نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 4سپاس
  • 2 توسط Reza.D
  • 2 توسط omid.koushki

موضوع: مدرک MCITP از ارمنستان

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49

مدرک MCITP از ارمنستان

با سلام. ابتدا عذر میخوام شاید این تاپیک ها تکراری باشه. ولی من یه سوالی داشتم که تجربتون قطعا کمکم خواهد کرد. من تصمیم دارم شروع به امتحان دادن مدارک MCITP کنم و ارمنستان رو امتحان کردم و توی prometric هم دیدم تست سنتر دارن. چون تجربه سفر را ندارم ترجیحا یه شرکت ایرانی رو پیدا کردم که اون امور کارپردازی و رزرو و این مسائلو انجام بده و بابت جور کردن این مسائل اون شخص برای هر مدرک 30 دلار میگیره تا بووک کنه و هماهنگ کنه و من برم اونجا و اون منو تست سنتر ببره. سوال اصلی من اینه که ایشون گفته ظاهرا برای امتحان گواهینامه بین اللمیلی میخواثن و پاسپورت بعنوان مدرک نیست. تو سایت اون تست سنتر هم که میری بیشتر راجب امتحانای ielts و این چیزا توضیح داده و مدارک مورد نظر برا mcitp رو نگفته. آیا شما یی که در کشور دیگه این کورسها رو دادید هم گواهینامه بین اللملی خواستن و یعنی واقعا پاسپورت این مملکتو قبول ندارن؟ نکته دیگه اینه که من شاید این مدارک رو برا مهاجرت بخوام برا همینه که تو ایران امتحان نمیدم آیا این قاعده امتحان دادن در اون کشور درسته و دیگه برا ایرانی ها مشکلی پیش نمیاد؟ و معتبر خواهد بود؟
    سپاسگزارم که کمک بکنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    در شرایط موجود و تا ادامه تحریم ها شما در هر کشوری که تحریم نباشه امتحان بدید مشکلی نخواهید داشت و مدارکتون معتبره

در رابطه با فراهم کردن شرایط و مقدمات امتحان 30 دلار بابت هر امتحان زیاده. شاید نصف این مبلغ، چیزی بین 100 تا 150 هزار تومان، در صورتیکه شما برید مستقیم هتل و تست سنتر امتحان بدید و به روال ثبت نام و ... کاری نداشته باشید منطقی بنظر میرسه.

در رابطه با مدرک شناسایی مسلما در کشور دیگه پاسپورت اولین مدرکی هست که از شما خواسته میشه اما همیشه در هر کشوری که میخواین امتحان بدید علاوه بر پاسپورت یک مدرک شناسایی دیگه مثل گواهینامه بین المللی همراه داشته باشید تا بهانه ای دست تست سنتر نداشته باشید.معمولا تست سنتر ها در وب سایت خودشون مدارک لازم رو برای امتحان گرفتن ذکر میکنن

MS-DOS و jeosn_park سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Majid_M

خواننده
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    استانبول یکی از بهترین جاهاییه که من خودم رفتم.مشکلی هم نداشت و فقط پاسپورت خواستن.
    هر امتحان هم صد دلار بود.

نام حقيقي: omid

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزیز در زمینه ازمون دادن بعید میدونم مشکل خاصی در ارمنستان باشه .دوستان من هم یکی شون تو ارمنستان چندماه قبل آزمون داد که مشکل خاصی نداشت .
    خودم هم ازمونای زیادی رو تو استامبول و دوبی دادم که شرایط استامبول و ترکیه واقعا بهتر از امارات و این جماعت اعراب هستش !
    مشکل خاصی هم نیست و فقط بهتره پاسپورت همراتون باشه و از قبل میتونید با مسترکارت رجیستر کنید ازمونتون رو
    بعد هم ریپورت ثبت نام رو به محل تست سنتر ببرید
    سوالی در این زمینه داشتید درخدمت هستم

MS-DOS و YahyaZahedi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوستان
    من هم برای مهاجرت نیاز به چند مدرک بین المللی در زمینه کامپیوتر دارم. قصد دارم مدرک MCITP رو بگیرم. اما از چند جا شنیدم که نمیذارن ایرانی ها امتحان رو توی کشورهای دیگه بدن.

میخواستم بدونم بابت این مساله مشکلی پیش نمیاد؟ راحت میتونم مثلا توی ترکیه امتحان بدم؟ چطور میتونم واسه آزمونها ثبت نام کنم؟
    ممنون میشم دوستانی که آزمون دادن من رو به صورت کامل راهنمایی کنن.
    ممنون از همه دوستان

نام حقيقي: Majid_M

خواننده
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad19 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم برای مهاجرت نیاز به چند مدرک بین المللی در زمینه کامپیوتر دارم. قصد دارم مدرک MCITP رو بگیرم. اما از چند جا شنیدم که نمیذارن ایرانی ها امتحان رو توی کشورهای دیگه بدن.

میخواستم بدونم بابت این مساله مشکلی پیش نمیاد؟ راحت میتونم مثلا توی ترکیه امتحان بدم؟ چطور میتونم واسه آزمونها ثبت نام کنم؟
    ممنون میشم دوستانی که آزمون دادن من رو به صورت کامل راهنمایی کنن.
    ممنون از همه دوستان
    دوست عزیز ماکروسافت از تموم ایرانی ها تو همه کشورها بدون هیچ مشکلی امتحان میگیره.استانبول ترکیه هم که خودم امتحانام رو دادم خیلی راحت بود و بدون هیچ مشکلی امتحانم رو دادم.فقط هم پاسپورت روخواستن.
    برای دادن امتحان هم اول باید خودتون رو در سایت Register.prometric.com رجیستر کنید بعد اونجا با مشخص کردن روز و ساعت امتحان و داشتن پرینت مشخصات براحتی میتونین امتحان رو بدین.موفق باشید

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    دوستان ببخشید که این پست قدیمی رو در ادامه اش دوباره کامنت میگذارم.
    من یکسری سوال داشتم که خیلی ممنون میشم جواب بدید.
    چونکه برای آزمون رجیستر کردن اکانت prometric میخواد من میتونم اکانت را از داخل ایران بسازم یا باید v + p + N بزنم ؟
    آیا آدرسی که در سایت پرومتریک برای ثبت نام میخواد مدارک به اون آدرس ارسال میشه و میتونم آدرس یکی از فامیل هایم را در کشور دیگر بدهم؟
    و اینکه آیا اگر بفهمند ایرانی هستم با ساختن اکانت مشکلی پیش نمیآید بدلیل تحریم ها؟

سوال آخر اینکه اگر شرکتی ایرانی-ارمنی در ارمنستان امور مربوط به این کار رو انجام بده به صلاحه من خودم اینجا prometric ID رو بسازم یا اونها چون گفتند میسازند آنها بسازند. از آن میترسم بلایی که مثلا موسسه ی مجتمع فنی سر ندادن proteric به کسایی که اینجا آزمون میده در میاره اونها هم در بیارن.

خیلی خیلی منون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس

کلمات کلیدی در جستجوها:

امتحان mcitp در ارمنستان

مدرک mcitp برای مهاجرت

امتحان MCITP

آزمون mcitp

امتحانات mcitp 2012

گرفتن مدرک mcitp

mcitp مهاجرت

مدرک mcitp

آزمون ارمنستان mcitp

ترکیه مدرک mcitp

سایت پرومتریکتست سنتر مایکروسافت ارمنستاندرباره مدرم mlitpکار در ارمنستان mcitpتست سنترایا مدرک mcitpتوضیح مدرک MCITPتست سنترهای کشور ارمنستانتاسیس شرکت در ایران توسط مدرک mcitpMCITP در ارمنستانترکیه مدرک mcitpدرباره مدرک mcitpتست سنتر معتبر در استامبولامتحان بین المللی mcitp در دوبیچه کشورهای امتحان مدرک mcitp رو میگیرن؟

برچسب برای این موضوع