نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط mailiran
  • 1 توسط behnam0001
  • 1 توسط behnam0001

موضوع: راهنمايي كنيد: اضافه كردن هارد sas جديد به سرور با ظرفيت بالاتر از قبل

نام حقيقي: سام

عضو عادی شناسه تصویری mailiran
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    85

راهنمايي كنيد: اضافه كردن هارد sas جديد به سرور با ظرفيت بالاتر از قبل

سلام دوستان
    سرور اچ پي داراي 2 هارد 146 مي باشد كه با هم ريد 10 هستند يعني mirror و اكنون نياز به ظرفيت بالاتر دارم من فكر كردم اگه دوباره هارد با ظرفيت 146 بگيريم بازم چند سال ديگه مشكل دارم
    آيا اضافه كردن دو عدد هارد 300G به سروري كه در حال حاضر داراي 2 عدد هارد 146G است امكان پذير است؟ يعني طوري كه 446=146+300 شود يعني دوتا 446 را با هم ريد 10كنيم ؟

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: behnam

خواننده
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    30
    بله شما میتوانید هارد ی اضافه کنید که از ظرفیت قبلی بالاتر باشه.و بعدش هم ریدش کنید البته اگه 2 تا هارد دارید میشه 10

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    85
    ببيند من در شرايط جديد ديگه دوتا هارد ندارم 4 تا هارد دارم . دو تا 146 و دوتا 300 حالا ميخام دوتا هارد 446 داشته باشم انگار كه دو تا هارد 446 از اول خريده باشم
    ايا اين امكان هست كه ريد 10 بشن
    نكته بعدي ايا روشي هست كه اطلاعات فعلي من سر جاش بمونه يعني روش ويندوز سرور و اكتيو نصبه و ....

نام حقيقي: behnam

خواننده
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    30
    این کارو میتونی بکنی . یکی 300 را وقتی میزاری به جای 146 همون رید 10 قبلی میشه و چیزی خراب نمیشه و فقط ریکاوری میشه که میتونی توی رید کنترلر ببینی که زده ریکاوری.و بقیه هارداتو هر چیزی که میخوای را رید کن.که میشه 146 و 300 گیگ را رید 10 کن.
    موفق باشی

یک موضوع دیگه دوست عزیز
    شما اگه میخواهی ظرفیتت کمتر بابت رید ذخیره بشه میتوانی 4 تا هادرتو رید 5 یا 50 بکنی.
    تحقیق کن و چون این کار را داری تو انجام میدی بیشتر ازش خبر داری پس به فکر آینده هم باش.

ویرایش توسط behnam0001 : 2011-07-11 در ساعت 05:36 PM
    mailiran سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    85
    بهنام عزيز!:
    این کارو میتونی بکنی . یکی 300 را وقتی میزاری به جای 146 همون رید 10 قبلی میشه و چیزی خراب نمیشه و فقط ریکاوری میشه که میتونی توی رید کنترلر ببینی که زده ریکاوری.و بقیه هارداتو هر چیزی که میخوای را رید کن.که میشه 146 و 300 گیگ را رید 10 کن.

تشكر دوست عزيز
    ولي من نتونتستم دقيقا بفهمم كه شما چي گفتيد
    شايد منظورم رو نتونستم خوب بيان كنم
    ببينيد:
    چون فضا كم آوردم ميخام 2 تا هارد 300 به سروري اضافه كنم كه الان داراي دو تا هارد 146 هست (در حال حاضر ريد 10 مي باشد)
    هدف بنده :
    ارتقاء حافظه سرور به 446 با همون ريد 10
    سوالات:
    1-آيا امكان كنار هم قرار دادن هارد هاي با ظرفيت 300 و 146 وجود دارد (446=300+146) ريد 10 بشه با (446 =300+146)

2-آيا اطلاعت قبلي از بين مي رود و اگر نمي رود مراحل كار چيست؟

ویرایش توسط mailiran : 2011-07-12 در ساعت 10:38 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

هارد SAS

اضافه کردن هارد به سرور hp

هارد sas چیستاضافه کردن هارد به سرورافزودن هارد به سرورsas چیستنحوه اضافه کردن هارد به سرورsas هارداضافه کردن هارد به سرورهای hpروش رید کردن هارد sas در سرورهای hpیکی کردن دو هارد در سرور hpهارد سرور sasظرفیت هارد sasطریقه اضافه کرده هارد به سرور hpامکان قرار دادن هارد 146g به جای هارد 300 g در سرور hpراه اضافه کردن هارد به سرور hp هارد sasنحوه اضافه كردن هارد جديد به سرور اضافه کردن هارد به سرور hpsasچیست؟نحوه اضافه كردن هارد به سرورنصب هارد sasروش اضافه کردن هارد به سرور های hpاضافه کردن هارد به رید 5چیستsasبرنامه ی نرم افزار

برچسب برای این موضوع