صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: مشکل Read-Only

عضو عادی
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    34

مشکل Read-Only

سلام

من یه سرور دارم که با پرمیشن هایی که به کاربرام دادم براشون یه محل برای Share کردن دیتا هاشون قراردادم. ولی افسوس که نمی دونم چرا الان پوشه هایی که Share کردم نمیذاره کاربراش فایل های داخل اون پوشه رو Delete کنن و یا فایل ای رو که در اون باز می کنن بتونن ذخیر مجدد کنن و همش میگه فایل Read-Only هست و من پوشه رو هم که از حالت Read-Only در میارم بعد اینکه این تنظیم رو روی همه اعمال کرد باز دوباره یه تیک کمرنگ برای Read-Only میذاره و این داره اعصاب من رو خورد میکنه Autorun Remover هم نصب کردم گفتم شاید مشکل اون باشه ولی جالبه که وقتی از Share در میاد این اتفاق نمی افته! توی Share هم Permission دادم به Everyone همه رو Check کردم که به همه چیز دسترسی داشته باشن! اما نمی دونم چرا اینطوری میشه! میشه کسی کمک کنه؟! این حالت Read-Only که کمرنگ هست داره دیوونه می کنه هم خودم رو هم کاربرام رو. یه مساله دیگه هم هست که از وقتی که هارد سیستم رو 2Trabyte کردم و این اتفاق بالا براش افتاده برخی از کاربرام با سرعت بسیار پایین به سرور من متصل میشن در صورتی که شبکه ما 1000 هست! نمیدونم چرا اینتطوریه برخی مواقع اینطوری میشه و برخی مواقع مشکل نداره!
    میشه به دادم برسین؟

وحید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    علاوه بر تنظیمات sahre ، باید تو تنظیمات security هم به everyone دسترسی فول بدی .

delusive1 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سید محسن علوی

عضو عادی شناسه تصویری alavi
    نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    31
    مشکل شما در صورتی که همه تنظیمات رو انجام بدید و دوباره به نوعی برگرده به یک حالت دیگه این کار فقط میتونه توسط آنتی ویروس نصب شده و یا ویروس انجام بشه گاهی بعضی از آنتی ویروس ها جلوی تغییرات رو میگیرن این احتمالش خیلی کمه و به ندرت اتفاق میافته آنتی ویروسی اینکار رو انجام بده.
    به احتمال خیلی قوی سیستم شما ویروس داره یا یک برنامه ای که جلوی این کار رو میگیره یا سرور ویروس داره یا یکی از کلاینت ها که به فایل ها و پوشه ها دسترسی داره.
    از باب ویروس سیستم رو چک کنید.

نام حقيقي: JaVaD

عضو عادی شناسه تصویری mjzaret
    نوشته
    515
    سپاسگزاری شده
    213
    سپاسگزاری کرده
    562
    علاوه بر تنظیمات sahre ، باید تو تنظیمات security هم به everyone دسترسی فول بدی .

تأييد ميشه.

بايستي به پوشه‌هايي كه به اشتراك گذاشته‌ايد دسترسي كامل بديد تا كاربرانتون بتونند تغييراتي در اونها به وجود بيارند.

شاد باشيد

نام حقيقي: mehdi

عضو عادی شناسه تصویری mmahmoodi
    نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92
    برو تو cmd و سپس تو آدرس پوشه مورد نظر و تایپ کن : attrib -r -s -h

نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    31
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmahmoodi نمایش پست ها
    برو تو cmd و سپس تو آدرس پوشه مورد نظر و تایپ کن : attrib -r -s -h
    دوست عزیز برای رفع Read Only با این دستوری که شما نوشتید فقط کافیه حرف -r باشه دو کلمه دیگه کاربردشون متفاوته.
    S:Syestem
    H:Hide
    R:Read Only
    و از این دستور برای این کار استفاده نمیکنن.

عضو عادی
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    34
    سلام
    از همه دوستان بابت این لطفی که به من دارند تشکر می کنم. دوستان الان که دوباره به سرور وصل شدم دیدم که یه فولد ساخته به اسم Autorun.inf. جالبه که یه فولد ساخته همیشه یک فایل بوده! حالا به نظرتون راه حل حذف این تروجان از روی سرور چی هست؟ چون سایمانتک رو نصب کردم ولی live update ش کار نمی کرد واسه همین اگر بشه کمک کنید ممنون میشم
    راستی یه سوال دیگه هم داشتم. اونم اینکه ممکنه این کندی برای برخی از کلاینت ها که در پست اول توضیح دادم مربوط به این ویروس باشه؟! چون انقدر کند میشه که وقتی کلیک میکنه بر روی فولد Share شده بر روی سرور حداقل 20 الی 30 ثانیه طول میکشه تا بره داخل فولدر و محتویان فولدر رو نشون بده همینطور برای کپی و Paste کردن همین اتفاق می افته!
    لطفا راهنمایی کنید تا چطور از این ناهنجاری سرورم راحت بشم چون فشار زیادی روم هستش...

وحید

ویرایش توسط delusive1 : 2011-07-02 در ساعت 08:39 AM

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    فایل نامبرده شده، یک کرم کامپیوتری است. به محض اتصال هرگونه حافظه ی جانبی یا اتصال به سیستمهای دیگر شبکه خود را بر روی تمامی سیستم ها کپی می کند و باعث کند شدن شبکه می شود. Eset nod32 Smart Security توانایی بالایی در پاک کردن این کرم دارد.
    ضمنا پس از پاکسازی کرم، باید به هر درایو رفته و فایل Autorun.inf را پاک کنید تا مشکلی در باز کردن درایو ها نداشته باشید.

نام حقيقي: مجتبی

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    10

مشكل آنتي ويروس

شما مي توانيد آنتي ويروس كسپراسكي را از سايت iransetup دانلود كنيد از اون سايت دانلود كنيد.به همراه .مشكل كندي هم از همان كرمي كه گفتيد به تدريج خودشو در همه جا كپي مي كنه و به صورت روز افزون سيستم شما كندتر مي شه تا جايي كه ديگر كار كردن با آن ممكن نيست

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط farda_sh نمایش پست ها
    شما مي توانيد آنتي ويروس كسپراسكي را از سايت iransetup دانلود كنيد از اون سايت دانلود كنيد.به همراه .مشكل كندي هم از همان كرمي كه گفتيد به تدريج خودشو در همه جا كپي مي كنه و به صورت روز افزون سيستم شما كندتر مي شه تا جايي كه ديگر كار كردن با آن ممكن نيست
    دوست گرامی به راحتی میتوان از سایت خود کسپر نیز این آنتی ویروس را به صورت 30 روزه دانلود نمود و اجباری به عنوان اسم سایت خواص دیگری نیست.

نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    31
    ساده ترین راه پاک کردن این کرم یا ویروس یا هر چی که هست نرم افزار ساده Auto run Remover استفاده کنی که کلا این رو از روی سیستم پاک میکنه.
    احتیاجی هم به آنتی ویروس های متفاوت نیست واسه پاک کردن این ،همین نرم افزار ساده و کم حجم جواب میده.واسه جلوگیری باید آنتی ویروس داشته باشی.

عضو عادی
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    34
    نقل قول نوشته اصلی توسط Star-x نمایش پست ها
    فایل نامبرده شده، یک کرم کامپیوتری است. به محض اتصال هرگونه حافظه ی جانبی یا اتصال به سیستمهای دیگر شبکه خود را بر روی تمامی سیستم ها کپی می کند و باعث کند شدن شبکه می شود. Eset nod32 Smart Security توانایی بالایی در پاک کردن این کرم دارد.
    ضمنا پس از پاکسازی کرم، باید به هر درایو رفته و فایل Autorun.inf را پاک کنید تا مشکلی در باز کردن درایو ها نداشته باشید.
    درایو ها باز میشه و نسخه 3 از نرم افزار Autorum Remover هم روی سرور هست ولی انگاری اصلا تشخیص ش نمیده!!!
    وحید

نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    31
    خوب اگر شما آنتی ویروس دارید و Autorum Remover رو هم که دارید کافیه برای پاک کردن این یک سرچ کلی تو کامپیوتر بزنید گزینه Autorun.inf و همه اون گزیته ها رو پاک کنید.
    اگر هم پاک نشد از طریق Safe Mode اینکارو انجام بده.این فایل خودش به تنهایی کاری نمیکنی فایل دیگه که کنارشه رو احتمالا پاک کرده انتی ویروست این رو هم دستی پاک کن مشکلت بر طرف میشه.

عضو عادی
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    34
    نقل قول نوشته اصلی توسط alavi نمایش پست ها
    خوب اگر شما آنتی ویروس دارید و Autorum Remover رو هم که دارید کافیه برای پاک کردن این یک سرچ کلی تو کامپیوتر بزنید گزینه Autorun.inf و همه اون گزیته ها رو پاک کنید.
    اگر هم پاک نشد از طریق Safe Mode اینکارو انجام بده.این فایل خودش به تنهایی کاری نمیکنی فایل دیگه که کنارشه رو احتمالا پاک کرده انتی ویروست این رو هم دستی پاک کن مشکلت بر طرف میشه.

سلام
    ببین این فولدره هیچ فایلی کنارش نیست توش هم که میرم زده که برنامه Autorun Remover این فایل رو از بین برده ولی همچنان این فولد قابلیت حذف نداره!

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    با nod32 امتحان کردید؟
    آیا وقتی برو روی درایوهاتون کلیک می کنید، در یک صفحه ی دیگه باز می شن؟
    برای پاک کردن پوشه از Cmd هم می توانید استفاده کنید.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

حذف ویروس read-only

رفع مشکل read only

حل مشکل read only

read only شدن فولدرها

ویروس read only

مشکل read-only

مشکل read only شدن فایل ها

برنامه ای برای حل مشکل read-only شدن

برداشتن تیک read only

پاک کردن ویروس read only

read only شدن پوشه ها

برداشتن خاصیت read only از پوشه ها

رفع مشکل read only در ویندوز 7

مشکل read only شدن فولدرها

مشکل برداشته نشدن تیک read only

read only and ویندوز

برنامه ای برای حل مساله read-only شدنرفع read onlyحذف read onlyread only شدن فولدربرداشتن حالت readonly در سرور 2003جلوگیری از read only شدن پوشه هاread only کردن همیشگی فایل هارفع مشکل read only شدن فایل هاغیر فعال کردن read only در win7

برچسب برای این موضوع