نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: انتقال اکتیو دایرکتوری از یک سرور به سرور دیگر

نام حقيقي: Mohsen.A

عضو عادی شناسه تصویری silas
    نوشته
    240
    سپاسگزاری شده
    277
    سپاسگزاری کرده
    67

انتقال اکتیو دایرکتوری از یک سرور به سرور دیگر

با سلام

من یک سرور 2003 دارم که بر روی آن، اکتیودایرکتوری نصب کردم. ولی ویندوز این سرور خیلی مشکل داره و خیلی اذیت می کنه.
    یک سرور دیگه دارم و ویندوز سرور 2003 هم نصب کردم و نام سرور رو هم مثل نام سرور قبلی کردم و IP و ... هم مثل سرور قبلی است. حالا می خوام فقط و فقط اکتیو دایرکتوری رو انتقال بدم و دیگه نیاز به تعیرف مجدد دامین و جوین کردم مجدد کلاینت ها و .... نباشم. مثلا به طریقی از اکتیودایکتوری و ملزوماتش backup بگیرم و در سرور جدید restore کنم. آیا امکانش هست؟ البته توی گوگل هم سرچ کردم و به برخی ابزارها مثل ADMT برخورد کردم ولی آیا این ابزار برای کار من مناسب است و واقعا اصلا به مشکل برنمی خورم؟ آیا کسی تجربه عملی داره؟

با تشکر فراوان از همه دوستان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    silas سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتقال اکتیو دایرکتوری

انتقال اکتیو دایرکتوری به سرور دیگر

انتقال اکتیو دایرکتوری از یک سیستم روی سیستم دیگر

اکسپورت کاربران یک دامین به دامین دیگر

انتقال اکتیودایرکتوری از یک سرور به سرور دیگر

انتقال اکتیودایرکتوریانتقال یوزرها از یک اکتیو به اکتیو دیگرانتقال اکتیو دایرکتوری از یک سرور به سرور دیگرروش انتقال یوزرها از یک دامین به دامینآموزش انتقال دامین و اکتیودایرکتوریآموزش انتقال دامین و اکتیو دایرکتوریانتقال اكتيو دايركتوري به سرور ديگرانتقال اکتیو دایرکتوری 2003 به سرور دیگرجوین مجدد کلاینتها به سرورانتقال اکتیو دایرکتوری به سیستم دیگراکتیو دایرکتوری انتقالانتقال اکتیو دایرکتوری به دامین دیگرآموزش اکتیو دایرکتوری 2003انتقال اکتیو دایرکتوری 2003 به یک سرور دیگرانتقال یک اکتیودایرکتوری به اکتیودایرکتوری دیگرانتقال اکتیو دایرکتوری از یک سرور به سرور جدیدآموزش انتقال اکتیو دایرکتوری به اکتیو دیگرنحوه انتقال اکتیو دایرکتوری از یک سرور به یک سرور دیگر انتقال یوزرهای اکتیو دایرکتوریانتقال اکتیو دایرکتوری با admt

برچسب برای این موضوع