نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 8سپاس
  • 2 توسط msafari
  • 1 توسط J_A_K_A_L
  • 2 توسط msafari
  • 2 توسط hadi_PN
  • 1 توسط hadi_PN

موضوع: سوال در مورد خاموش کردن کلاینت ها و سرور آیزا

نام حقيقي: Mohsen

عضو عادی
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    53

سوال در مورد خاموش کردن کلاینت ها و سرور آیزا

درود
    دوستان یه سرور 2003دارم.میخوام کاری کنم که تمام کلاینت ها راس ساعت 18:30 خاموش بشن.چکار باید کرد؟اگرم بشه انتخاب کرد که کدوم سیستم یا IP خاموش بشه چه بهتر؟
    سوال دیگم درباره سرور آیزا هست.میخواستم بدونم فرق Bandwidth.Controller وBandwidth Manager و Bandwidth Splitter با هم دیگه چی هست؟ الان روی سرور Bandwidth Splitter نصب هست میشه اون دوتای دیگه رو هم نصب کرد؟ Bandwidth Splitter که نصب کردم همه قسمتاش بخوبی کار میکنه(کرک شده هست) به جز قسمت محدود کردن پهنای باند برای یوزرها.فکر میکنید مشکل چی هست؟
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: mohammad

عضو عادی
    نوشته
    429
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    396
    سلام دوست من تو اکتیودایرکتوری روی تنظیمات اکانت برو تو قسمت account /log hours زمان بندی دلخواهت رو بده مشکلت حل میشه
    واسه ایزا هم اگر کلاینت ها از فیلترشکن یا vpn استفاده کنن محدود کردن حجم دانلود رو دور میزنن نمیشه محدود کرد .
    واسه خاموش کردن نرم افزار هم هست طبق ip خاموش میکنه برو توسایت پی سی دانلود تو قسمت کنترل از راه دور داره.
    موفق باشی

mofo و IPHON سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رادکیش مهرورز

خواننده شناسه تصویری J_A_K_A_L
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    ببخشید msafari بنا به آنچه گفته شد تنظیمات قسمت account /log hours می تواند باعث خاموشی کامپیوتر شود.
    یا فقط کاربر را مثلاً Log Off می کند؟

mofo سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: mohammad

عضو عادی
    نوشته
    429
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    396
    logفکر کنم میکنه اگه ادمین شبکه هستی پسورد ادمین هر دستگاه هم دستت خودته دیگه کاربر نمیتونه کاری کنه
    برنامش هم تو سایتی که گفتم هست

mofo و J_A_K_A_L سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    برا خاموش کردن سیستم ها دو تا راه حل داری
    1- یه بچ فایل بنویسی فقط دستورShutdown /s /f /m \\system name \t 00 داره که هر سیستمی تو شبکه اس رو خاموش کنه این فایل رو بر روی سرور اجراش میکنی و تمام باید تمامی نام سیستم های موجود در شبکه رو توش بیاری چند تا بدی که داره یکی اینه که اگر سیستمی به هرنحوی نشه Ping اش کرد بنابراین خاموش نمیشه. دومین حالت : باید یه لیست از تمامی سیستم هایی که تو شبکه اس رو دستی تو اون فایل بیاری و همیشه به روز داشته باشی و این فایل ممکنه چندین خط بشه که بستگی به تعداد سیستم ها داره.
    2- یه برنامه رو تک تک سیستم ها نصب کنی که بعد از تنظیم سیستم رو خاموش کنی که نصب بروی تمامی سیستم ها از معایب این طرحه و دستکاری ساعت توسط کاربر نیز یکی دیگه از این معایبه

اما در مورد محدود بودن اون قسمت از برنامه BW هم فکر کنم در نصب و کرکش ارتباط داره یه شاید یه گزینه ای که فعالش نکردی من باهاش کار کردم و بدون مشکل بودم کمک خواستی بفرما

alitaba و mofo سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mohsen

عضو عادی
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    53
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_PN نمایش پست ها
    برا خاموش کردن سیستم ها دو تا راه حل داری
    1- یه بچ فایل بنویسی فقط دستورShutdown /s /f /m \\system name \t 00 داره که هر سیستمی تو شبکه اس رو خاموش کنه این فایل رو بر روی سرور اجراش میکنی و تمام باید تمامی نام سیستم های موجود در شبکه رو توش بیاری چند تا بدی که داره یکی اینه که اگر سیستمی به هرنحوی نشه Ping اش کرد بنابراین خاموش نمیشه. دومین حالت : باید یه لیست از تمامی سیستم هایی که تو شبکه اس رو دستی تو اون فایل بیاری و همیشه به روز داشته باشی و این فایل ممکنه چندین خط بشه که بستگی به تعداد سیستم ها داره.
    2- یه برنامه رو تک تک سیستم ها نصب کنی که بعد از تنظیم سیستم رو خاموش کنی که نصب بروی تمامی سیستم ها از معایب این طرحه و دستکاری ساعت توسط کاربر نیز یکی دیگه از این معایبه

اما در مورد محدود بودن اون قسمت از برنامه BW هم فکر کنم در نصب و کرکش ارتباط داره یه شاید یه گزینه ای که فعالش نکردی من باهاش کار کردم و بدون مشکل بودم کمک خواستی بفرما
    درود
    ممنون هادی جان
    بعد از t دوتا صفر گذاشتی معنیش چی هست؟ این دستور رو توی یه notepad با پسوند bat. سیو کنم؟نحوی اجراش توی سرور چگونه هست؟
    اگر در مورد BW بیشتر توضیح بدی ممنون میشم.آخه تمامی قسمتاش بخوبی کار میکنه بدون مشکل اما پهنای باند برخی از کاربرا رو کم میکنم اعمال نمیکنه.از کرک فکر نکنم باشه چون اگه مشکلی داشت همه قسمتها نباید بخوبی کار میکرد.اگه تنظیم خاصی یا جایی رو باید فعال کنم ممنون میشم راهنمایی کنی
    راستی هادی جان چه جوری میشه از یه سیستم دیگه به سرور آیزا ریموت زد؟
    با تشکر

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    1- اون دوتا 0 مربوطه به time shut هستش که بطور پیش فرض 30 ثانیه هست که با گذاشتن دوصفر دیگه اون تایمر 30 تا 0 رو حذف میکنی .
    اون فایل رو با پسوند .bat ذخیره کن همین که اجراش کنی شروع بکار میکنه و فقط مواظب باش تو وسط ساعات کاری اینکار رو نکنی سوتی دادم من وحشتناک دیدم همه زنگ میزنن که اقا چی شد چرا سیستم ها دارن خاموش میشن منم گفتم که چیزی نیست گذاشتم یه آپدیت بشه بعد از اون سیستم خودش رو خاموش میکنه !!!!!!!

2- در قسمت محدود کردن حجم دانلود هم باید یک رول اضافه کنی به قسمت BW . همانطور که میدونی و دیدی رول های خود ISA با BW فرق میکنن
    حالا یه گریز کوچیک هم بزنم میتونی یه گروهی باز کنی به اون گروه دسترسی و پهنای باند اختصاصی بده بعد هرکی رو میخوای عضو اون گروه کن اینطوری راحتتری که هی بخواهی به همه تک تک دسترسی بدی.
    اما در مورد اینکه چرا غیر فعاله ؟ چیزی به ذهنم نمیرسه شاید یه تیک یادت رفته باشه یا یه بار دیگه نصب کن بخاطر این کرک خیلی وقتا کنسول خود BW از کار می افته بعد از نصب مجدد چون Back داشتم ریستورش میکردم حل میشد.

mofo سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

log off مشکل شدن client

دانلود خاموش کردن کامپیوتر سرور و کلاینت

تنظیمات اکانت آیزا

خاموش کردن سیستم کاربر از سرور

خاموش كردن كامپيوتر كلاينت بدون نصب برنامه

بروز کردن ساعت کلاینت ها توسط سرور

خاموش کردن سرور

خاموش كردن سرور بعد از كلاينت

خاموش کردن سیستم کلاینت ها توسط سرور با نرم افزار

خاموش کردن سیستم کلاینت ها توسط سرور