نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: مشکل در اشتراک پرینتر

نام حقيقي: سید علی هاشمی

خواننده
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    46

مشکل در اشتراک پرینتر

با سلام
    من در مجموعه ای کار میکنم که برای سه کاربر یک پرینتر به اشتراک گذاشتم مدتی پیش سیستمی که پرینتربه ان وصل بود مشکل پیدا کرد و یه یوز جدید برایش ساختم و دوباره پرینتر را به اشتراک گذاشتم اما حالا هر روز دو کارمندی که پرینتر برایشان share شده دوباره باید User name & password بزنند !!!
    یه یوزر بنام پرینت هم در سیستمی که به پیرنتر وصله ساختم ولی باز هم دو تای دیگه باید هر بار که سیستم را ریستارت میکنند دوباره یوز نیم پسورد (از خودشان یا یوزر پرینت ) را وارد کنند
    سیستم را هم دوباره به دومین join کردم ولی فرقی نکرد
    وقتی ازدو سیستم را از دومین خارج میکنم مشکلی در اشتراک پرینتر ندارند ولی وقتی دوباره وارد شبکه میشوند پرینتر را مینوسد offline و این اررور را میده RPC server is unavailable و خود پرینتر هم کم رنگه در بخش پرینتر ها
    با تشکر

نام حقيقي: masoud

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    25
    ببین وقتی محیظ دامین اگه داری...اول وقتی share میکنی باید قسمت list in active directory رو هم تیک بزنی..بهد تو قسمت security گروه everyone رو به لیست کسانی که مجوز دارند اضافه کنی
    اگه هم دامین نیست اوجا...باید نام کاربری و پسوورد سیستم ها یکی باشه..تا یوزر و پسوورد نخواد ..اگه دوست نداری با credential های ویندوز هم کار کن

نام حقيقي: سید علی هاشمی

خواننده
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    46
    با سلام
    محیط تحت دومین است و من یوزر کاربرانی که به پرینتر دسترسی دارند را را دربخش security اضافه کرده ام و تیک list in active directory را هم زده ام اما فرقی نکرد

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hashimi نمایش پست ها
    با سلام
    محیط تحت دومین است و من یوزر کاربرانی که به پرینتر دسترسی دارند را را دربخش security اضافه کرده ام و تیک list in active directory را هم زده ام اما فرقی نکرد

The RPC Server is Unavailable When You Attempt to Add a Printer

View products that this article applies to.
    System TipThis article applies to a different version of Windows than the one you are using. Content in this article may not be relevant to you. Visit the Windows 7 Solution Center

This article was previously published under Q242079
    Expand all | Collapse all

SYMPTOMS

When you attempt to add a printer to your Microsoft Windows NT-based computer, you may receive the following error message:Operation could not be completed. The RPC server is unavailable.

Back to the top

CAUSE

This issue can occur if the Spoolss.exe and Spoolss.dll files are missing from the %SystemRoot%\System32 folder, or are damaged.Back to the top

RESOLUTION

To resolve this issue:

1. Copy the Spoolss.exe and Spoolss.dll files from another Windows NT 4.0-based server or workstation to the %SystemRoot%\System32 folder on the affected computer.
    2. Apply or reapply the latest appropriate Windows NT service pack, and then restart the computer.
    3. Set the Remote Procedure Call (RPC) Service to start automatically:
      1. Click Start, point to Settings, click Control Panel, and then double-click Services.
      2. On the Service list, click Remote Procedure Call (RPC) Service, and then click Startup.
      3. Under Startup Type, click Automatic, and then click OK.

4. Restart your computer.

عضو عادی شناسه تصویری moh_jj
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    9
    وقتی دو تا کارمند یوزر پسوردشان را زدند برو به Internet Option در کنترل پنل و قسمت Security و ،Trust Site را انتخاب کن،حالا IP سیستم را در انجا بزن و اکی کن!!! مشکلت حل میشه و دیگه ازت بعد از ریستارت شدن پسورد نمی خواد.

کلمات کلیدی در جستجوها:

علت offline شدن پرينتر

علت offline شدن پرینتر

دلیل آفلاین شدن پرینتر

add نشدن پرینتر

server offline مشکل پرینتر

مشکل offline شدن پرینتر

اشکال در اشتراک پرینتر

وقتی پرینتر شیر کنم پیغام خطا در اسم پرینتر یا

خطای مجوز در شیرکردن پرینتر

مشکل خارج شدن پرینتر شر شده بعد از خاموش کردن

رفع مشکل offline شدن پرینترها در شبکه

خطا دراشتراک پرینتر در ویندوز7

خارج شدن پرينتر از share در شبكه

مشکل در اشتراک پرینتر

خطادر اشتراک پرینتر در ویندوز7

خارج شدن پرینتر از شبکه

پرينتر پيغام offline

rpc services is unavailable ارور پرینتر

the rpc server is unavailable پرينتر

علت افلاین شدن پرینتر

علت آف لاین شدن پرینتر در شر کردن

ریموت شدن و اضاف شدن اتوماتیک پرینترهاعلت off line شدن پرینتر شیر شده در شبکهعلت شير نشدن پرينترشیر کردن پرینتر خارج از دامین

برچسب برای این موضوع