نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: مشکل با نصب چند کارت شبکه بر روی سرور

نام حقيقي: Alireza F

تازه وارد شناسه تصویری big_bang
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5

مشکل با نصب چند کارت شبکه بر روی سرور

سلام
    میخواستم بپرسم چرا روی بعضی سرور ها چند کارت شبکه نصب میکنن؟(میگن واسه پروکسی سروره درسته؟) من الان یه سرور دارم که دو تا کارت شبکه داره و از یکش برای وصل شدن به سویچ سیستم های دیگه استفاده میشه و از دیگری برای وصل شدن به مودم ای دی اس ال تا امروز سیستم ها برای وصل شدن به اینترنت مشکلی نداشتن چون سرویس اینترنتمون ip static داشت ولی از امروز سرویسمون به pppoe تغییر کرده، مودم رو در هر دو حالت کانفیگ کردم یعنی یک بار بصورت bridge کانفیگ کردم و کانکشن ساختم و بار دیگه یوزنیم و پسورد رو داخل مودم ست کردم اما در هر دو حالت نه سرور و نه سیستم های دیگه به اینترنت وصل نمیشن و وقتی پینگ میگرم از کارت شبکه دوم(اونی که مودم بهش وصل نیست) پاسخ میگرم که destination host unreachable اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزیز شما باید rras راه اندازی کنی تا کلاینتها همه اینترنت داشته باشند یا باید تیک شیرینگ کارت شبکه ای که اینترنت داره رو بزنید

نام حقيقي: پدرام پوررضا

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    میتونی از ccproxy استفاده كنی . چون ip سرورت هم استاتیك شده فقط كافیه داخل browser آدرس پروكسی سرور رو بر روی همین ip تنظیم كنی. البته اول option ccproxy باید پورتها رو روی 8080 تنظیم كنی...

نام حقيقي: Alireza F

تازه وارد شناسه تصویری big_bang
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط imannami نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باید rras راه اندازی کنی تا کلاینتها همه اینترنت داشته باشند یا باید تیک شیرینگ کارت شبکه ای که اینترنت داره رو بزنید
    عزیز گفتم که قبلا ای پی ولید داشتم و وقتی تو لن ستش میکردم و تیک شیرینگ کارت شبکه رو میزدم کلاینتها به اینترنت دسترسی داشتن ولی الان مسئله عوض شده سرویس اینترنت به pppoe تغییر کرده و ای پی شبکه بصورت اتوماتیک ست میشه و بخاطر همین کلاینتهای دیگه و همینطور خود سرور به اینترنت دسترسی ندارن، الان وقتی از داخل سرور یا کلاینهای دیگه 4.2.2.4 رو پینگ میگیرم میزنه reply from 192.168.0.1:destination host unreachable.
    کارت شبکه اول که مودم بهش وصله:
    192.168.1.2
    255.255.255.0
    192.168.1.1

کارت شبکه دوم که به سویچ و بقیه کلاینتها وصله:
    192.168.0.1
    255.255.255.0
    گت وی هم نداره

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mahdi2008
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    سلام
    با توجه به این که این مورد را تجربه کردم میتونم بگم ccproxy یکی از راحت ترین و بهترین راه حلهاست.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب دو کارت شبکه

نصب دو کارت شبکه بر روی یک سیستم

نصب دو کارت شبکه روی یک سیستم

مشکل نصب کارت شبکه روی سرور

کارت لن مودم ای دی اس ال چرا غیر فعال شده

نصب دو کارت شبکه در سرور

www.نصب کارتشبکه.com

کارت شبکه کانفیگ مودم

نصب چند کارت شبکه

راه اندازی اینترنت pppoe در ccproxy

مشکل پینگ با سه کارت شبکه

مشکلات در شبکه های داخلی destination host unreachable

نحوه تنظیم دو کارت شبکه در نتورکچند کارت شبکه روی سرورنحوه کانفیگ دو کارت شبکه بر روی یک سیستماموزش راه اندازی اینترنت در شبکه با ccproxyتنظیم دو کارتشبکه بر روی سرورامکان نصب 2 کارت شبکهنصب چند مودم به یک سرورنحوه اي ارتباط 2 كارت شبكه در يك سرورآموزش تنظیمات IP static روی کارت شبکه کامپیوترمحل نصب کارت شبکهطريقه نصب دو كارت شيكه روي سرورنصب چند کارت شبکه اینترنتتنظیم در سرور rras با دو کارت شبکه

برچسب برای این موضوع