نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: بالا نیامدن ویندوز 2003 سرور!!!

نام حقيقي: hadi

عضو غیر فعال
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    14

بالا نیامدن ویندوز 2003 سرور!!!

با سلام و تبریک سال نو خدمت اساتید محترم. من یک سرور با سیستم عامل 2003 سرور sp1 دارم که بنا به مشکلاتی مجبور شدم سیستم رو ریست کنم و با بالا آمدن سیستم با ارور زیر مواجه شدم که پس از زدن دکمه ok
    سیستم ریسیت شده و دوباره با همین ارور مواجه می شو. در ضمن هیچ بک آپی از سیستم موجود نیست

security account manager intilazing because of the followin error:directory service cannot start. error status:0xc000000x1.
    please clicl ok to shutdown the system and reboot into directory services restore mode, check the event log for more informationا.
    لطفا کمک کنید......

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: mehdi

عضو عادی شناسه تصویری mmahmoodi
    نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92
    safe mode هم بالا نمیاد

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سرور رو ریستارت کنید. موقع بالا اومدن سیستم ، f8 رو بزنید تا گزینه های بوت رو ببینید .
    سرور رو در مود Directory Service Restore Mode بالا بیارید . اگه در این کنسول نتونستید
    مشکل رو حل کنید ، به تاریخ قبلی رسیتور کنید ، البته این اخرین راه چاره هست . دستورات
    و منوال این مود رو می تونین تو نت پیدا کنید .

damasanj سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی رضا

خواننده شناسه تصویری als_1360
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    154
    سپاسگزاری کرده
    22

کلمات کلیدی در جستجوها:

بالا نیامدن ویندوز سرور 2003

مشکل بالا نیامدن ویندوز سرور 2003

بالا نيامدن ويندوز سرور 2003بالا نیامدن ویندوز 2003بالا نیامدن ویندوز سروربالا نیامدن windows server 2003 با پیغامویندوز سرور 2003 بالا نمیادعلت بالا نيامدن ويندوز سرور 2003بالا نیامدن 2003 win serverبالا نیامدن سرور 2003مشکل بالا نیامدن ویندوز سرورمشکل بالا نیامدن ویندوز 2003بالا نیامدن ویندوز سرور2003مشکل بالا نیامدن ویندوز سرور بعد از اکتیو دایرکتوریمشكل بالا نيامدن ويندوز سرور 2008 مشکل در بالا آمدن ویندوز سرور 2008 بالا نیامدن ویندوز سرور 2003بالا نیامدن ویندوز و پیغام ‏rebootراه حل بالانیامدن ویندوز Server2003بالا نیامدن ویندوز server 2003 ویندوز سرور 2003 بالا نمیادبالا نيامدن active directory در ويندوز 2003ویندوز سرور ۲۰۰۳ بالا نمیادویندوزم بالا نمی یاد 2003 سرور: بالا انیومدن ویندوز سرور

برچسب برای این موضوع