نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 4سپاس
  • 3 توسط hellion_m
  • 1 توسط amir_vh

موضوع: مشکل gpupdate

نام حقيقي: yas

خواننده شناسه تصویری yas810
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    43

مشکل gpupdate

سلام
    من هر gp که برای یک ou تنظیم میکنم برای اجرای اون حتما باید روی سیستم کلاینت ها دستور gpupdate رو اجرا کنم.چه کار میشه کرد که دیگه این کار نیازی نباشه؟

نام حقيقي: farshid

عضو عادی
    نوشته
    325
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    4
    شما gpupdate رو روی سرور بزن
    و همچنین gpupdate/force

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزیز اگه gp رو روی سرور تنظیم کنی با فرمان gpupdate/ force خود سرور اپدیت میشه و تغییرات رو می پذیره و کلاینت ها تا زمانی که ریستارت یا logoff بشن تغییرات رو روی سرور میخونن و نیازی نیست تک تک دستور gpupdate رو بزنی

نام حقيقي: masood

عضو عادی
    نوشته
    199
    سپاسگزاری شده
    103
    سپاسگزاری کرده
    48
    بطور پیشفرض کلاینتها هر 90 دقیقه پالیسی رو اپدیت میکنند. اگه شما قصد داری زودتر بشه باید یا بر روی کلاینت gpupdate اجرا کنی یا بر روی سرور
    GPUpdate /Target:Computer

yas810، f14f21 و reyhoo سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    43
    نقل قول نوشته اصلی توسط imannami نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه gp رو روی سرور تنظیم کنی با فرمان gpupdate/ force خود سرور اپدیت میشه و تغییرات رو می پذیره و کلاینت ها تا زمانی که ریستارت یا logoff بشن تغییرات رو روی سرور میخونن و نیازی نیست تک تک دستور gpupdate رو بزنی
    من gpupdate/force و gpupdate/target:computer رو روی سرور می زنم ولی روی client که ویندوز 7 داره اعمال نمیشه تا روی خود کلاینت gpupdate کنم.

نام حقيقي: امیر واو

عضو عادی شناسه تصویری amir_vh
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    212
    سلام.

همونطور که دوستان گفتن، یا باید کلاینتها LogOff و LogOn شن یا اینکه 90 دقیقه بگذره تا پالیسیها بروز شن. اگه بخوای بطور لحظه ای تغیرات اعمال شه، باید کلاینتها رو Gpupdate کنی. یک ابزار هست به نام SpecopsGPUpdate که میتونی Group Policy روی کلاینتهات رو Update کنی. + یه سری چیزای دیگه هم داره که به دردت میخوره.

yas810 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    43
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_vh نمایش پست ها
    سلام.

همونطور که دوستان گفتن، یا باید کلاینتها LogOff و LogOn شن یا اینکه 90 دقیقه بگذره تا پالیسیها بروز شن. اگه بخوای بطور لحظه ای تغیرات اعمال شه، باید کلاینتها رو Gpupdate کنی. یک ابزار هست به نام SpecopsGPUpdate که میتونی Group Policy روی کلاینتهات رو Update کنی. + یه سری چیزای دیگه هم داره که به دردت میخوره.
    من SpecopsGPUpdate رو روی سرور نصب کردم وقتی روی computer مورد نظر کلیک راست می کنم گزینه gpupdate رو می زنم نرم افزار اجرا میشه ولی failed میده و در قسمت result مینویسه the request name is valid but no data of the request type was found .آیا این نرم افزار باید روی کلاینت هم نصب بشه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

دستور GPUPDATE

دستور gpupdate force

gpupdateدستور

gpupdate دستور

دستور gpupdateforce

فرمان gpupdate

دستور gpedit forceمشکل gpupdategpupdate دستور آپدیت gp در سرور كارgpupdateforceدستورgpupdate forceدستور gpudateابزارهای gpupdateدستور pgupdateدستور gpupdate logoffgpupdate دستورارسال دستور gpupdate براي كلاينت هانرم افزار specopsgpupdateآپدیت کردن gpupdateکار gpupdate دستور gpedit در سرور بر روي كلاينتدستور gpupdate targetدستور آپدیت gp در کلاینتها بوسیله سرور

برچسب برای این موضوع