نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: پیاده سازی یک شبکه تحت دامین با 70 کارمند

نام حقيقي: adel

مسدود شده
    نوشته
    194
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    34

پیاده سازی یک شبکه تحت دامین با 70 کارمند

سلام دوستان.من مدیر یک شبکه با حدود 70 کارمند هستم که متاسفانه شبکه workgroup هست و همه پسورد هم رو میدونن.من میخوام شبکه رو تحت دامین بیارم.یه راهنمایی کامل میخوام.چه سرویس هایی نیازه؟چه سروری نیاز دارم؟و ایا برای هر بخشی نیاز به OU جدا دارم یا نه؟ضمن اینکه ایا روی یک سرور میتونم چند سرویس مثلا DC,DHCP,file server رو با هم داشته باشم؟با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط adesar2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من مدیر یک شبکه با حدود 70 کارمند هستم که متاسفانه شبکه workgroup هست و همه پسورد هم رو میدونن.من میخوام شبکه رو تحت دامین بیارم.یه راهنمایی کامل میخوام.چه سرویس هایی نیازه؟چه سروری نیاز دارم؟و ایا برای هر بخشی نیاز به OU جدا دارم یا نه؟ضمن اینکه ایا روی یک سرور میتونم چند سرویس مثلا DC,DHCP,file server رو با هم داشته باشم؟با تشکر
    سرویس هایی نیاز هست که سازمان شما لازم داره! اول باید نیازهای سازمان را ارزیابی کنید.
    بلی سرویس های که اسم بردید را می شود روی یک سرور با هم داشت.

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزيز شما بسته به نوع سرور كه مي خواي بخري داره البته اگه يه سرور درست حسابي بخري مانند اچ چي دي ال 380 جي سون ميتوني 10 برابر اين سرويس هايي كه گفتي ازش كار بكشي حتي ميتوني 3 تا سرور رو روش راه اندازي كني به صورت مجازيvmware

البته اگه خواستي ميتونم كمكت منم

ویرایش توسط imannami : 2011-10-26 در ساعت 09:48 AM

نام حقيقي: adel

مسدود شده
    نوشته
    194
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    34
    ممنون از راهنماییتون.یه مسئله که هست اینه که کارمندان اداره ما به اینترانت سازمان وصل میشن و کارهاشون رو تحت اون انجام میدن.تحت دامین کردن سازمان مشکلی از لحاظ اینترانت سازمان ایجاد نمیکنه؟میتونم تحت دامین کاربرها رو monitor کنم؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

پیاده سازی شبکه دامین

شبکه تحت دامین

آموزش شبکه دامین

سروري با 70 كلاينت

آموزش شبکه تحت دامین

پیاده سازی دامین شبکه

پیاده سازی و مدیریت شبکه دامین

اموزش شبکه کردن تصویری‌

آموزش تصویری ایجاد دامین در شبکهنحوه پیاده سازی دومینآموزش اجاد کلاینت دامیناموزش ÷پیاده سازی دامیننحوه ساخت شبکه تحت دامینآموزش شبکه کردن تصویری تحت دومینپیاده سازی یک workgroupپیاده سازی یک شبکه domainpdfآموزش شبکه تحت دومینآموزش کامل شبکه کردن دامیناموزش ایجاد شبکه تحت دامینآموزش تصویری شبکه کردن یک ادارهآموزش پیاده سازی اینترانتنحوه ایجاد دامین در شبکهآموزش راه اندازی شبکه تحت دامین به صورت کامل چگونگی پیاده سازی گام به گام مدیریت و پیاده سازی یک Workgroupآموزش شبکه با دومین

برچسب برای این موضوع