبلا با نور صفحه کامل 3:30 بود الان شده 5:10 کاملا پایدار -- رم در حالت عادی میزنه کلا1 گیگ در حال استفاده و اصلا عجیب هوشمنده ! عالیه !

- - - Updated - - -

اون نمایندگی هم ادعاش قلابیه:

partners listed in Solution Finder are part of the Microsoft Partner Program, however; Microsoft does not endorse any of the partners or their software, solutions, services and training listed on this site. Microsoft disclaims any and all
    liability arising out of your use of the partners, software, solutions, services and training listed on the site. All software, solutions, services and training are provided “as is” and without warranty unless provided by the authoring partner.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf78t55529-new.html

علل کارنکردن وی پی انویندوز 8خصوصیات ویندوز 8مشکل vpn ویندوز هشت 8مشکل ویندوز 8 با vpnدانلود کانکشن ساکس برای ویندوز8کار نکردن اینترنت در استارت ویندوز 8استارت ویندوز8من کار نمیکنهکارنکردن وی پی ان در ویندوز 8علت کار نکردن vpn در ویندوز 8مشکل vpn در ویندوز 8علت کار نکردن وی پی ان در ویندوز 8کار نکردن ویندوز دیفندروارد كردن در ویندوز 8vpnکار نکردن اینترنت در مترو ویندوز 8کار با وایرلس win 8کار نکردن ابزارهاس استارت در ویندوز 8علت کار نکردن وایرلس در ویندوز 8علت کار نکردن windows defenderنحوه ی کار باvpnدرویندوز سوندانلود کانکشن vpnبرای تبلتمشکل کار نکردن کرک در و یندوز 8کار نکردن vpnکانکشنVPN در ویندوز8

برچسب برای این موضوع