نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: فرق کارایی دستور \\ip address\c$ با mstsc /console

نام حقيقي: مجید داراب

عضو عادی شناسه تصویری majid000
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    6

فرق کارایی دستور \\ip address\c$ با mstsc /console

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان محترم :
    من دوکامپیوتر دارم که با کابل کراس (cross) شبکه هستند
    نام ها :
    pc1
    pc2
    دسترسی ریموت برای کامپیوتر دوم فعال است و با mstsc /console میشه بهش متصل شد.

سوال اول :
    mstsc بالا در حالی کار می کند که نود 32(smart security و دارای فایروال) و همین طور فایروال مقصد خاموش است ...
    من چه تنظیماتی در نود 32(فایروالش) و فایروال ویندوز انجام بدم تا علاوه بر فعال بودن اجازه ی دسترسی ریموت هم بدهند

سوال دوم :
    در حالتی که میشه با mstsc /console به pc2 کانکت شد چرا با دستور \\192.168.2.12\c$ نمی تونم به pc2 کانکت شم؟
    اطلاعات مورد نیاز برای لاگین رو به صورت زیر وارد می کنم :
    computerName\user
    pass
    آیا تنظیمات خاصی برای این کار لازم است ؟

سوال سوم :
    فرق کارایی دستور \\ip address\c$ با mstsc /console در چیست؟
    (به خاطر درست نوشته نشدن کامند اول عذرخواهی می کنم - اشکمونو در آورد)

با تشکر
    مجید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    سوال اول :
    mstsc بالا در حالی کار می کند که نود 32(smart security و دارای فایروال) و همین طور فایروال مقصد خاموش است ...
    من چه تنظیماتی در نود 32(فایروالش) و فایروال ویندوز انجام بدم تا علاوه بر فعال بودن اجازه ی دسترسی ریموت هم بدهند
    با سلام
    ريموت شدن به سيستمي كه فايروالش روشن هست
    سوال دوم :
    در حالتی که میشه با mstsc /console به pc2 کانکت شد چرا با دستور \\192.168.2.12\c$ نمی تونم به pc2 کانکت شم؟
    اطلاعات مورد نیاز برای لاگین رو به صورت زیر وارد می کنم :
    computerName\user
    pass
    آیا تنظیمات خاصی برای این کار لازم است ؟
    شما علاوه بر دستور mstsc /console با mstsc /admin و mstsc هم می تونی وصل شی یا منوی accessories >>Remote Desktop Conection . و حتی می تونی یک Shortcut برای اینکار روی صفحه desktop درست کنی و در قسمت option تنظیمات رو انجام بدی که فقط با یک کلیک مستقیم ،و بدون نیاز به pass به سیستم مورد نظر login کنی .
    شما با دستور ip\\ می تونی مقصد را Browse کنی ؛ باید در pc2 یک فولدر share کنی . با این دستور فولدر شیر شما نمایش داده می شود.
    نکته : اگر سیستمی که می خوای شما با این دستور ip\\بهش وصل شی خاموش باشه پیغام : The network path was not found می دهد و اگر سیستم روشن باشه و شما permission نداده باشی پیغام : is not accessible \\ip نمایش داده می شود .
    سوال سوم :
    فرق کارایی دستور \\ip address\c$ با mstsc /console در چیست؟
    (به خاطر درست نوشته نشدن کامند اول عذرخواهی می کنم - اشکمونو در آورد)
    در توضیحات بالا به سوال شما اشاره شد . mstsc : وصل شدن به صورت ریموت، و دسترسی کامل به سیستم مورد نظر ، به شرط داشتن User & Pass .

MustafaJF سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مجید داراب

عضو عادی شناسه تصویری majid000
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    6
    با تشکر از پاسخگویی شما دوست محترم
    اما شما به c$ موجود در کامند اول توجه نفرمودید
    هر کاری کردم نتونستم کامندو دزست تایپ کنم (به خاطر وجود بک اسلش ها)

به هر تقدیر از توجه شما متشکرم

همچنین در مورد سوال اول آیا تنظیم خاصی در فایروال وجود ندارد ؟

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    اما شما به c$ موجود در کامند اول توجه نفرمودید
    این command شما رو به درایو c وصل می کنه و شما می تونی به دایرکتوری درایو c سیستم مورد نظر دسترسی پیدا کنی ،در حقیقت همان برازی که در بالا به آن اشاره کردم . خود $ یه کده، میشه گفت یک String .
    همچنین در مورد سوال اول آیا تنظیم خاصی در فایروال وجود ندارد ؟
    من تا اونجایی که می دونم با on بودن فایروال نمیشه به صورت ریموت وصل شد . شما روی لینکی که در ابتدا گذاشتم کلیک کردید ؟ به جوابی که آقای نجاتی زاده دادند توجه نمودید ؟
    اگر پریویلیج ادمین دارید میتوانید با MMC و Snapin به نام Services به سیستم کانکت شوید و سرویس فایروال را استاپ نمایید.

نام حقيقي: keihan

خواننده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    13
    دوست گرامی شما حتما برای دیدن $c باید و باید فقط با کاربر administratorی که password هم داشته باشد وصل شوید.

نام حقيقي: Mostafa JalilianFar

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    84
    از کاراکتر $ برای مخفی کردن فولدر یا درایو شیر شده استفاده می کنن اگه به قسمت share درایو C بری می بینی که از کاراکتر $ استفاده کرده که اگه این علامت رو برداری می تونی اون رو در قسمت شیر شبکه ببینی و بدون این علامت در کامپیوتر دیگر وصل بشی دلیل اینکه فقط با ادمین می تونی دسترسی داشته باشی اینه که تنها ادمین اجازه دسترسی داره که می تونی این پرمیژن رو برای دیگر کاربرها هم فراهم کنی
    برای اینکه بتونی با فعال بودن فایروال بتنی ریموت کنی باید اون رو به اکسپشنها اضافه کنی من با نود کار نکردم ولی اگه ویندوز رو در نظر بگیری اگه به فایروالت مراجعه کنی از برگه exeption تیک ریموت دسکتاپ رو بزنی و اگه می خوای این امکان فقط برای یک کارت شبکه خاص فعال باشه به برگه Advanced مراجعه کن

کلمات کلیدی در جستجوها:

دستور c

دستورات mstsc

دستور mstsc

کنسول ریموتدستور ریموت ادمیندستور ipدستور mstscconsoleدستورهای cmstscدستورات كامل كنسول شبكهدستور ريموت ادميندسترسی به کامپیوتر شبکه با دستور define:mstscکاربرد دستور mstscکار دستور mstsc چیستدستور consoleدستور C در شبکهدستورات پيشرفته c در شبكهدستور ریموت دسکتاپ کنسولاستفاده از دستور C در شبکهmstsc چیستIP دستورmstsc دستوردستور دسترسی به درایوهای کامپیوتر دیگر در شبکهریموت با کنسول

برچسب برای این موضوع