نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط behyal
  • 1 توسط behyal
  • 1 توسط behyal

موضوع: hotfix هایی که genuine ویندوزها را پاک می کنند

نام حقيقي: Behnam

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    2

hotfix هایی که genuine ویندوزها را پاک می کنند

سلام دوستان
    همانطور که مي دونيد ما در ایران از ویندوز های کپی استفاده می کنیم. مايکروسافت با ارسال بسته هايي ويندوز هاي کپي رو شناسايي مي کنه و يک پيغام در گوشه پايين سمت راست نمايش ميده که این کپی از ويندوز genuine نيست و پس از مدتي ويندوز بوت نميشه و بايد ويندوز رو از ابتدا نصب کرد که اين خود کار مديران شبکه رو سخت ميکنه.البته شما مي توانيد با دانستن کد اين بسته ها آنها را نصب نکنيد و از آپديت هاي ويندوز بدون نگراني استفاده کنيد.
    من تونستم hotfix ويندوز سون و ويندوز xp رو پيدا کنم و در این پست قرار بدم. فقط کافیه این بسته ها رو نصب نکنید تا ویندوزتون genuine بمونه و بتونید ویندوزتون رو آپدیت کنید.
    ويندوز 7 (KB971033)
    ويندوز اکس پي (KB905474)
    آيا کسي هست که بتونه hotfix ويندوزهاي server 2003 , server 2008 , server2008 R2 رو در اين پست قرار بده (hotfix هايي که genuine بودن ويندوز رو غير فعال مي کنه)
    اگر کسی بتونه این کار رو انجام بده کمک شایانی به افرادی که با شبکه سر و کار دارند کرده.
    خواهشا مدیران سایت این موضوع را نادیده نگیرند و به آن جواب بدن.
    با تشکر فراوان

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام مجدد
    دوستان من از اعضای این سایت توقع بیشتری داشتم.چرا کسی به این موضوع جواب نمیده؟الان 2 روز از طرح این موضوع گذشته و این تاپیک بی جواب مونده.
    همانطور که میبینید من فقط 2 تا نوشته در این سایت مطرح کردم و این دومیش هست (قسمت سمت راست).
    خواهشا دوستان و مدیران این سایت همکاری کنند.

ویرایش توسط behyal : 2011-01-24 در ساعت 10:13 AM
    Hanif سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    آقا من که هر وقت ویندوز سرور 2003 اپدیت میکنم میذارم فول آپدیت بشه اصلا هم به چیزی دست نمیزنم
    فکر میکنم اگر سریال معتبری از ویندوز داشته باشید باعث جلوگیری از اکسپایر شدن میشود ضمنا در صورتی که پیغام غیر قانونی بودن ویندوز را دیدید با کمی ویرایش در رجیستری ویندوز میتوانید این پیغام را از کار بندازید نمونه روشهای زیادی برای قانونی کردن ویندوز سرور ها در اینترنت هست

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام به آقا ابراهیم و سایر اعضای محترم سایت
    می دونم روش های زیادی در اینترنت هست اما من می خوام hotfix ای که این عمل رو انجام میده پیدا کنیم و اونو نصب نکنیم.در ضمن اگر هر کسی روشی برای این کار چه رجیستری چه نرم افزاری و ... داره در این پست قرار بده که افراد جوابشونو از این سایت بگیرند و وقت خودشونو تو سرچ کردن در اینترنت هدر ندن.

yogishiip سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: زعیم

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    70
    درمورد hotfix 892130 در ویندوز جهت شناسایی لایسنس ویندوز

Description of Windows Genuine Advantage (WGA)
    http://www.mydigitallife.info/2006/0...advantage-oga

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکسپایر شدن ویندوز 7

اکسپایر شدن لایسنس ویندوز سرور 2003

کدام آپدیت ویندوز را نصب نکنیم

جلوگیری از اکسپایر شدن ویندوز 7

اپدیت هایی که جنیون

hotfix هایی که ویندوز را geniunکدام فایل اپدیت را نصب نکنیمشماره آژديت Geniuneآپدیت هایی که زیندوز را اکسپایر میکنندجینیون شدن ویدوز 2003 جلوكيري جنيون ويندوز 7 فایلهای پاک شده در ویندوز سرور 2008جنیون ویندوز 7 kbفعال کردن ویندوز 7اکسپایر شدهجنیون ویندوز سرور2003آپدیتهای ویندوز 7 که لایسنس ویندوز را اکسپایر می کنداکسپایر شدن ویندوز7 با آپدیت کردنکدام update windows 7 رو نگیریمنصب جنیون پاک شده ویندوز 7جلوگیری از جنیون شدن در update ویندوزحذف کردن geniune ویندوز سرور جلوگيري پاك شدن ويندوز جنيونکدام آپدیت ویندوز سرور 2008 را نصب نکنیمجلوگیری از جنیون شدن ویندوز 7 kbشناسایی آپدیت غیرفعال‌کننده ویندوز سرور 2008

برچسب برای این موضوع