نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 6سپاس
  • 1 توسط mrdarbandy
  • 1 توسط mr_noori
  • 1 توسط popco
  • 1 توسط comet
  • 2 توسط aliha499

موضوع: مشکل remote روی سرور

نام حقيقي: leila shirdel

خواننده
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل remote روی سرور

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من برای ریموت شدن به یکی از سرورهام که اونم تحت domain هست با error زیر مواحه میشوم:
    the remote session was disconnected because there are no terminal server client access license available for this computer

می خواستم خواهش کنم برای رفع این مشکل هر کدوم از دوستان که می توانند یاری کنند ممنون می شم در ضمن می خواستم یادآوری کنم که در این حالت هم باز من ping اون سرور رو روی سیستمم دارم راستی ویندوز کلاینتم xp و ویندوز سرورم advance server 2003 می باشد

با تشکر از تمامی دوستان خوبم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمدرضا دربندی

خواننده شناسه تصویری mrdarbandy
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    2
    ممکنه روی فایروال سرور دسترسی ریموت بسته شده باشه یا اینکه کلا ریموت فعال نشده باشه. چک کردید؟

DIKT سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رضا نوری

خواننده شناسه تصویری mr_noori
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام۱- لایسنس سرور را چک کنید۲- چک کنید Terminal Server Licensing service فعال باشد.۳- ip و gateway و DNS را چک کنید. (سرور را ping دارید)۴- اگر با مراحل بالا انجام نشد کلید رجیستری HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSLicensing. را حذف کنید (حتما قبلش backup بگیرید) و بعد remote desktop را با راست کلیک و runas administrator اجرا نمایید.

DIKT سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: KIVAN

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    13

مشکل د راتصال به ریموت دسکتاپ

با سلام
    ما تو شرکتمون تو شهرستان چند تا سیستم داریم که از طریق ریموت دسکتاپ به سرورمون تو تهران وصلیم مشکلی الان بعد مدتها پیش اومده که اغلب یوزرها بدون مشکل وصل میشن اما سه تا یوزر الان سه روزه که با این ارور توسیستم شون مواجه میشن که عکسش رو ضمیمه کردم درحالیکه نام کاربری و یوزرشون تو سیستم سایر همکاران به راحتی وصل میشه اما با سیستم خودشون دسترسی ندارن ممنون میشم دوستان توضیح بدن واقعا لنگ شدیم
    خود سرویس دهنده هم میگه که ایراد از سیستم همون کاربران هستش

نام حقيقي: NewNet

عضو عادی
    نوشته
    1,840
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    315
    نقل قول نوشته اصلی توسط DIKT نمایش پست ها
    با سلام
    ما تو شرکتمون تو شهرستان چند تا سیستم داریم که از طریق ریموت دسکتاپ به سرورمون تو تهران وصلیم مشکلی الان بعد مدتها پیش اومده که اغلب یوزرها بدون مشکل وصل میشن اما سه تا یوزر الان سه روزه که با این ارور توسیستم شون مواجه میشن که عکسش رو ضمیمه کردم درحالیکه نام کاربری و یوزرشون تو سیستم سایر همکاران به راحتی وصل میشه اما با سیستم خودشون دسترسی ندارن ممنون میشم دوستان توضیح بدن واقعا لنگ شدیم
    خود سرویس دهنده هم میگه که ایراد از سیستم همون کاربران هستش

میشه بگید چند کاربر همزمان متصل میشن؟

DIKT سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: a.r

خواننده شناسه تصویری comet
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    20
    1- لطفا لیست سرویس هایی که الان روی سرورت نصب هست رو بده...+ (اگر میتونی با جزئیاتش بنویس(یعنی همه ی آیتم های نصب شده از هر Role))

DIKT سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط popco نمایش پست ها
    میشه بگید چند کاربر همزمان متصل میشن؟
    با تشکر از حسن توجه شما یکی از دوستان فرمودن که این مسیر برم ومقدار آخری رو دیلیت کنم و ریست کنم حل میشه که دقیقا هم حل شد والان مشکلی ندارم البته گاها همزمان دونفر و یا بیشتر وکمتر وصل میشیم اما اغلب دونفر همزمان وصل هستند

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSLicensing

نقل قول نوشته اصلی توسط comet نمایش پست ها
    1- لطفا لیست سرویس هایی که الان روی سرورت نصب هست رو بده...+ (اگر میتونی با جزئیاتش بنویس(یعنی همه ی آیتم های نصب شده از هر Role))
    ما یه سرور تو شهرشتان دارم و یه سرور در تهران که البته من الان تو شهرستانم و مشکل هم همین سیستمها داشتند که رفع شد اما سرور شهرستانمون عملا کاری انجامنمیده ونمیدونم چرا گذاشتن چون من با سیستم منزلمون هم وصل میشم اما روسرور آیزاسرور و برنامه های امنیتی نصب و سیستم ها دومین بودن که از این حالت هم خارج کردیم وwork grop شدیم

با تشکر از همه دوستان واقعا غافل گیرم کردین

نام حقيقي: a.r

خواننده شناسه تصویری comet
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    20
    جهت اطلاع و تجربه دوستان عرض می کنم:
    من قبلا یه مشکل مشابه این داشتم (ولی پیغام خطاش رو یادم نیست که دقیقا مثل همین پیغام بود یا نه!).
    اگر ویندوز 2008 باشه و Role زیر روی سرورت نصب شده باشه ؟ : "Remote desktop Services"

علت مشکل من نصب بودن این Role بود که بعد از حذف کردنش مشکلم حل شد (هیچ نیازی به این Role وجود نداشت)
    البته من چون نیازی به این رول نداشتم، کلا حذفش کردم.... اما اگر شما نیاز به این رول دارید ممکنه با حذف بعضی از سرویس های این رول هم مشکل حل بشه (مثلا سرویس "Remote Desktop Licensing" از این رول)

ویرایش توسط comet : 2012-11-29 در ساعت 08:18 AM

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    13
    جهت اطلاعتون ویندوز ما سون هستش البته هنوز نتوستیم پیرنتر مون رو راه بندازیم و خود شرکت سرویس دهنده یا میزبان هم نتونست کاری بکنه البته پرینتر رو راه انداخته اما سایز پرینت گیریش کلا مسخره هستش و درست پرینت نمیگیره و حالا میخواهیم از این پرینتهائی که با سرور کار میکنه بگیریم بلکه درست شه

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

رفع هميشگي مشكل لايسنس ترمينال سرور در ويندوز 2003

رفع هميشگي مشكل لايسنس ترمينال سرور در ويندوز 2003

روش مطرح شده براي مواقعي است كه اين سرويس فعال بوده و در حال حاضر بدليل پايان تاريخ تست غير فعال شده است.
    در صورتي كه اين سرويس را شبكه خود فعال ننموده ايد ، ابتدا بايستي آن را نصب و راه اندازي كنيد. همچنين بدليل اعمال تغييرات دستي در رجيستري ويندوز
    بهتر است قبل از هر اقدامي از آن بكاپ گرفته يا كنترل پنل ويندوز ، يك Restore Point تهيه كنيد.

در كامپيوتر سرور :
    1- در بخش مديريت سرويس ها در كنترل پنل ، اقدام به Stop كردن سرويس Terminal licensing service نمائيد.
    2- فايل هاي TLSLic.edb و edb.chk را از مسير c:\windows\system32\LServer حذف نمائيد. (توجه : بهتر است قبل از اينكار از آنها بكاپ بگيريد)
    3- توسط ويرايشگر رجيستري (Regedit) به مسير HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSLicensing برويد.
    4- در زير مجموعه مسير فوق ، كليد Parameters را حذف كنيد.

در كامپيوتر كلاينت(ها) :
    5- توسط ويرايشگر رجيستري (Regedit) به مسير HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSLicensing رفته و همه زير مجموعه آن را حذف كنيد.
    توجه داشته باشيد كه در اين لحظه به هيچ عنوان به سرور ريموت نشويد

در كامپيوتر سرور :
    6- تاريخ سرور را به آينده تغيير دهيد. (مثلا 10 سال بعد)
    7- در بخش مديريت سرويس ها ، سرويس Terminal licensing service مجددا Start نمائيد.

در كامپيوتر كلاينت (فقط يكي از آنها كافيست)
    8- به سرور ريموت شويد. (در واقع به ترمينال سرور متصل مي شويد)

در كامپيوتر سرور :
    9- تاريخ سرور را به تاريخ روز بازگردانيد.
    10- از اين زمان تا تاريخي كه در آينده تنظيم نموده ايد ، سرويس ترمينال سرور فعال خواهد بود و هيچ مشكلي نخواهيد داشت.

اميدوارم مشكل حل شده باشد. براي من كه بدون هيچ دردسري كار كرد.
    در پناه خداوند پدر
    بهروز

judon3t و DIKT سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    13

عدم وصل شدن به سرور

با تشکر پس از مدتها که مشکلی نداشتیم دوباره امروز این ارور مشاهده شد والان نمی تونیم به سرورمون وصل بشیم واون کارهای قبلی رو که حذف لایسنس بود روهم انجام دادم
    منظور این روش بود که انجام شد

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSLicensing

کلمات کلیدی در جستجوها:

رفع مشکلremote connection

مشکل remote srver

رفع مشکل لایسنس ریموت دسکتاپ

رفع مشکل session was disconnected در ویندوز 7

رفع مشکل ریموت سرور 2008

The remote session was disconnected because there are no Remote Desktop License Servers available to provide a license.

there are no terminal service license server

رفع مشکل remote desktop license

رفع ارور لایسنس د رریموت دسکتاپ

remote desktop gateway راه اندزای

رفع ارور لایسنس ریموت

رفع مشکل ترمینال در ویندوز xp

the remote session was disconnected because there are no terminal server licence server available to provide a license

the remote session was disconnected because there are no terminal server client access licenses 2003 مشکل

the remote session was disconnected because there are no remote desktop license servers available مشکل

مشکل در remot به سرور 2008 there are no remot desctop

حل مشکل ریموت

the remote session was disconnected because there are no remote desktop license servers available مشک

remote desktop connection license مشکل

مشکل در ریموت

رفع مشکل لایسنس ریموت در ویندوز سرور 2003

رفع مشكل در ريموت دسكتاپ

مشکل remote desktop license server

غیر فعهال بودن ریموت no terminal server licence

حل مشل ارور ريموت ديستاپ

برچسب برای این موضوع