نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: سوالاتی کوچک در خصوص WSUS

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20

سوالاتی کوچک در خصوص WSUS

سلام
    چند سوال کوچک دارم در خصوص این سرویس WSUS 3 Sp2

1- دستور wuauclt /detectnow رو کاری ندارم چون میدونید که چندان جالب کار نمیکنه
    نمیشه مصل حالتی که مستقیم به اینترنت وصل هستیم کلاینت رو بگیم برو خودت رو اپدیت کن و دقیقا ببینیم که داره میره و اپدیت ها رو می بینه و میگیره و ..
    اینجوری هی باید منتظر بود و ریست کرد و ..

2- یکی از سیستمها هست نمیدونم چه دردشه ! پالیسیش درست ست شده ! برای اپدیت به سرور WSUS لینک شده (http://wsus-server) اما لاگ رو که میبینیم هی میره سراغ سایت مایکروسافت و انگار نه انگار که WSUS وجود داره. ضمنا توی لاگش صحبت پراکسی و .. شده که قطعا چرت و پرت میگه ! پراکسی ام کجا بود ! به هیچ صراطی مستقیم نمیشه

3- من توی WSUS نتونستم اپدیت ها رو از هم جدا کنم. مثلا میخوام بگم اپدیتهای .net framework نصب نشن ولی جایی برای این کار و طبقه بندی اونها نمی بینم.

4- که شاید از بقیه مهم تر باشه ! یه اپدیتی (یا شاید چند تا) هستند که اتوماسیون اداری ما رو خراب میکنند. یعنی باعث میشن یک برنامه tif viewer به هم بریزه که باید از اول نصب بشه ! نصبش و کرک کردنش هم فقط دستی رو هر سیستم باید انجام بشه ! من چطوری بفهمم این کدوم اپدیت از خدا بی خبره که داره این کار رو میکنه ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها

1- دستور wuauclt /detectnow رو کاری ندارم چون میدونید که چندان جالب کار نمیکنه
    نمیشه مصل حالتی که مستقیم به اینترنت وصل هستیم کلاینت رو بگیم برو خودت رو اپدیت کن و دقیقا ببینیم که داره میره و اپدیت ها رو می بینه و میگیره و ..
    اینجوری هی باید منتظر بود و ریست کرد و ..
    محمد جان نمیشه همه چیز را با هم داشت این موردی که میگویی در ویندوز 7 , 2008 اجرا شده است و من برای ویندوز های xp و 2003 از همان روش + اینکه بعضی اوقاتن با احرای خود windows update شروع به کار میکند .
    2- یکی از سیستمها هست نمیدونم چه دردشه ! پالیسیش درست ست شده ! برای اپدیت به سرور WSUS لینک شده (http://wsus-server) اما لاگ رو که میبینیم هی میره سراغ سایت مایکروسافت و انگار نه انگار که WSUS وجود داره. ضمنا توی لاگش صحبت پراکسی و .. شده که قطعا چرت و پرت میگه ! پراکسی ام کجا بود ! به هیچ صراطی مستقیم نمیشه
    لوگ را بزار شاید چیزی به ذهن سایر دوستان برسد به ذهن من که چیزی نمیرسد.

3- من توی WSUS نتونستم اپدیت ها رو از هم جدا کنم. مثلا میخوام بگم اپدیتهای .net framework نصب نشن ولی جایی برای این کار و طبقه بندی اونها نمی بینم.
    یعنی شما گروه بندی کردید سیستم ها را ؟
    به این شکل طبقه بندی ندارد ولی در دو مورد میتوان این عمل را انجام داد یکی دبا سرچ تمامی آپپدیت ها برای ان مورد که مورد نظر شماست.
    دوم در این مورد نه ولی بعضی موارد را میتوانید به صورت کامل در Product and classification ازکل حذف کنید.
    4- که شاید از بقیه مهم تر باشه ! یه اپدیتی (یا شاید چند تا) هستند که اتوماسیون اداری ما رو خراب میکنند. یعنی باعث میشن یک برنامه tif viewer به هم بریزه که باید از اول نصب بشه ! نصبش و کرک کردنش هم فقط دستی رو هر سیستم باید انجام بشه ! من چطوری بفهمم این کدوم اپدیت از خدا بی خبره که داره این کار رو میکنه ؟
    100 بار گفته شده بود در این سایت و در کل منایع مایکروسافتی همیشه یک محیط تست داشته باشیدبرای کار.
    پس سعی کنید یک و یا چند سیستم را به عنوان محیط تست داشته باشید و هرچند تایید آپدیت ها چند روز طول بکشد بهتر از برخورد با چنین مواردی است.
    نمیدونم برنامه tiff شما چیست ولی شاید بتوان از جایگزین و یا مورد مشابهی کل مشکل را حل کرد .
    تا جایی که یادمه فقط یکی از بخش های Office مربوط به Tiff است.

نام حقيقي: mohammad javad

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    2
    در مورد سوال اولت چرا ميشه تمام اپديتا رو رو يه هارد ريخت و تمام كلاينتها رو بگي برن و از رو هارد خودشونو اپديت كنن
    سوال دومت هم فك كنم تو سوال اول جواب دادم يعني بايد كلاينت هارو براشون ادرسي رو set كني كه روي هارده اما اينكه ميره سراغ مايكروسافت ممكنه بخاطر وجود ويروس باشه كه مسيري كه gfi معلوم كرده رو پاك ميكنه
    در مورد سوال سومت هم بايد يگم كه هر كدوم از اپديتا رو كه ميخاي بايد با زدن تيك معلوم كني كه به صورت پيش فرض همه تيكا زدست پس بايد اونايي رو كه نميخاي تيكشو برداري
    در مورد سوال چهارمت اينكه از كجا ميدوني كار اپديته ؟ ممكنه مشكل از جاي ديگه باشه ولي اگه ميدوني حتمآ كار اپديتاس اپديتارو يكي يكي نسب كن بعد هم تست من

کلمات کلیدی در جستجوها:

wsus چیست

wsus چیست؟

چیست؟ wsus سرور چیستwsusچرا wsus نصب نمیشه چیست wsusچی هست wsus 3سرویس wsus چیست؟همه چیز در باره wsus حذف دستی آپدیت در wsusچرا wsus کامپیوترها را نمی شناسه؟wsusجیستسوال در مورد نصب wsusserver wsus چیست{wsus چیست}سرور wsus چیست؟مخابرات خراسان رضوی چرا تو wsus ام فقط 10 تا کلاینت میاد؟چيست؟ WSUS

برچسب برای این موضوع