نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 3سپاس

موضوع: گروهها در AD 2008

نام حقيقي: محمد باقر کیخسروی

تازه وارد شناسه تصویری mbkeykhosr
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3

گروهها در AD 2008

سلام خدمت دوستان عزیز
    تو بحث گروهها در کتاب 640-70 هر Group Scope رو از سه جنبه مورد بررسی قرارداده:Availability و Replication و Membership
    من نمی تونم درست مفهوم Replication و Availability رو درک کنم.خواهش می کنم از دوستانی که تو این زمینه تجربه دارند منو
    راهنمایی کنند یا اگه مقاله ی در این مورد دارند , بزارند تا استفاده کنیم.ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    Availability و Replication هر دو به این برمیگردن که یک گروه در چه حوزه ای قابل استفاده است و از چه گروههایی میتونه عضو بگیره و یا در چه گروههایی عضو بشه.

مثلا:

یک گروه Universal میتونه در تمام forest و domainها مورد استفاده قرار بگیره پس در تمام forest و domain ها در دسترس (available) است و باید به تمام اونها replicate بشه.

گروههای Global در تمام domain ها قابل استفاده اند و میشه برای تعیین سطوح دسترسی ازشون استفاده کرد پس باید available باشند و در تمام domainها replicate بشن

گروههای Domain Local فقط در سطح domain خودشون برای permission دادن استفاده میشن. در نتیجه در سطح همون domain در دسترس هستند.

نمیدونم کمکی کرد به درک جریان یا نه. در اصل خواسته مفهوم کاربرد هر دسته از گروهها رو با بیان این سه جنبه روشن کنه.

hellion_m، judon3t و mbkeykhosr سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مفهومreplication

گروه ها در سرور 2008

حوزه گروه ها در windows 2008

برچسب برای این موضوع