نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 5سپاس
  • 2 توسط Hamed_H8
  • 2 توسط Hanif
  • 1 توسط Hamed_H8

موضوع: اشتراک گذاری فایلها در VMWare

نام حقيقي: Sina

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

اشتراک گذاری فایلها در VMWare

سلام
    من یک مبتدی هستم و میخواستم بدونم چطوری میشه سیستم عاملم رو با سیستم عامل VMWare شبکه کنم،و چطوری به فایلهای به اشتراک گذاشته شده دسترسی پیدا کنم...

اگر جای تاپیک اشتباه هست معذرت میخوام

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hamed Khosrozadeh

عضو عادی شناسه تصویری Hamed_H8
    نوشته
    245
    سپاسگزاری شده
    201
    سپاسگزاری کرده
    48
    تفاوتی با محیط فیزیکی نداره !
    شما بعد از نصب سیستم عامل روی ماشین مجازی کارت شبکه اون رو روی حالت HOST بزارید یا اینکه روی حالت Bridge به صورت دستی به اون IP بدید. بعد از برقراری ارتباط می تونید طبق روال Sharing در محیط فیزیکی ، به هدفتون برسید .

Hanif و Zodiac-S سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174

ضمن احترام به فرمایش دوستمون ، شما میتونید جدا از هر نوع ارتباط شبکه ای که دو تا سیستمتون با هم دارند از داخل محیط vmw یک پوشه رو از داخل سیستمی که vmw روش نصب هست به عنوان یک درایو map کنید

Hamed_H8 و Zodiac-S سپاسگزاری کرده‌اند.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: Sina

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed_H8 نمایش پست ها
    تفاوتی با محیط فیزیکی نداره !
    شما بعد از نصب سیستم عامل روی ماشین مجازی کارت شبکه اون رو روی حالت HOST بزارید یا اینکه روی حالت Bridge به صورت دستی به اون IP بدید. بعد از برقراری ارتباط می تونید طبق روال Sharing در محیط فیزیکی ، به هدفتون برسید .
    روی حالت Bridge گذاشتم و IP هم ست کردم ولی بعدش نمیدونم چیکار کنم،مثلا یه پوشه رو در سیستم عاملی VMWare به اشتراک میذارم،ولی نمیدونم چطوری میتونم بهش دسترسی داشته باشم....

نام حقيقي: Hamed Khosrozadeh

عضو عادی شناسه تصویری Hamed_H8
    نوشته
    245
    سپاسگزاری شده
    201
    سپاسگزاری کرده
    48
    بسته به نوع سیستم عاملتون متفاوت خواهد بود .
    روال Sharing در ویندوز XP با Seven کمی متفاوت هست ، به این معنی که با توجه به موانع امنیتی موجود در ویندوز 7 شما باید چند مرحله اضافی برای استفاده از منابع اشتراکیتون طی کنید .
    روال عمومی به این شکل هست که شما بعد از به اشتراک گذاشتن منبع مورد نظر ، با وارد کردن آدرس IP سیستم منبع در نوار آدرس Explore یا بعضاً در RUN می تونید به سیستم هدف متصل بشید و منابع اشتراکی رو مشاهده کنید و بر اساس مجوزهای در نظر گرفته شده می تونید از منابع استفاده کنید . ناگفته نماند برای دسترسی به منابع مورد نظر باید یوزر مربوط دارای مجوز دسترسی متناسب باشه .
    این روال کلی هست (که با یک سرچ کوچیک هم می تونستید بهش برسید ! ) اما همونطور که گفته شد بر اساس وضعیت موجود و وجود آنتی ویروس و فایروال های مختلف روی سیستم ممکنه مستلزم طی مراحل دیگه ای هم باشه ! (نظیر چک کردن و تنظیم Network Profile ها و ... )

Zodiac-S سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتقال فایل از ویندوز به vmware

انتقال فایل در vmware

انتقال فایل به vmware

اشتراک فایل در vmware

اشتراک گذاری فایل در vmware

انتقال فایل به ویندوز مجازی

اشتراک گذاری در vmware

انتقال فایل vmwareدسترسی به درایوها در vmwareانتقال یک فایل از ویندوز xp به vmwareآموزش اشتراک گذاری فایل در vmwareانتقال فایل از سیستم به سیستم عامل vmwareانتقال فایل از ویندوز اصلی به ویندوز مجازیانتقال فایل از vmware به ویندوزدسترسی به درایوها vmwareطریقه به اشتراک گذاری فایل در vmwareنحوه اشتراک گذاری درایوها در vmwareآموزش دسترسی به درایو در vmwareاشتراک گذاری در ویندوز مجازی workstationبه اشتراک گذاشتن فایل ویندوز با vm wareنحوه اشتراک گذاری فایل ها در vmwareاشتراک گذاشتن فایل در vmwareاشتراک درایوها در vmwareبه اشتراگ گذاشتن فایل در vmwareچگونگی اشتراک گذاشتن درایو در ویندوز مجازی

برچسب برای این موضوع