صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: سوال: کدام پورتها را ببندیم ؟

نام حقيقي: شاهین علیی

عضو عادی
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    39

سوال: کدام پورتها را ببندیم ؟

سلام
    می خواستم بدونم کدام پورتها مثلا 80 که برای وب هست و یا 69و ... رو بهتره ببندیم و چگونه باید این کار رو انجام داد.

سوال دوم :

در قسمت سرویس در کنترل پنل کدام سرویس ها بهتره غیر فعال باشه در ویندوز سرور 2003 . مثلا tel net رو غیر فعال کردم اما باقی رو نمی دونم ؟؟؟

لطفا راهنمایی بفرماید.
    با سپاس

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    39
    دوستان ممکنه راهنمایی کنند؟؟

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    پورت ها بصورت دیفالت بسته هستند ، مر اینکه بصورت منوال یل با نصب و استارت سرویس
    بازش کنین.

عضو عادی
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    39
    ممکنه بفرمایید چه پورتهای خطرناک هستند چون احتمالا سیستم من دستکاری شده
    من فقط telnet رو می دونستم بستم باقی رو نمی دونم!!!

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز اسکن تمام پورت ها کار بسیار وقت یریه. از طرفی باید
    تحقیق کنید که پورتی توسط برنامه کاربردی باز شده یا توسط یک نفوذی.

برای این حالت، سولوشنی که من توصیه میکنم ، استفاده از نرم افزار kaspersky anti hacker هست.
    کرک شده هست و نیازی به رجیستر نیست. وقتی نصب کنین تمام ترافیک شبکه بلاک میشه و کوچکترین
    ترافیک شبکه به سمت بیرون، به شما اطلاع داده میشه بهمراه پورتی که می خوادباز بشه و کلی اطلاعات جانبی
    که تصمیم گیری رو راحت تر میکنه .

ویرایش توسط zamoova : 2011-04-19 در ساعت 09:14 AM

عضو عادی
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    39
    من کسپر انتی ویروس ورژن 6 رو دارم که خریداری شده است تحت شبکه و سرور (Admin Kit ) . کمکی به نظر شما می کنه یا باید از نرم افزار ذکر شده استفاده کرد؟؟؟

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    هر نرم افزاری برای هدف خاصی طراحی شده. قطعا آنتی ویروس کار فیلترینگ ترافیک بصورت تخصصی رو انجام نخواهد داد.
    از طرفی Anti hacker هم انتی ویروس نخواهد بود. توصیه میکنم حتما از anti hacker استفاده کنین ، به هدف تون زودتر میرسین.

نام حقيقي: Hasan Asghari

عضو عادی . شناسه تصویری asghari70
    نوشته
    786
    سپاسگزاری شده
    290
    سپاسگزاری کرده
    634
    با نصب نرم افزار security configuration wizard یا scw در ویندوز 2003 می تونی تمام پورتها و باز رو مشاهده کنی (البته جلوی هر پورت نوشته مال کدام پروتکل است)بعد با firewall و... جلوی پورتهای باز رو ببندی.
    نهویه نصب scw و توضیحات اضافه
    Security Configuration Wizard Quick Start Guide
    موفق باشی.

عضو عادی
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahein نمایش پست ها
    ممکنه بفرمایید چه پورتهای خطرناک هستند چون احتمالا سیستم من دستکاری شده
    من فقط telnet رو می دونستم بستم باقی رو نمی دونم!!!
    این سوال که در بالا نقل قول شده برام هنوز باقه ، چه پورتهای میتونه خطر ناک باشه و راحت سیستم رو در اختیار نفوذگر قرار بده ؟؟پ
    اگه راهنمایی بفرمایید ممنونم.

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    این سوال که در بالا نقل قول شده برام هنوز باقه ، چه پورتهای میتونه خطر ناک باشه و راحت سیستم رو در اختیار نفوذگر قرار بده ؟؟پ
    اگه راهنمایی بفرمایید ممنونم.
    تمام پورت ها میتونه خطرناک باشه. باز بودن پورت خاص مبنی بر خطرناک بودن یا نبودن نیست.
    مهم نرم افزاری هست که داره از اون پورت استفاده میکنه.

عضو عادی
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    39
    سلام
    اسم کلیه پورتها رو تو لینک زیر گذاشتم
    ممنون از همگی
    اسامی کلیه پورتها

نام حقيقي: رهگذر

عضو غیر فعال شناسه تصویری HP-SERVER
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    25
    Name
    Port
    Protocol
    Description
    Small services <20 tcp/udp small services FTP 21 tcp file transfer SSH 22 tcp login service TELNET 23 tcp login service SMTP 25 tcp mail TIME 37 tcp/udp time synchronization WINS 42 tcp/udp WINS replication DNS 53 udp naming services DNS zone transfers 53 tcp naming services DHCP server 67 tcp/udp host configuration DHCP client 68 tcp/udp host configuration TFTP 69 udp miscellaneous GOPHER 70 tcp old WWW-like service FINGER 79 tcp miscellaneous HTTP 80 tcp web alternate HTTP port 81 tcp web alternate HTTP port 88 tcp web (sometimes Kerberos) LINUXCONF 98 tcp host configuration POP2 109 tcp mail POP3 110 tcp mail PORTMAP/RPCBIND 111 tcp/udp RPC portmapper NNTP 119 tcp network news service NTP 123 udp time synchronization NetBIOS 135 tcp/udp DCE-RPC endpoint mapper NetBIOS 137 udp NetBIOS name service NetBIOS 138 udp NetBIOS datagram service NetBIOS/SAMBA 139 tcp file sharing & login service IMAP 143 tcp mail SNMP 161 tcp/udp miscellaneous SNMP 162 tcp/udp miscellaneous XDMCP 177 udp X display manager protocol BGP 179 tcp miscellaneous FW1-secureremote 256 tcp CheckPoint FireWall-1 mgmt FW1-secureremote 264 tcp CheckPoint FireWall-1 mgmt LDAP 389 tcp/udp naming services HTTPS 443 tcp web Windows 2000 NetBIOS 445 tcp/udp SMB over IP (Microsoft-DS) ISAKMP 500 udp IPSEC Internet Key Exchange REXEC 512 tcp } the three RLOGIN 513 tcp } Berkeley r-services RSHELL 514 tcp } (used for remote login) RWHO 513 udp miscellaneous SYSLOG 514 udp miscellaneous LPD 515 tcp remote printing TALK 517 udp miscellaneous RIP 520 udp routing protocol UUCP 540 tcp/udp file transfer HTTP RPC-EPMAP 593 tcp HTTP DCE-RPC endpoint mapper IPP 631 tcp remote printing LDAP over SSL 636 tcp LDAP over SSL Sun Mgmt Console 898 tcp remote administration SAMBA-SWAT 901 tcp remote administration Windows RPC programs 1025 tcp/udp } often allocated Windows RPC programs to
    } by DCE-RPC portmapper Windows RPC programs 1039 tcp/udp } on Windows hosts SOCKS 1080 tcp miscellaneous LotusNotes 1352 tcp database/groupware MS-SQL-S 1433 tcp database MS-SQL-M 1434 udp database CITRIX 1494 tcp remote graphical display WINS replication 1512 tcp/udp WINS replication ORACLE 1521 tcp database NFS 2049 tcp/udp NFS file sharing COMPAQDIAG 2301 tcp Compaq remote administration COMPAQDIAG 2381 tcp Compaq remote administration CVS 2401 tcp collaborative file sharing SQUID 3128 tcp web cache Global catalog LDAP 3268 tcp Global catalog LDAP Global catalog LDAP SSL 3269 tcp Global catalog LDAP SSL MYSQL 3306 tcp database Microsoft Term. Svc. 3389 tcp remote graphical display LOCKD 4045 tcp/udp NFS file sharing Sun Mgmt Console 5987 tcp remote administration PCANYWHERE 5631 tcp remote administration PCANYWHERE 5632 tcp/udp remote administration VNC 5800 tcp remote administration VNC 5900 tcp remote administration X11 6000-6255 tcp X Windows server FONT-SERVICE 7100 tcp X Windows font service alternate HTTP port 8000 tcp web alternate HTTP port 8001 tcp web alternate HTTP port 8002 tcp web alternate HTTP port 8080 tcp web alternate HTTP port 8081 tcp web alternate HTTP port 8888 tcp web Unix RPC programs 32770 tcp/udp } often allocated Unix RPC programs to
    } by RPC portmapper Unix RPC programs 32899 tcp/udp } on Solaris hosts COMPAQDIAG 49400 tcp Compaq remote administration COMPAQDIAG 49401 tcp Compaq remote administration COMPAQDIAG 49401 tcp Compaq remote administration

ببخشید هر کاری کردم بصورت جدول نشد

ویرایش توسط HP-SERVER : 2011-04-24 در ساعت 03:18 PM

عضو عادی
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    39
    مشه بفرمایید اینا چی هستند؟؟؟ ببخشدید یه ذره سر در گم شدم.

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahein نمایش پست ها
    مشه بفرمایید اینا چی هستند؟؟؟ ببخشدید یه ذره سر در گم شدم.
    آقای علیی پاسختون درپست آقای اصغری داده شد طبق کامل شدن فرمایش ایشان SCWوقتی نصب می فرمایید دارای سه کنسول اصلی میباشد که باتوجه به نیاز شما میتوانید نصب بفرمایید یا skip کنید قسمتی که شما نیازدارید کنسول Network securityمیباشدکه تمامی سرویسها ونرم افزارها که با چه port & protocol,کارمیکنند وچه پورتی توسط نرم افزارها Approveشده است.ومیتوانید مشخص کنید پورتهای که فقط برای ترافیک شبکه نیازدارید.

asghari70 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh_p نمایش پست ها
    آقای علیی پاسختون درپست آقای اصغری داده شد طبق کامل شدن فرمایش ایشان SCWوقتی نصب می فرمایید دارای سه کنسول اصلی میباشد که باتوجه به نیاز شما میتوانید نصب بفرمایید یا skip کنید قسمتی که شما نیازدارید کنسول Network securityمیباشدکه تمامی سرویسها ونرم افزارها که با چه port & protocol,کارمیکنند وچه پورتی توسط نرم افزارها Approveشده است.ومیتوانید مشخص کنید پورتهای که فقط برای ترافیک شبکه نیازدارید.
    سلام وقت خوش
    security configuration wizard رو که من سرچ می کنم در 2008 است ولی من در 2003 کار میکنم . راستش چیزی دستگیرم نشد.
    لینک اصلی رو قبلا خوندم چیز خاصی من حداقل متوجه نشدم!!!
    شما راهنمایی بفرمایید

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

چگونه پورت ها را ببندیم

چگونه یک پورت را ببندیم

چگونه پورتها را ببندیم

security configuration wizard

پورتهای خطرناک

چطور یک پورت را ببندیم؟

چگونه پورت 443 را ببندیم

چگونه تمام پورت ها را ببندیم؟

چگونه پورت 3306 را ببندیم

چگونه پورت را ببندیم

پورت های خطرناک

چگونه پورتهای باز را ببندیم

googleکدام پورت ها را ببندیمباز بودن پورت 443چطور تمام پورتها را ببندیم؟دلایل باز بودن پورت 3306در شبکه کدام پورت ها را ببندیم؟چگونه پورت 23 را ببندیمچگونه پورتها را ببندیم firewall windows 8چگونه پورت 80 را ببندیم؟کدام پورت ها را ببندیم؟چگونه پورت 80 را ببندیمباز بودن پورتکدام پورتها را ببندیم

برچسب برای این موضوع