نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: Sharing Bridged ADSL modem(miniwan Broadband connection) on RAS

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

Sharing Bridged ADSL modem(miniwan Broadband connection) on RAS

سلام
    من server 2003 را نصب كرده و سرويسDNS,DHCP,RRAS,AD رانصب كرده و كانفيگ كردم و برای اتصال Clientsها به اينترنت NAT را كانفيگ كردم و VPNسرور را راه انداختم

حالا مشكل اين است كه وقتی ADSL من در حالت PPPoE بود مشكلی نبود اما الان برای اتصال VPN ها از خارج از شبكه محلی مجبور شدم
    IP Static بگيرم و مودم رو روی حالت Bridged بگذارم و سپس يك Broadband Connection در ويندوز ساختم تا مودم به اينترنت وصل شه حالا به جز خود سرور نه يوزر ها و نه از بيرون كسی نميتونه به اينترنت و يا سرور وصل شه حتی IP سرور از بيرون PIng نميشه...
    حالا به نظر من بايد Default Gateway, DNS يوزر ها به IP رو به IP Static كه گرفتم تغيير بدم ؟ و يا بايد در RAS تعريف جديدی انجام بدم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    اولا برای اتصال کلاینت ها از بیرون به شبکه نیاز به استفاده از IP Static روی سرور نبود و میتونستید از port forward یا virtual server در تنظیمات مودم استفاده کنید .
    دوما حالا که این کارو کردید RRAS رو دوباره کانفیگ کنید و اینبار کانکشن PPOE رو به عنوان اینترفیسی که به اینترنت وصله معرفی کنید تا درخواست های خارج شده از این کانکشن NAT شود .
    سوما در تنظیمات NAT در کنسول RRAS تیک Enable Firewall رو هم بردارید تا از بیرون دیده بشه .

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    اولا برای اتصال کلاینت ها از بیرون به شبکه نیاز به استفاده از IP Static روی سرور نبود و میتونستید از port forward یا virtual server در تنظیمات مودم استفاده کنید .
    سلام
    آقای علی پور من با پورت فوروارد و ویژوال سرور آشنا هستم. اما میشه بگید چطوری کلاینت از بیرون متوجه بشه ip سرور چیه تا به اون کانکت بشه ؟؟؟

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    کلاینت ها نیاز ندارند Ip سرور رو بدونن چون اون یک ip invalid داره که به مودم وصل هست . ip static روی مودم بعد از کانکت شدن ppoe ست میشه که این ip معمولا static هست (بستگی به isp داره که static بده یا dynamic) و کلاینت ها باید این ip رو بدونن .

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    کلاینت ها نیاز ندارند Ip سرور رو بدونن چون اون یک ip invalid داره که به مودم وصل هست . ip static روی مودم بعد از کانکت شدن ppoe ست میشه که این ip معمولا static هست (بستگی به isp داره که static بده یا dynamic) و کلاینت ها باید این ip رو بدونن .
    برای دونستن این آِ پی چه روشهایی رو پیشنهاد میکنید

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ مودم broadband

تنظیمات مودم broadband

کانفیگ مودم broad band

نبود broadband connectionتنضيمات مودمbroadbandتنظيمات مودم broad bandکانفیگ مودم boradbandip static modem forum.persiannetworks.comتنظیماتمودمbrodbandتنظیمات broadband connectionhow connect vpn with adsl modemip در ping natشودتغيير در تنظيمات broadband connectionتنظيمات broadband connectionتعریف virtual server روی مودمتنظیم nat در مودم adsl برای اتصال به سرور vpnکانفیگ مودم broadband وایرلسdlink بیرون ping استاتیکتنظیمات مودمbroadbandتبدیل ip invalid به staticکانفیگ Broadband Connectionکانفیک مودم broadband کانفیگ مودمbroadbandbroadband connection vpn adslتنظیم کانکشن broadband adsl

برچسب برای این موضوع