نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط shabake_it
  • 1 توسط networkmat
  • 1 توسط saayeban

موضوع: انتقال AD و ِDNS و DHCP از سرور فعلی به سرور جدید و حذف سرور بدون ایجاد Additional

نام حقيقي: Majid Nassir

عضو عادی شناسه تصویری djmjd
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    5

انتقال AD و ِDNS و DHCP از سرور فعلی به سرور جدید و حذف سرور بدون ایجاد Additional

سلام
    دوستان من یه سرور 2008 دارم که GC هست و نمیخوام که Additional داشته باشه
    در عین حال اصلا اوضاع مناسبی نداره چون تمام Security هاش در ADSI به هم ریخته البته همه رو به Default تغییر دادم ولی مشکلم حل نشد
    میخوام بدونم چطور میتونم از لیست User هام (کل Active Directory) و تمام تنظیمات مربوط به DNS و DHCP م Backup بگیرم و ویندوز سرور رو تعویض کنم به نحوی که هیچ خللی بعد از بالا اومدن سرور برای user هام پیش نیاد

ممنونم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: amir

عضو عادی
    نوشته
    264
    سپاسگزاری شده
    169
    سپاسگزاری کرده
    10
    به طور کلی یک کر میشه کرد
    یک سری دستور هست البته به شکل گرافیکی هم میشه انجام داد باعث میشه که همه اون چیزهایی که روی سرور اصلی هست به یک سرور ی که شما تععین می کنی انتقال پیدا کنه اگر خواستید بگید تا براتون توضیح بدم

djmjd سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمدرضا

خواننده
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    2
    1- بیا یه Additional DC درست کن که روش هم GC رو قرار بده و هم DNS رو نصب کن. بعدش خودش replica میکنه اطلاعات رو.
    2-از DHCP خیلی راحت میتونی از scopeها و optionهاش backup بگیری بعد رو هر DHCPسرور جدیدی اون رو Restore کنی.
    بعد این DC دوم که درست کردی باید بقیه ROLEهای اصلی روی اون انتقال بدی. مثه schema master و Domain Name Master و PDC و ...

نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    5
    - - - Updated - - -

میدونی مساله اینه که من نمیخوام Directory Service Attribute هام (که الان با اون ها مشکل دارم) منتقل بشن
    تنها مساله ی اصلیه من اینه که حتما بتونم user ها و ou هام رو برگردونم Dhcp رو هم میشه با netsh یه کاریش کرد
    DNS رو هم اگه بشه یه جوری بکاپ گرفت که چه بهتر وگرنه که مجبورم دوباره rule رو add کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shabake_it نمایش پست ها
    به طور کلی یک کر میشه کرد
    یک سری دستور هست البته به شکل گرافیکی هم میشه انجام داد باعث میشه که همه اون چیزهایی که روی سرور اصلی هست به یک سرور ی که شما تععین می کنی انتقال پیدا کنه اگر خواستید بگید تا براتون توضیح بدم
    بله حتما ممنون میشم

نام حقيقي: میثم

عضو عادی شناسه تصویری saayeban
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6
    دستور wbadmin رو بعد از نصب windows backup بزن . امتحان کن . از کل system state ویندوز سرور 2008 میتونی backup بگیری

نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط saayeban نمایش پست ها
    دستور wbadmin رو بعد از نصب windows backup بزن . امتحان کن . از کل system state ویندوز سرور 2008 میتونی backup بگیری
    سلام
    مشکل اینجاست که من کل system state رو نمیخوام
    فقط 3 تا سرویسش برام مهمه (DHCP - DNS - Active Directory) مهمترینش هم اکانت یوزر هاست.
    اگه کل system state رو برگردونم دوباره directory service attribute ها مشکل دار میشن

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتقال dns

انتقال active directory

انتقال dns یه dc چدید

تنظیمات ِDNS سرور

ِDNS DHCP

تغییرات ایجاد شده در DNS و DHCP در سرور 2008

انتقال ad در ویندوز 2008 سرور

ِdns چیست؟

dcسرور چیست

تنظیمات dns بر روی سرور dcروش انتقال اطلاعات active directory به یک سرور جدیدا نتقال تنظیمات active directory 2008 به 2012backup for active directory netshانتقال active directory 2008 به سرور جدید site:forum.persiannetworks.com ایجاد یوزر جدید در active directoryچگونه ویندوز رو به dhcp serverdhcp بهتر است یا dcDHCP Server Active directory سرورِDNS نصب forum.persiannetworks.comِDNS چیست forum.persiannetworks.comDNSو DHCDPدر سرور چیستانتقال dhcp سرورانتقال active directory schema به additional domain 2008انتقال dc سرور به سرورانتقال dns به سرور جدید

برچسب برای این موضوع