صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: درخواست آموزش نصب آنتیویروس در windows server 2003

نام حقيقي: اشکان مهین فلاح

عضو عادی شناسه تصویری ashkan 261
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    15

درخواست آموزش نصب آنتیویروس در windows server 2003

سلام

اگر ممکنه یک انتیویروس برای ویندوز سرور 2003 معرفی کنید و نحوه نصب رو هم توضیح بدید .
    من با ویندوز سرور کار نکردم و آشنایی خیلی کمی با این سیستم دارم .

مثلا اگر انتیویروسی معرفی میکنید بفرمایید که چطور باید روی سرور آپلود و نصب بشه ، چون بعضی برنامه ها رو من روی ویندوز کامپیوتر نصب میکنم و از ریموت دسکتاپ اجرا میکنم ، حالا شاید انتیویروس باید مستقیما روی سرور نصب بشه که از این مسائل اگاهی ندارم .

_____ادیت ____
    مسئولان سرور کسپر اسکای و ترمیناتور رو پیشنهاد کردن اگر بفرمایید چطور نصب میشه ممنون میشم

پیشاپیش از راهنماییتون تشکرذ میکنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    پیشنهاد NOD32
    البته با لایسنس باید خریداری کنید.
    داکیومنت تو نت بگردید هست.

نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    15
    نوع انتی ویروسشو زیاد کاری ندارم ؛ نحوه نصب چطوره ، روی سرور اپلود کنم و نصب کنم یا اینکه راه و روش خاصی داره ؟

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    سلام دوست عزیز
    در مورد آنتی ویروس باید عرض کنم که همه آنتیویروسها مزایا و معایبی دارند در این مورد شکی نیست من خودم تو شبکم هم اویرا دارم و توی شبکه دیگه نود دارم
    در مورد نحوه نصب کنسولی آنتی ویروس بر روی سرور اگه کمکی بخوای من کمک میکنم فکر کن همشهری هم هستیم .فقط شما لطف کنید آنتی ویروس مورد نظر رو انتخاب کنید تا برایتان دایکیومنتی تهیه و ارسال کنم بنده آنتی ویروس اویرا رو پیشنهاد میکنم

نام حقيقي: رنجبران

بلاگر شناسه تصویری pardazande
    نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    دوست من مطمئنا با وجود اساتید بسیار زیادی که توی این فروم وجود دارند و بدون هیچ چشم داشتی داشته هاشون رو به اشتراک میذارن مشکلی در این خصوص پیدا نمیکنی . فقط اول باید همت کنی و خودت هم قدم به قدم جلو بری و بعد سئوال داشتی بپرسی

واسه شروع با این لینکها شروع کن که حدود 90 درصد کارت راه میافته

SADEGH65 و farhadham سپاسگزاری کرده‌اند.
    خوشبختی یعنی اینکه خداوند آنقدر عزیزت کند که مایه آرامش دیگری شوی ...

نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    15
    ممنون دوست عزیز
    من هم آداب بحث توی فاروم رو میدونم و او ن تاپیک که دادید رو قبلا توی سرچ دیده بودم ، اما مشکلم اینه که اصلا نمیتونم توی سرور فایل آپلود کنم ، تازه ویندوز سرور گرفتم و قبلا باهاش کار نکردم
    یکی از دوستان میگفت من با راپیدشر از طریق اکسپلورر ویندوز سرور دانلود میکنم و ...
    اما دانلود در سرور من غیر فعاله ، اف تی پی ندارم ، دامین روی سرور تنظیم نیست ، در مجموع یه سرور آک هست ، اگر فقط چند تا سر نخ از این ها یی که میپرسم داشته باشم برام کافیه ، جوابش فقط یه کلمه هست

برای اپلود فایل در سرور از چه طریقی عمل کنم ؟
    آنتیویروس رو آپلود و نصب کنم ؟ کار خاصی لازم نیست ؟
    نصب روی سرور و کلاینت رو در چند کلمه توضیح بدید ؛ { من با ورک گروپ توی شبکه داخلی مثل کافی نت یا اداره ها که کار میکنم کلاینت رو کاربرانی میدونم که دارن از سرور استفاده میکنن ؛ حالا من که سرور از آمریکا خریدم کلاینت رو باید چه چیزی معنا کنم ؟ }

نام حقيقي: Mostafa JalilianFar

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    84
    من خودم Avast رو سیستممم دارم ولی بهتر از Avira نمی تونی گیر بیاری ,ولی توی آنتی ویروسهای سرور KasperSky خیلی خوبه من خودم چند بار این آنتی ویروس رو بر روی سرور نصب کردم البته با لایسنی خریداری شده که نصبش با توجه به نوع شبکه متفاوته
    تمام انتی ویروسهای تحت شبکه رو می تونی برای یک دوره 30 روزه رایگان نصب کنی و آموزش نصبش رو هم می تونی از از سایت سازنده دریافت کنی
    بنظرم به هیچ عنوان دنبال NOD32 نرو واقعا ضعیف و مزخرفه

نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    15
    ممنون که انقدر به نوشته های من توجه کردید و پاسخ دادید !

همه انتیویروس ها نیاز به لایسنس دارن ، پس اگر بخواهیم رایگان استفاده کنیم باید دنبال انتیویروسی باشیم که راحت کرک شده باشه مثل nod32 .
    به نظرم مشکل ایرانی ها اینه که به تعداد ویروس های اسکن شده نگاه میکنن ، اما این غلطه ! شاید آنتیو.یروسی مثل avg توی یک سیستم 2500 ویروس تشخیص بده این دلیل نمیشه که همه اون 2500 تا فایل ویروس بوده این انتیویروس ها فایل های خراب و یا فایل های ناشناخته رو هم ویروس میشناسن ، ولی کسپر اسکای یا ناد32 اینجور نیستن ، اگر 2 تا هم پیدا کنن واقعا ویروس رو پیدا کردن نه هر چیزی ک هتوی دیتابیسشون مشکوک بوده .

حالا هم من میخوام بدونم چجوری باید آپلود و نصب کنم لطفا انتیویروس به من معرفی نکنید نحوه نصب رو یاد بدید ، در واقع نحوه اپلود توی ویندوز سرور 2003 که توی تاپیک اول هم توضیح دادم

نام حقيقي: moein Sabaghian

عضو عادی
    نوشته
    86
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام
    11.05 end point symantec anti virus این رو سرورش به طور رایگان نصب میشه و به طور سیستم سنتری کار میکنه چند جا نصب کردم جواب هم گرفتم اپ دیت میکنه

نام حقيقي: sara

خواننده
    نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    86
    من متوجه سوالتون نمیشم .من منظورتون رو از "نمیتونم رو سرور فایل آپلود کنم " نمیفهمم ! میشه توضیح بدین ؟ شما میخاید روی یه ویندوز سرور آنتی ویروس نصب کنید ؟ ولی نمیتونید برید بالای سر سرور ؟ بش دسترسی ندارید ؟که مثلا سی دی آنتیویروسو بزارید و نصب کنید؟ میخواید از راه دور این کارو انجام بدین ؟ اگر منظورتون اینه که فایل اجرایی آنتی ویروستون رو یه جا رو اینترنت پلود کنید و بعد ریموت وصل بشید به سرور و بریزیدش رو سیستم و بعدم نصب رو انجام بدین .یا از طریق همین ریموت دسکتاپ ، وقتی به قسمت option میرید و بعد تب localresource و بعد در قسمت local device and resource یکی از درایو های سیستم خودتون رو براش share کنید و بعد کار نصب رو انجام بدین .

ashkan 261 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    15
    من نمیدونم نحوه نصب چطور هست .

مثلا الان تصور میکنم که
    باید فایل آنتیویروس رو توی ویندوز سرور بریزم حالا روی دسکتاپ یا درایو c ویندوز سرور .
    با ریموت دسکتاپ وصل بشم و فایل رو باز کنم و نصب کنم .

خوب برای اینکه اون فایلو بریزم روی ویندوز سرور باید چکار کنم ؟ چجوری روی ویندوز سرور آپلودش کنم ؟

شاید هم تصور من غلطه و باید انتیویروس رو از جای دیگه وصل کنم ؛ مثل iis ، من برای نصب iis سی دی ویندوز گذاشتم روی pc نصب کردم و خودبخود رفت توی ویندوز سرور .
    چون با منطق ویندوز سرور اشنایی ندارم اصلا نمیدونم باید چکار کنم ، فارغ از انتیویروس ، الان میخوام روی هارد ویندوز سرور فایل اپلود کنم اما نمیدونم چطور هست اونو توی این تاپیک پرسیدم در ویندوز سرور چطور فایل اپلود کنم

ممنون میشم اگر اینارو توضیح بدید ؛ مغزم اکبند نیست که نفهمم ؛ شما اگر سر نخ هم بدید خودم سرچ میکنم و پیدا میکنم

نام حقيقي: sara

خواننده
    نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    86
    نصب آنتی ویروس روی ویندوز سرور ، هیچ فرقی با نصب روی ویندوزای دیگه نداره . شما فقط کافیه که فایل exe اون رو اجرا کنید ! البته اگر مثلا انتخاب شما خرید آنتی ویروس کسپراسکی باشه و اونم تحت شبکش باید بدونید که فایل exe ای که روی ویندوزای سرورش نصب میشه با اونی که روی ویندوز مثلا xp ش نصب میشه با هم متفاوته . همین . حالا اگر مشکلت با گرفتن update آنتی ویروس هست و مثلا به اینترنت دسترسی نداری که هر روز آنتی ویروست update بشه ، مشکل چیز دیگه ای میشه .
    شما نمیتونی بری بالای سر ویندوز سرورت ؟

ashkan 261 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    15
    به ریموت دسترسی دارم
    من فقط nttac دارم روی سرور و تا الان با همون کار میکردم ...
    در واقع اره نمیتونم برم بالای سرش

نام حقيقي: keihan

خواننده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    13
    شما به بقیه ویندوزها چه جوری فایل آپلود میکنی بگو تا ما هم منظورتو بهتر بفهمیم.شاید کمکمون کنه

نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    15
    در واقع در بقیه ویندوز ها فایل دانلود میکنیم ؛ اما من میخوام روی هارد ویندوز سرور فایل بریزم
    ویندوز سرور من توی یه شبکه داخلی نیست ، یه سرور vps در امریکا هست ، که من میخوام از روی کامپیوتر خودم روی اون فایل بریزم

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

آنتی ویروس برای ویندوز سرور 2003

دانلود آنتی ویروس برای ویندوز سرور 2003

نصب نود روی ویندوز سرور

آموزش نصب آنتی ویروس

نصب نود 32 برروی ویندوز سرور

دانلود انتی ویروس برای ویندوز سرور 2003

آنتی ویروس برای سرور 2003

نصب انتی ویروس ویندوز server 2003

نود ویندوز سرور

دانلود آنتی ویروس server 2003