نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تغییر محل ذخیره فایل لاگ ویندوز

نام حقيقي: Mohsen.A

عضو عادی شناسه تصویری silas
    نوشته
    240
    سپاسگزاری شده
    277
    سپاسگزاری کرده
    67

تغییر محل ذخیره فایل لاگ ویندوز

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

همانطوریکه می دونید فایل های لاگ ویندوز در مسیر %SystemRoot%\System32\Config و با پسوند evt ذخیره می شه. در قسمت رجیستری هم می توان مسیر ذخیره این لاگ ها را تغییر داد.

حالا سوال من اینه که آیا می شه از طریق گروپ پالیسی این کار را انجام داد؟ یعنی از طریق گروپ پالیسی، مکان ذخیره فایل های لاگ تمام کامپیوترها را عوض کرد و یک مکان شبکه ای، مثلا بر روی سرور مانیتورینگ و داخل فولدر مربوط به هر کاربر ذخیره کرد.

من که تا حدی جستجو کردم فقط مثل اینکه با گروپ پالیسی می شه اندازه فایل ها را تغییر داد ولی محل ذخیره سازی رو نمیشه.

ممنون می شم اگه جوابمو بدید

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط silas : 2011-04-23 در ساعت 09:01 AM

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    محلش رو در رجیستری پیدا کنید و یک bat فایل بنویسید که مسیر مورد نظر رو عوض کنه و این فایل رو از طریق GP ، بذارید تو Startup کلاینت ها .
    این لینک دید خوبی بهت میده :
    B3RG - Change Log file location in Windows Server 2008 R2 via registry - B3RG

silas سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

لاگ ویندوز

لاگ فایل ویندوز

log ویندوز

محل ذخیره پسوردها در ویندوزلاگ فایل ویندوز سرورمحل ذخیره پسورد ویندوزlog ويندوز لاگ ويندوزlog در ویندوزمحل ذخیره Log Fileنمایش لاگ ویندوزلاگ فایل های ویندوزفایل ذخیره پسورد ویندوزمحل ذخیره log های ویندوز سرور 2008ویندوز لاگمحل ذخیره سازی لاگ ویندوزمحل ذخیره پسورد ویندوز xpمحل log فایل در ویندوز 2008SYSTEM32 لاگ فايل محل ذخیره شده لگ های ویندوزفایل های log در ویندوز سرور 2003log فايل ويندوز log on ویندوزلاگ فایل در ویندوزمحل ذخیره فایل های لاگ windows 2008

برچسب برای این موضوع