نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: کمک در مورد RRAS

نام حقيقي: mohamad reza

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    29

کمک در مورد RRAS

با سلام

من یک سرور دارم که برنامه حساب داری روش نصب شده، این برنامه فقط با سیستم هایی که توی دامین همون سرور هستند کار می کنه، یعنی فقط با سیستم هایی که با یوزر های موجود در AD وجود داره کارمیکنه !

حالا من می خوام یه ارتباط دایال آپ از خونه به سرور داشته باشم، برای این کار اول یه مودم نصب کردم، بعد یهم یوز با قابلیت allow dial up در ad ایجاد کردم، سپس ras رو کانفیگ کردم، از نوع دایال آپ و البته نوع verfing رو گذاشتم، MCSH1 , MCSH2 و اون رو کانفیگ کردم ! پولیسی هم واسش تعریف نکردم !

حالا توی خونه که دایال آپ وصل می خوام بشم به سرور، یوزر پس درست کرده در AD و نام دامین شبکه رو میزنم و دایال می کنم !!

در این حالت به سرور وصل میشه ولی در آخرین لحظه روی verifing user name and password ارور می ده، شمارش درست یادم نیست، ولی مقهومش اینه که شما سرور رو شناختی ولی سرور شما رو نشناخته !!!

می خوام ببینم اشکال کار کجاست ؟! آیا حتما باید policy واسش تعریف کنم !؟ آیا نوع کاربری که ایجاد کردم تنظیم خاصی داره ؟؟(البته کاربر رو محدود به زمان و سیستم خاصی نکردم) می تونه مشکل سخت افزاری باشه !؟

لطفا راهنمایی کنید !

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    29
    کسی اینجا نمی تونه کمک من کنه !؟

نام حقيقي: omid

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    10
    مشکل اعتبارسنجی کلاینت ها هست . بهتره یک سرور Dial Up روی RRAS راه اندازی کنید
    بعد هم در قسمت پروتکل های رمزنگاری ، پروتکل mschap v2 رو انتخاب کنید . اگه این پروتکل را انتخاب میکنید در کانکشن دایال آپ که در کلاینت می سازید هم بایستی حتما این پروتکل رو انتخاب کنید
    در ضمن یوزر شما حتما داخل اکتیو دایرکتوری بایستی مجوز Allow Dial براش صادر شده باشه
    بازم اگه مشکل داشتید کد خطاتونو ذکر کنید

hotpirlo سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    29
    با تشکر، تنظیمات رو مجددا انجام دادم و policy واسش تعریف کردم، حالا بدون ارور کانکت میشه ولی برای برنامه حسابداری، میزنه، "خطا در آماده سازی" بانک اطلاعاتی !!

کلمات کلیدی در جستجوها:

rras سرور کجاست

rrasدزمورد

rras درمورد

RRAS در سرور 2003 با چه مجوزهایی کار میکنه

راهنمايي در مورد rras

rrasسرور کجاست

rras را تعریف کنید

برچسب برای این موضوع