نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: دور زدن RRAS & VPN Server توسط یوزرهای دامین

نام حقيقي: hamidreza

عضو عادی شناسه تصویری hamichi3f
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    19

دور زدن RRAS & VPN Server توسط یوزرهای دامین

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم
    من توی شبکم VPN Server توسط RRAS راه اندازی کرده ام و به یوزرهایی که توسط مدیریت تعیین شده اند توسط VPN اینترنت داده ام.
    برای شناسایی کاربران از Active directory استفاده کرده ام و یوزرهایی رو که لازم بوده اینترنت داشته باشند را Allow Access دادم.
    جدیداً متوجه شدم که کاربرانی که اجازه استفاده از اینترنت رو ندارند دارند از اینترنت استفاده می کنند.
    نمی دونم چه جوری ولی دارند استفاده می کنند.
    درضمن روی این سروری که RRAS رو راه اندازی کرده ام فایروال رو off کردم چون نمی دونستم باید چه رول هایی تعریف کنم.

از دوستان و اساتید خواهش می کنم که راهنمایی کنید.
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزیز به نظر من کار پر خطری کردید شما باید از یک نرم افزار اکانتینگ یا فایروال نرم افزاری که از سرویس چیز پی ان ساپورت میکنه استفاده کنی مانند ایزا سرور یا میکروتیک یا ان تی تک یا TMG چون هم به عنوان فایروال استفاده میشه هم به عنوان مدیریت و کنترل اینترنت
    در مورد کاربران دیگر هم باید بگم چون در RRAS اکانتینگ مطرح نیست بدین معنی که یک یوزر میتواند از 10 کامپیوتر به طرف سرور چیز پی ان بزنه به خاطر همین با داشتن یوزر و پسورد کلاینتی که اینترنت داره روی سیستم دیگه میان به طرف سرور چیز پی ان میزنن
    1- یکی از راه کارها که شاید 50 درصد جواب بده اینه که شما تو اکتیو تعریف کنی که در قسمت login چه یوزری با این کامپیوتر لاگین کنه و در قیمت دیگه اگه خواستی راهنماییت میکنم

hamichi3f سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    19
    ممنون از پاسختون
    توی قسمت NPS سرور 2008 نمیشه کاری کرد؟ مثل تنظیمات Radius یا یه چیزی شبیه این و اینکه توی فایروال ویندوز چه تنظیماتی باید انجام بدم تا بدون اینکه ارتباط چیز پی ان یوزرهای تایید شده قطع بشه .
    یا اصلاً می تونم توی فایروال تنظیم کنم که چه کلاینت هایی با چه آی پی هایی فقط دسترسی به این سرور داشته باشند.
    اگه ممکن دوستان راهنمایی کنند.
    با تشکر

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    ت ل بزار بعد تو nps بیشتر مدیریت پورته شما میتونی تو قسمت فایروال روی پورت مورد نظر لیستی از اکتیو دایرکتری اضافه میکنی ولی این راه راهش نیست شما بیا یه ایزا یا یه TMG نصب کن حالشو ببری به اول جمله توجه کن

نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    19
    در مورد پاسختون توی خط اول من چیزی متوجه نشدم متاسفانه .
    ولی در مورد ایزا و یا TMG من فقط یک سری مطالعه اندک داشتم و تا به حال تجربه راه اندازیشو نداشتم و فعلاً هم متاسفانه به خاطر کمبود وقت نمی تونه برم سراغش برای یادگیری و راه اندازی. اگه لطف کنید جناب نامی و یا بقیه دوستان و اساتید کمک کنند با همین ویندوز سرور بشه این مشکل رو تا یک درصد خوبی حل کرد خیلی بهتره. باز هم ممنون بابت وقتی که گذاشتین.

کلمات کلیدی در جستجوها:

دور زدن سرور

دور زدن vpn

دور زدن isa server

دور زدن پروکسی سرور

یوزر vpn

درمورد سرور 2008 VPN Serverدور زدن دامیندور زدن میکروتیکتنظیمات rras برای vpnنرم افزار مورد استفاده برای راه اندازیvpn server RRASRras serverطریقه تعریف یوزر vpn در rrasروش دور زدن دامینکنترل اینترنت یوزرهای دامین در ویندوز سرور 2012دور زدن isaدور زدن فایروال ویندوز سرور ۲۰۰۳دور زدن پسوورد سرور2008تنظيم isa بعنوان اكانتينگ اينترنتدور زدن پروکسی سرور tmgمیکروتیک و دامین 2008تنظيم vpn در فايروالطریقه vpn زدن روی ویندوز 2008تنظیمات vpn در rrasisa server دور زدننرم افزار اکانتینگ vpn و فایروال tmg

برچسب برای این موضوع