نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط eng_amir68
  • 1 توسط imannami

موضوع: راهنمای در رابطه با forefront و Active directory

نام حقيقي: Kamran

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

راهنمای در رابطه با forefront و Active directory

سلام
    به عنوان یک آماتور
    قرار است که اینترنت را در یک شبکه دامین بیس به همراه اکتیو دایرکتوری برای کاربران محدود کنم.

** سرور اصلی:
    # آی پی : 192.168.1.10
    # رنج آی پی دی اچ سی پی : 192.168.1.1 -255
    #در این سرور اکتیو دایرکتوری، دامین کنترلر، دی ان اس سرور و DHCP نصب هستند

** یک عدد مودم adsl داریم به آی پی : 192.168.0.1

** یک عدد سرور تحت عنوان Forefront TMG داریم با دو کارت شبکه و آی پی 192.168.0.2 به عنوان خروجی با gateway و 192.168.1.11 به عنوان اینترنال با دی ان اس سرور اصلی

و کلی هم کلاینت...

تا همین جا پیش رفتم آیا تا الان درست است، علاوه بر این ، برای محدود کردن اینترنت چی کار باید کنم تا کاربر برای استفاده از اینترنت یا حتما باید در سیستم خود تحت دامین لاگین کرده باشد؟ یا نام کاربری و رمز عبور جدا؟

اگر راهنمایی کنید، خیلی ممنون میشوم.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط kitiran : 2012-02-05 در ساعت 10:54 PM

نام حقيقي: amir

عضو عادی شناسه تصویری eng_amir68
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    171
    سپاسگزاری کرده
    93
    نقل قول نوشته اصلی توسط kitiran نمایش پست ها

تا همین جا پیش رفتم آیا تا الان درست است، علاوه بر این ، برای محدود کردن اینترنت چی کار باید کنم تا کاربر برای استفاده از اینترنت یا حتما باید در سیستم خود تحت دامین لاگین کرده باشد؟ یا نام کاربری و رمز عبور جدا؟
    سلام دوست عزیز
    تا اینجا که خودتون گفتید خوب بود ولی شما چی مد نظر دارید؟؟؟؟
    میخواهید چیکار کنید؟؟
    در رابطه محدود کردن یوزر هم بهتر بود اول یه سرچ کوچولو میکردید بعد پست میدادید.

kitiran سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    همشهری عزیز کامران جان ببینید
    1-شما باید ای پی TMG رو دو DHCP اکتیو واسه گیت وی کلاینتها ست کنید
    2- یادت باشه هروقتTMG نصب کردی باید یه رول واسه شبکه داخلیت از اینترنال به اینترنال بسازی تا ارتباط بین کلاینتها و سرور اصلیت قطع نشه اگه کمک خواصتی یا سوالی داشتی بفرمایید

kitiran سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Kamran

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط eng_amir68 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تا اینجا که خودتون گفتید خوب بود ولی شما چی مد نظر دارید؟؟؟؟
    میخواهید چیکار کنید؟؟
    در رابطه محدود کردن یوزر هم بهتر بود اول یه سرچ کوچولو میکردید بعد پست میدادید.
    سلام ممنون
    ببنید، شبکه مشکلی نداره اینجا مدیریتشون فشار اورده که هرکس به شبکه وصل شد اینترنت نداشته باشه و تنها کاربرانی که حالا یا در دامین می باشند یا با زدن یوزنیم و پسورد بتوانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند.
    کار من دقیقا ایجاد محدودیت اینترنت بر روی شبکه هست، یعنی هرکسی که سیم لن یا با وایرلس به شبکه وصل شد نتواند از اینترنت استفاده کند تا زمانی که حالا بستگی به راهنمایی شما نام کاربری و رمز عبورشو وارد کنه یا در دامین لاگین کنه
    همین

نقل قول نوشته اصلی توسط imannami نمایش پست ها
    همشهری عزیز کامران جان ببینید
    1-شما باید ای پی TMG رو دو DHCP اکتیو واسه گیت وی کلاینتها ست کنید
    2- یادت باشه هروقتTMG نصب کردی باید یه رول واسه شبکه داخلیت از اینترنال به اینترنال بسازی تا ارتباط بین کلاینتها و سرور اصلیت قطع نشه اگه کمک خواصتی یا سوالی داشتی بفرمایید
    سلام، ممنون
    درسته فقط من برای اولین بار است که با تی ام جی کار می کنم، برای قست اول که مشکلی ندارم، اما قسمت دوم اگر بیشتر راهنمایی کنید خیلی ممنون می شوم.
    ضمن اینکه اون نیاز اصلی هم همین طور یعنی ایجاد محدودیت ورود و خروج.

من فکر کنم زیادی آماتور هستم، با میکروتیک کار کردم اما TMG اولین بار هست که نصب کردم و دیدم

این نکته هم ذکر کنم به دلیل وجود اتوماسیون و مشکل آن با وی پی ان امکان زدن وی پی ان وجود ندارد، یعنی اتصال به اینترنت باید بدون استفاده از وی پی ان باشد.

ممنون

ویرایش توسط kitiran : 2012-02-06 در ساعت 10:03 AM

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    نیازی به استفاده از وی پی ان نیست اگه جلو اسمم تو یاهو imannami18 بهتر راهنماییت میکنم

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه ارتباط اکتیو دایرکتوری با tmg

ارتباط بین forefront tmg با client

پیش نیازهای نصب tmgلتصال tmg به اکتیو دایرکتوریمشکل محدود بودن یوزر در اکتیو دایرکتورینصب tmg در دومینمحدود کردن اینترنت کاربران از طریق اکتیو دایرکتوریوارد کردن کاربران در forefrontارتباط active directory در میکروتیکآموزش محدود کردن کاربران توسط اکتیو دایرکتوریچگونگی کار با نرم افزار forefrontsite:forum.persiannetworks.com آموزش کار با نرم افزار forefrontمحدود کردن کاربر در tmgتی ام جی سرورآموزش تی ام جی 2010ایجاد کاربر در forefront tmgنحوه تعریف کردن کاربر در forefront tmgپیش نیاز نصب forefrontاستفاده از يوزر اكتيو دايركتوري در TMGمحدود کردن کاربران دامین در tmgراهنمای avtive directoryارتباط client با active directoryراهنمایی forefrontارتباط sait با active directoryقطع اینترنت یک کاربر در شبکه با نرم افزار forefront tmg

برچسب برای این موضوع