نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط malekli
  • 1 توسط malekli

موضوع: permission در file server

نام حقيقي: N/A

عضو عادی
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    29

permission در file server

سلام دوستان....میخوام در فایل سرور سازمان به گونه ای permission ها را تعریف کنم که کارمندان بتوانند اطلاعات و اسناد را از طریق net map drive خودشون در فایل سرور قرار بدن ولی اگر بعدا خواستند اطلاعات را کپی یا پاک کنند نتوانند. به عبارت دیگر آقای X فردا که از سازمان اخراج شد، اطلاعاتش هم از فایل سرور بر نداره ببره خارج از سازمان.

به نظر شما بهترین راه حل چیه؟ بازی با Permission ها در file server یا راه اندازی سرویسی جدید؟ دوستان لطف کنند کامل توضیح بدن.

در ضمن تصمیم به راه اندازی شیرپوینت هم داریم...آیا این مسئله در شیرپوینت قابل حل است؟

متشکرم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی ملک لی

عضو عادی شناسه تصویری malekli
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    155
    سپاسگزاری کرده
    13
    برای پاک نکردن میتوانید از پرمیژن های خود سیستم استفاده کنید, ولی برای اینکه طرف نتواند فایل را بردارد, حتما باید از نرم افزارهای جانبی استفاده کنید یا از سرویس Encryption استفاده کنید

montevina سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    29
    نقل قول نوشته اصلی توسط malekli نمایش پست ها
    برای پاک نکردن میتوانید از پرمیژن های خود سیستم استفاده کنید, ولی برای اینکه طرف نتواند فایل را بردارد, حتما باید از نرم افزارهای جانبی استفاده کنید یا از سرویس Encryption استفاده کنید
    ممنون دوست عزیز....میتونید نرم افزاری را برای این منظور نام ببرید؟

از encryption کجا باید استفاده کنم....منظورتون رو متوجه نشدم! میشه لطفا کمی توضیح بدید.

نام حقيقي: علی ملک لی

عضو عادی شناسه تصویری malekli
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    155
    سپاسگزاری کرده
    13
    نرم افزار: cyberom epdp, و کل نرم افزارهای Endpoint
    برای encription روی فایل یا فولدر کلیک راست کرده و در قسمت Properties روی Advance کلیک کرده و تیک Encrypt را میزنیم

montevina سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    29
    نقل قول نوشته اصلی توسط malekli نمایش پست ها
    برای encription روی فایل یا فولدر کلیک راست کرده و در قسمت Properties روی Advance کلیک کرده و تیک Encrypt را میزنیم
    بله دوست من...متوجه منظورتون شدم. ولی این روش برای وقتی خوبه که CA داشته باشیم تا بتونیم از Basic EFS استفاده کنیم و یکی هم بشه recover agent. ولی در حالت عادی اگه اینکار رو انجام بدم، خود فرد تا زمانی که در سازمان هست یا بقیه کارمندان هم براشون محدودیت ایجاد میشه و از طرفی اگه حواسم نباشه و ویندوز رو بدون export کردن key ها عوض کنیم فایل ها هم از دست میدیم و برای فایلهای مهم سازمان استفاده از encryption بدون CA ریسک داره.

حالا از این نرم افزار ها که فرمودید استفاده میکنم ببینم چطوره.

باز هم ممنون از لطفتون.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تعریف فایل سرور

علی ملک لیراه اندازي file serverگونه درایو را permission بدیمراه اندازي فايل سرورره اندازی file serverrecovery agent encrypt راه اندازیراه اندازی file serverراه اندازی file server در سازمان

برچسب برای این موضوع