صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: دادن اینترنت به کاربران خاص در Active Directory

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    من هم دقيقا همين مشكل را تو شبكه داشتم و با CCPROXY مشكلم را حل كردم. همه كارهايي كه ميخواي را ميتوني باهاش انجام بدي. اول از هركاري Gateway را از همه يوزرها بگير و بعدش تنظيمات PROXY را هم ميذاري تو گروپ پاليسي. خود CCPROXY ميتونه كابراي AD را ببينه و هركسي را نخواستي Disable كن. اونهايي را هم كه ميخواي دسترسي بدي، Enable بذار. دفعه اول IE از طرف يوزر و پس را ميپرسه و اگه يوزر و پس اكانتش را وارد كنه وصل ميشه به اينترنت.
    بنظر من در مقياسهاي پايين (زير 100 يوزر) اين روش راحتترين و بهترين راه هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها
    من هم دقيقا همين مشكل را تو شبكه داشتم و با CCPROXY مشكلم را حل كردم. همه كارهايي كه ميخواي را ميتوني باهاش انجام بدي. اول از هركاري Gateway را از همه يوزرها بگير و بعدش تنظيمات PROXY را هم ميذاري تو گروپ پاليسي. خود CCPROXY ميتونه كابراي AD را ببينه و هركسي را نخواستي Disable كن. اونهايي را هم كه ميخواي دسترسي بدي، Enable بذار. دفعه اول IE از طرف يوزر و پس را ميپرسه و اگه يوزر و پس اكانتش را وارد كنه وصل ميشه به اينترنت.
    در ضمن تحت سرويس هم اجرا ميشه.

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    Kerio Winroute در نسخه 7 میشه Kerio Control به نظر من هم گزینه خوبیه خصوصا که می تونه به dc شما وصل بشه و از همون یوزرها استفاده کنه ولی باز مشکل یه دستگاه دیگه داشتن سر جاشه ولی خوب این همه کاری میکنه .

نام حقيقي: علی

عضو عادی
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    26
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliGhaemia نمایش پست ها
    kerio winrout firewall نرم افزار بسیار عالییه ولی سوالم اینه که میشه رو یه سرور با DC نصب بشه ؟؟؟
    بهتره كه kerio winroue هم روي يه سرور ديگه يا اگه امكانشو نداري رو يه pc معمولي ديگه اي باشه

نام حقيقي: علی قائمی

خواننده
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها

در ضمن تحت سرويس هم اجرا ميشه.
    یه مشکلی این بین به وجود میاد که برای تک تک نرم افزار ها باید برم و پروکسی معرفی کنم
    یاهو مسنجر ، اووو ، فایل زیلا ، تیم ویور ، فایرفاکس و ...

اگر بخوام از این راه استفاده کنم بهترین کار استفاده از vpn هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط vtek693 نمایش پست ها
    بهتره كه kerio winroue هم روي يه سرور ديگه يا اگه امكانشو نداري رو يه pc معمولي ديگه اي باشه
    مشکل اینه که pc ها خاموش میشه و pc هایی که مدام روشنه استفاده ای دیگه ایی ازش میشه که نباید تو دومین باشه . یعنی کاملا مستقل عمل میکنه .

تنها راهی که میمونه استفاده از مجازی سازیه .
    میخوام ببینم استفاده از کدوم مجازی سازی بهتره hyper-v یا vmware server یا چیزی های دیگه ؟

با فرض اینکه سرور 3 تا کارت شبکه داشته باشه یکی برای خوش یا همون سرور dc دوتای دیگه برای مجازی سازی یا همون سرور isa یا kerio . درسته ؟؟؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت اکتیو دایرکتوری

کنترل اینترنت با اکتیودایرکتوری

اینترنت در اکتیودایرکتوری

نصب نرم افزار با اکتیو دایرکتوری

متصل کردن کامپیوتر به اکتیو دایرکتوری

غير فعال اينترنت در active directory

دادن اینترنت به یوزر کریو

تنظیمات اینترنت در اکتیودایرکتوری

کاربران active directory توسط kerio

اکتیو دایرکتوری اینترنتنحوه کنترل سرعت اینترنت از اکتیو دایرکتوری اکانتینگ به اکتیو دایرکتورینحوه اتصال isa به active directoryدادن پسورد به اکتیودایروکتریاکتیو دایرکتوری اتصال به اینترنتاکتیو دایرکتوری کنترل اینترنتدادن اینترنت به کاربران در active directoryاینترنت اکتیودایرکتوریکنترل دسترسی اینترنت با isa و اکتیو دایرکتوریدادن زمان برای استفاده از اینترنت از طریق اکتیو دایرکتوریراه اندازی اکانتینگ اینترنت در اکتیو دایرکتورینحوه ارتباط nttac با active directoryکنترل دسترسی کاربران به اینترنت در اکتیو دایرکتوریتنظيمات زمان دسترسي active directoryاکتیودایرکتوری اینترنت

برچسب برای این موضوع