نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ایجاد Trust

نام حقيقي: Farzaneh

خواننده
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3

ایجاد Trust

سلام دوستان
    من یک فارست دارم و یک دامین. حالا می خوام یک دامین دیگه روی همون فارست درست کنم که این 2 تا دامین با هم هیچ ارتباطی نداشته باشند و فقط یوزر های ادمین دو تا شبکه بتونن از منابع هم استفاده کنند و share ها رو ببینند. چجوری می تونم این کارو بکنم؟
    مرسی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: behzad

عضو عادی
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    70
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    برای اینکه بتونم نوع trust ای که باید بسازید رو خدمتتون بگم باید این موارد رو مشخص کنید:
    1- اینکه می فرمایید یک دامین دارید یعنی یک فارست دارید که از فارست اول مجزاست؟
    2- functional level مربوط به دامین و فارستی که دارید چند است؟ (2000،2003،2008)
    3- این دامین جدید که می خواهید در فارست موجود ایجاد کنید یک child domain هست؟

نام حقيقي: Farzaneh

خواننده
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2040 نمایش پست ها
    با سلام
    برای اینکه بتونم نوع trust ای که باید بسازید رو خدمتتون بگم باید این موارد رو مشخص کنید:
    1- اینکه می فرمایید یک دامین دارید یعنی یک فارست دارید که از فارست اول مجزاست؟
    2- functional level مربوط به دامین و فارستی که دارید چند است؟ (2000،2003،2008)
    3- این دامین جدید که می خواهید در فارست موجود ایجاد کنید یک child domain هست؟

با سلام
    1- خیر . یک فارست دارم
    2-2003
    3- بیشتر این مسئله برام اهمیت داره که رنج ip ها یکی باشه و 2 تا دامین مجزا داشته باشم.و اینکه کاربر های دو تا شبکه نتونن منایع شبکه دیگه رو ببینن

نام حقيقي: behzad

عضو عادی
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    70
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط f_ahmadi نمایش پست ها
    با سلام
    1- خیر . یک فارست دارم
    2-2003
    3- بیشتر این مسئله برام اهمیت داره که رنج ip ها یکی باشه و 2 تا دامین مجزا داشته باشم.و اینکه کاربر های دو تا شبکه نتونن منایع شبکه دیگه رو ببینن
    برای اینکه بتونید این سناریو را تست کنید باید در قدم اول دو تا فارست مجزا داشته باشید و بعد بین این دو تراست بزنید که می تونه اکسترنال تراست یا فارست تراست باشه با توجه به functional level فارست شما می تونید هر کدوم رو که خواستید تست کنید. رنج ip های هر دو فارست هم می تواند یکی باشد مشکلی ندارد... در ضمن اگر خواستید همه کاربرای یک فارست نتوانند به منابع فارست دیگر وصل شوند و فقط یک سری از یوزرها بتوانند در ویزارد ساخت تراست نوع selective authentication را انتخاب کنید... پس بطور کلی اول دو تا فارست مجزا درست کنید و بعد هم به کمک ابزار active directory domain and trust شروع کنید به ایجاد کردن تراست مورد نظر خود و بعد از ساختن هم دسترسی به منابع را چک کنید که همه چیز درست باشه

f_ahmadi سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ایجاد trust

ايجاد تراست بين دومين ها

تراست بین دو دامین

تراست کردن دو دامینمشکلات تراست دامین 2013ایجاد تراست ویندوز دومین 2008trust در دامینtrust ایجاد شبکهتراست دومین 2003نحوه ایجاد trust بین دامین هاتراست دامینایجاد trust بین دو دامیننحوه ساخت trust در دامینتاریخچه تراستايجاد trust بين دو domainایجاد trust بین دو windows تراست ایجاد کردن بین دو تا دامینایجاد ساختن trust بین dominایجاد trust بین دومینهاایجاد تراست در دومین هاtrust کردن Domainایجاد تراست در دامین و شبکهايجاد trust بين دامين ها در يك فارستساختن child domain در دامین اصلی 2008تاریخچه ایجاد تراست

برچسب برای این موضوع