نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط amir_vh
  • 1 توسط mgholami
  • 2 توسط mahyar49

موضوع: سوال در مورد نصب ISA روی ویندوز سرور 2003

نام حقيقي: Mohsen

عضو عادی
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    53

سوال در مورد نصب ISA روی ویندوز سرور 2003

درود
    من ویندوز سرور 2003 دارم که اکتیو دایرکتوری نصب هست.این سرور برای اینترنت هست.مشکلی که دارم اینه با تعریفی که برا کاربرها کردم سر یه ساعتی Log In میکنن(برای اینترنت) ولی تایمشون که تموم میشه هنوز اینترنت دارن و تا زمانی که دستی دیسکانکت نشن اینترنت دارن
    برای این مشکل که سوال پرسیدم گفتن باید ISA نصب کنی.
    با توجه که در امر شبکه من تازه کار هستم و چندان اطلاعاتی ندارم سوالی که داشتم اینه که روی همین سرور ISA نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟چه نسخه ای از ISA که اکتیو شده باشه را پیشنهاد میدید؟اگه امکان داره لینک دانلودش رو هم قرار بدید.اگه راهنمایی دیگه هم به ذهنتون میرسه ممنون میشم بگین
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امیر واو

عضو عادی شناسه تصویری amir_vh
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    212
    سلام.

استاندارش اینه که ISA رو روی سیستمی که Active Directory داره نصب نمیکنن. شما هم این کار رو نکن. اگه میتونی یه سیستم جدید تهیه کن یا اینکه روی یک Virtual Machine نصبش کن.

لینک دانلود هم توی همین فروم بارها بحث شده. همچنین گوگل هم فراموش نشه.

mofo سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    ايراد شما رو قبلا بچه ها داشتن جستجو كنيد

mofo سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mohsen

عضو عادی
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    53
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_vh نمایش پست ها
    سلام.

استاندارش اینه که ISA رو روی سیستمی که Active Directory داره نصب نمیکنن. شما هم این کار رو نکن. اگه میتونی یه سیستم جدید تهیه کن یا اینکه روی یک Virtual Machine نصبش کن.

لینک دانلود هم توی همین فروم بارها بحث شده. همچنین گوگل هم فراموش نشه.
    درود
    دوست عزیز امکان تهیه سیستم دیگه متاسفانه وجود نداره. کار با Virtual Machine هم بلد نیستم.می خوام این مشکل رو حل کنم شما چه راه حلی پیشنهاد میدین که سخت نباشه.اگه ISA رو نصب کنم چه مشکلی پیش میاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط mofo نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز امکان تهیه سیستم دیگه متاسفانه وجود نداره. کار با Virtual Machine هم بلد نیستم.می خوام این مشکل رو حل کنم شما چه راه حلی پیشنهاد میدین که سخت نباشه.اگه ISA رو نصب کنم چه مشکلی پیش میاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    برای اینکاری که شما می خوای من ISA رو پیشنهاد نمی کنم!
    نرم افزارهای زیاد دیگه ی هستن که اینکار رو انجام میدن، آیزا یکی از قابلیت هاش اینه...
    احتمال میدم با امکانات شما و حد آشنایی شما با ISA بعد از نصب به مشکلات زیادی مواجه شوید.
    من پیشنهاد می کنم ابتدا کمی در مورد ISA مطالعه کنی و یه جا واسه تست بیاریش بالا بعد توی شبکه واقعی پیاده اش کنی...
    برای کار شما من راه اندازی V-PN SERVER داخلی با RRAS و NTTac رو پیشنهاد می کنم.
    البته راه های دیگه هم وجود دارد.

amir_vh و mofo سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ویندوز 2003 سرور isa

اطلاعاتی در رابطه کار با ویندوز سرور 2003نصب ویندوز سرور2003 روی آیزانصب isa در ویندوز سرور2003مراحل نصب آیزا سرور و nttac و rrasنصب isa server 2006قبل از شبکه کردن با بعد از آننصب isa server در ویندوز سرور 2003اموزش نصب isa روی ویندوز 2003نصب isa روی ویندوز 2003ویندوز سرور 2006نصب isa روی دومیننصب ایزا در ویندوز سرور 2003نصب rras روی ویندوز سرور 2003اکتیو دایرکتوری ایزا سرورموضوع در مورد نصب سيستم عامل sarver 2003نصب nttac روی سرور 2003 و isapdfنحوه نصب اکتیو در ویندوز سرور 2003در مورد سیستم عامل ایزانصب isa server 2006 روي ويندوز 2003مراحل نصب و راه اندازی isa server در ویندوز 2003isa نصب ویندوز2003نصب آیزا روی 2003درمورد نصب ویندوز سرور 2003آیزا سرور را کجا نصب کنیم؟سول در مورد isa server

برچسب برای این موضوع