نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 15سپاس
  • 3 توسط halvaei
  • 1 توسط YahyaZahedi
  • 1 توسط shelly
  • 2 توسط Hamed_H8
  • 2 توسط Hamed_H8
  • 4 توسط Ziba
  • 1 توسط hamed_mhk
  • 1 توسط LAVIN

موضوع: استخراج آپدیت از ویندوز .

نام حقيقي: مسعود

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    21

استخراج آپدیت از ویندوز .

با سلام خدمت همه دوستان.
    می خواستم ببنیم کسی میدونه که آیا میشه آپدیتهای یک ویندوز7 آپدیت شده از اینترنت رو از داخلش بیرون کشید و روی ویندوز7 دیگر نصب کرد ؟
    این کار به درد زمانی میخوره که همه کلاینتها امکان اتصال به اینترنت و آپدیت شدن رو نداشته باشن و ویندوزهای نصب شده رو سیستمها هم ورژنشون قدیمی باشه.
    یا اصلا راهی بهتر و بی دردسر تر برای آپدیت و نصب SP روی ویندوزهای در حال کار تحت شبکه وجود داره؟ بدون اینکه اصطلاحا صفحه سیاه بشه!؟
    ممنون.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    راه آسون اینه که آپدیت ویندوز رو خاموش کنید و بی خیال آپدیت بشید !!!
    اما راه بهتر اینه که اگه توی شبکه تعداد کامپیوتر قابل توجهی دارید از سرور WSUS ویندوز استفاده کنید و آپدیت ها رو این سرویس بگیره و روی بقیه سیستم ها نصب کنه .

mgholami، LAVIN و YahyaZahedi سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    21
    ببینید من میخوام همه سیستمهای تحت شبکه آپدیت باشن تا همه راه نفوذها بسته باشه. و WSUS که گفتید فرقی براش نمیکنه کلاینتها چه ویندوزی روشون نصبه چون من توشبکه هم XP دارم و هم 7 .

نام حقيقي: سید یحیی زاهدی فرد

خواننده شناسه تصویری YahyaZahedi
    نوشته
    349
    سپاسگزاری شده
    261
    سپاسگزاری کرده
    188
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط LAVIN نمایش پست ها
    ببینید من میخوام همه سیستمهای تحت شبکه آپدیت باشن تا همه راه نفوذها بسته باشه. و WSUS که گفتید فرقی براش نمیکنه کلاینتها چه ویندوزی روشون نصبه چون من توشبکه هم XP دارم و هم 7 .
    نه تفاوتی نمیکنه که چه سیستم عاملی باشد XP یا 7

LAVIN سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد آخوندزاده

عضو عادی شناسه تصویری shelly
    نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    55
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط LAVIN نمایش پست ها
    WSUS مشکلت رو حل میکنه. امکانات فوق العاده ای بهت میده میتونی بگی کدوم update رو بگیره کدوم رو نگیره update مجموعه office و sp security essential همورو یک بار دانلود میکنه توی شبکه ات پخش میکنه. شرکت های third party هم WSUS Offline تولید کردند که میتونی updateها رو به صورت portable داشته باشی

LAVIN سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Hamed Khosrozadeh

عضو عادی شناسه تصویری Hamed_H8
    نوشته
    245
    سپاسگزاری شده
    201
    سپاسگزاری کرده
    48
    اگر بحث امنیت براتون مورد نظره ، من GFI LanGuard رو بهتون پیشنهاد می کنم !
    این ابزار علاوه بر کارایی WSUS مایکروسافت جهت به روز رسانی ، دارای گزینه های امنیتی متعدد دیگری هم هست که بهتون در امن نگه داشتن سیستم هاتون کمک می کنه ! و قادره تمام نقاط ضعف امنیتی سیستم های شبکتون رو بهتون اطلاع بده و راه حل هایی هم براشون ارائه بده !

LAVIN و YahyaZahedi سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed_H8 نمایش پست ها
    اگر بحث امنیت براتون مورد نظره ، من GFI LanGuard رو بهتون پیشنهاد می کنم !
    این ابزار علاوه بر کارایی WSUS مایکروسافت جهت به روز رسانی ، دارای گزینه های امنیتی متعدد دیگری هم هست که بهتون در امن نگه داشتن سیستم هاتون کمک می کنه ! و قادره تمام نقاط ضعف امنیتی سیستم های شبکتون رو بهتون اطلاع بده و راه حل هایی هم براشون ارائه بده !
    حامد جون از راهنماییت بسیار ممنون، اگه ممکنه یه کم راجع به این GFI LanGuard بیشتر توضیح بده و اینکه از کجا قابل دسترسه.

نام حقيقي: Hamed Khosrozadeh

عضو عادی شناسه تصویری Hamed_H8
    نوشته
    245
    سپاسگزاری شده
    201
    سپاسگزاری کرده
    48
    خواهش می کنم .
    توضیح خاصی نداره ! از لینک زیر هم میتونی کمی اطلاعات دربارش کسب کنی و هم دانلودش کنی !
    به طور مثال توش میتونی IP یک سیستم توی شبکه رو بهش بدی و نرم افزار پس از اسکن کردن اون سیستم تمامی نقاط ضعف امنیتی اون رو در هر زمینه ای رو مشخص می کنه ! و میگه که سیستم مورد نظر چقدرSecure ؟ و معمولا یه راه حل هم براش ارائه می کنه !
    نرم افزار بسیار قدرتمندی ! فقط باید باهاش کار کنی تا بفهمی چقدر امکانات داره !

لینک دانلود نرم افزار

LAVIN و YahyaZahedi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: نسترن زیبا

عضو عادی شناسه تصویری Ziba
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    27
    سلام دوست عزیز

من یک تجربه دارم که امیدوارم بدردت بخورد. یک نرم افزاری هست که مثل WSUS کار می کند اما با این تفاوت که به صورت سروری نیست . من مدت ها دنبال این موضوع بودم که چطوری می توانم یک CD یا DVD درست کنم که آخرین نسخه های به روز شده مایکروسافت را داشته باشد و خوب صد البته هیچ جوابی هم از کسی نمی گرفتم . البته دوستان و اساتید هر کدام راه های مختلفی می گفتند که شاید مد نظر من نبود .
    اما از آنجائیکه از قدیم گفته اند ( عاقبت جوینده یابنده است ) ، بالاخره جستجوهای من هم نتیجه داد و یک برنامه پیدا کردم که تمامی نیازهای من را برآورده می کرد به نام wsusoffline که طرز کارش واقعاً عالی است و مهم تر از اون هم این موضوع است که هر زمان محصول نهائی اون را مجدداً به روز می کنی ، فایل هائی که اضافه شده اند به محتویات قبلی اضافه کرده و نهایتاً می توانی در انتخاب هایش فایل خروجی اش را به صورت یک Image آماده نوشته شدن روی CD/DVD داشته باشی و به هرکسی که دلت می خواهد بدهی .
    تا اون جائی که من دیدم، محصولات مختلفی مثل نسخه های 32 و 64 بیتی از Windows XP,Windows 7, Windows 2003,2008 را پشتیبانی می کند و کار کردن با اون هم بسیار ساده و مفید است . نمی دانم یک همچین برنامه ای به این کاملی و ارزشمندی را چرا کسی معرفی نمی کند و شاید هم خوب نمی شناسید . به هر حال ، بر اساس چیدمان هایی که شما در تنظیمات اولیه برنامه انجام می دهید، می توانید به صورت یک پارچه یک DVD داشته باشید و یا برای هر محصول ، یک DVD مجزا ایجاد کنید . امیدوارم که موفق باشید و این تجربه بتواند بدرد شما بخورد و به قول معروف کار شما را هم راه بیاندازد . نکته مهم این است که نرم افزار خودش فایل های مورد نیاز را به صورت مستقیم از سایت مایکروسافت دریافت و پس از انجام تست های مختلف صحت و سلامت ، آن را بر روی سیستم شما در جایی که قبلاً تعیین شده کپی می نماید .
    راستی یادم رفت این را هم بگویم که اون نسخه ای که شما ایجاد می کنید ( DVD نهائی خروجی ) روی هر سیستمی قابل اجرا است و نیاز به وجود اینترنت هم ندارد ، چون طبق نام برنامه ، تمام فایل های مورد نیاز را از اینترنت قبلاً دانلود کرده و دارد .

hamedakbar، LAVIN، itpirooz و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ziba نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من یک تجربه دارم که امیدوارم بدردت بخورد. یک نرم افزاری هست که مثل WSUS کار می کند اما با این تفاوت که به صورت سروری نیست . من مدت ها دنبال این موضوع بودم که چطوری می توانم یک CD یا DVD درست کنم که آخرین نسخه های به روز شده مایکروسافت را داشته باشد و خوب صد البته هیچ جوابی هم از کسی نمی گرفتم . البته دوستان و اساتید هر کدام راه های مختلفی می گفتند که شاید مد نظر من نبود .
    اما از آنجائیکه از قدیم گفته اند ( عاقبت جوینده یابنده است ) ، بالاخره جستجوهای من هم نتیجه داد و یک برنامه پیدا کردم که تمامی نیازهای من را برآورده می کرد به نام wsusoffline که طرز کارش واقعاً عالی است و مهم تر از اون هم این موضوع است که هر زمان محصول نهائی اون را مجدداً به روز می کنی ، فایل هائی که اضافه شده اند به محتویات قبلی اضافه کرده و نهایتاً می توانی در انتخاب هایش فایل خروجی اش را به صورت یک Image آماده نوشته شدن روی CD/DVD داشته باشی و به هرکسی که دلت می خواهد بدهی .
    تا اون جائی که من دیدم، محصولات مختلفی مثل نسخه های 32 و 64 بیتی از Windows XP,Windows 7, Windows 2003,2008 را پشتیبانی می کند و کار کردن با اون هم بسیار ساده و مفید است . نمی دانم یک همچین برنامه ای به این کاملی و ارزشمندی را چرا کسی معرفی نمی کند و شاید هم خوب نمی شناسید . به هر حال ، بر اساس چیدمان هایی که شما در تنظیمات اولیه برنامه انجام می دهید، می توانید به صورت یک پارچه یک DVD داشته باشید و یا برای هر محصول ، یک DVD مجزا ایجاد کنید . امیدوارم که موفق باشید و این تجربه بتواند بدرد شما بخورد و به قول معروف کار شما را هم راه بیاندازد . نکته مهم این است که نرم افزار خودش فایل های مورد نیاز را به صورت مستقیم از سایت مایکروسافت دریافت و پس از انجام تست های مختلف صحت و سلامت ، آن را بر روی سیستم شما در جایی که قبلاً تعیین شده کپی می نماید .
    راستی یادم رفت این را هم بگویم که اون نسخه ای که شما ایجاد می کنید ( DVD نهائی خروجی ) روی هر سیستمی قابل اجرا است و نیاز به وجود اینترنت هم ندارد ، چون طبق نام برنامه ، تمام فایل های مورد نیاز را از اینترنت قبلاً دانلود کرده و دارد .
    سرکار خانم از لطفتون خیلی ممنونم و صد البته چیزی رو که کسی به تحقیق و تجربه بهش دست پیدا کرده باشه، حتما مفید و کارا خواهد بود.
    بعد از امتحان نتایجش رو خدمت سرکار و همه دوستان عرض خواهم کرد.
    باز هم تشکر.

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ziba نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اگر ميشه در مورد امكانات اين نرم افزار بيشتر توضيح بديد كه مثلاً براي يك اينترپرايز چه كارا اي هايي داره؟!

مثلاً اين موردي كه شما در مرود ايميج و اينا گفتيد يك مقداري براي من گنگه كه اصلا به چه كاري مياد اين ايميج
    يعني يه ايميج بسازي بعدش بلند شي بر پاي هر سيستم نصب كني؟!
    يه مقداري عجيب ميزنه!!!

Niuosha سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها

اگر ميشه در مورد امكانات اين نرم افزار بيشتر توضيح بديد كه مثلاً براي يك اينترپرايز چه كارا اي هايي داره؟!

مثلاً اين موردي كه شما در مرود ايميج و اينا گفتيد يك مقداري براي من گنگه كه اصلا به چه كاري مياد اين ايميج
    يعني يه ايميج بسازي بعدش بلند شي بر پاي هر سيستم نصب كني؟!
    يه مقداري عجيب ميزنه!!!
    من از روز 5شنبه با انتخاب تقریبا تمام آپشن های برنامه بابت گرفتن آپدیت یعنی ویندوزهای WinXP x64,x86 - Win7 x64, x86 ,Office 2003,2007,2010 یعنی کامل دیگه، گذاشتم آپدیت گرفت تا فکر کنم جمعه بعداز ظهر تموم شد حالا هم بهم شش هفتا فایل ISO داده که میخوام یکی شو امتحان کنم.بعد نتیجشو حتما بهتون میگم.

Niuosha سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: الهه

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    107
    WSUS Offline Update میاد آپدیتها مورد نظر (انواع ویندوزها و سری آفیس ) رو دانلود و پکیج میکنه
    یعنی شما آپدیتها رو میتونید به صورت فایلهای نصبی داشته باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

نگه داشتن آپدیت ویندوز

استخراج آپدیت های ویندوز

تفاوت wsus با gfi

نگه داشتن آپديت ويندوز

بیرون کشیدن آپدیت ها از ویندوز 7

تفاوتwsusباgfi longard

استخراج آپدیت ویندوز

استخراج فایلهای آپدیت ویندوز

استخراج آپديتها از wsus

تفاوت wsus با gfi lan guard

اپدیت ویندوز 7 به درد میخوره؟نگهداشتن آپدیتهای ویندوز 7 استخراجفایل آپدیت ویندوز 7 نگه داشتن اپدیت کردن ویندوزطریقه نگه داشتن اپدیت ویندوز تفاوت WSUSبا GFI LAN GUARDنرم افزار استخراج اپدیت ویندوزبرنامه برای استخراج آپدیت ویندوز سوناستخراج آپدیت های نصب شده ویندوزنرم افزار استخراج فایل های uptat ویندوز 7نحوه استخراج آپدیت نصب شده ویندوزاستخراج آپديتهاي ويندوز از wsusاستخراج آپدیتهای ویندوز استخراج آپدیت نصب شده ویندوزاستخراج ایدیت ویندوز از سیستم

برچسب برای این موضوع