نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس

موضوع: نظر خواهی در مورد بهترین و قوی ترین اتوماسیون اداری ایرانی

عضو عادی شناسه تصویری End-Of-Net
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    0

نظر خواهی در مورد بهترین و قوی ترین اتوماسیون اداری ایرانی

با سلام
    فکر می کنم کم کم وقت اون رسیده که بیشتر راجع به صنعت نرم افزار در کشور خودمان و محصولات تولید شده داخلی بحث کنیم. من می خوام نظر و تجربه دوستان را در مورد بهترین و قوی ترین(هم به لحاظ امکانات و هم از لحاظ امنیت و قیمت) اتوماسیون اداری تولید شده در ایران را بپرسم.
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    به نظر من محصولات شرکت ه-ک-ر-ن س-س-م توی ایران خصوصاً شرکت های دولتی بسیار مورد استفاده می باشد. علت این امر بازاریابی گسترده و سایر مسائل تجاری بوده اما متاسفانه محصولات این شرکت از نظر کیفیتی و سطح تکنولوژی بسیار پایین می باشد لذا بسیاری از کاربران از آن نا راضی هستند.

mehrzadmo و mgholami سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی شناسه تصویری End-Of-Net
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    بنده به شخصه نرم افزار برید را می پسندم. هر چند این نرم افزار هم جای کار زیادی داره و می تونه خیلی بهینه تر از وضعیت موجودش باشه و به نسبت باقی اتوماسیون های اداری موجود در بازار بهتره.

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    *دوستان به نظرم در مورد بقیه سامانه ها هم تحقیق کنید بعد تصمیم بگیرید.شکی در اینکه هرکس از سامانه اداری که خودش کار می کنه راضی هست و قبولش داره نیست.

*منی که با شرکت سامانه ساز م.ر.و.ا.ر.ی.د کار می کنم قبولش دارم. قبولش دارم نه بخاطر اینکه خیلی خفنه ! بخاطر اینکه نیازهایی که تا اینجا داشتمو رفع کرده. ( بخاطر اینکه PHP نوشته یه خورده باهاشون ناخوشم )

*راستی یه سامانه که انقدر تعریف و تمجید نمی خواد. یه سامانه مینویسن، یه تجارت مافیایی و یا علی. و 100% مشتریان در گسترش سامانه دخیل هستن.

*سامانه های مبتنی بر زبان برنامه نویسی ASP.NET کلن بهترن.

بحث اینها خیلی گسترده هست.

نام حقيقي: farshid

عضو عادی
    نوشته
    325
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    4
    کسی از دوستان یه برنامه اندیکاتور ساده برا ورود و خروج نامه ها نداره ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

بهترین اتوماسیون اداری

بهترین سیستم اتوماسیون اداری

تاریخچه اتوماسیون اداری در ایرانتحقیق در مورد اتوماسیون اداریبهترين اتوماسيون اداريبهترین نرم افزارهای اتوماسیون اداری بهترین اتوماسیون اداری کشوربهترين نرم افزار اتوماسيون اداريبهترین نرم افزار اتوماسیونبهترین اتوماسیون های اداریبهترین نرم افزاراتوماسیون اداریمقاله درباره اتوماسیون ادارینظرسنجی اتوماسیون اداریتحقیق در مورد اتوماسیونبهترین اتوماسیون اداری ایرانبهترین سیستم اتوماسیوناتوماسيون اداري بهتريناتوماسيون اداري قويبهترین سیستم اوماسیون اداریبهترین سیستم اتوماسیون اداری کشوربهترین سیستم های اتوماسیون اداریقویترین اتوماسیون ادارینظر سنجی در مورد بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری اتوماسیون اداری نرم افزار بهترین بهترين اتوماسيون اداري

برچسب برای این موضوع