نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط ARM
  • 1 توسط ARM
  • 3 توسط Hakimi

موضوع: راه اندازی کلاستر در Windows 2003

نام حقيقي: سیامک

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    11

راه اندازی کلاستر در Windows 2003

سلام دوستان من میخوام روی وین 2003 کلاسترینگ راه بندارم. یعنی می خوام پردازش موازی انجام بدم که به طور مثال اعمال رندرینگ رو 2 تا pc موازی انجام بشه.

ممنون میشم اساتید کمکم کنن.

موضوعات مشابه:

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    11
    چرا 2 تا از پستهای این تاپیک پاک شدن؟ جناب ARM خب شما که به من که هنوز یک روز نیست عضو اینجا شدم اخطار میدین، حب بگین من کجاباید این تاپیک رو باز میکردم؟؟

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    ارجاع به خارج از انجمن:
    از ارجاع کاربران به خارج از انجمن خودداری کنید. ارجاع به پیام خصوصی، پست الکترونیکی، مسنجرها و نظایر آن با اهداف راه اندازی انجمن در تضاد است.
    هیچگاه در پاسخ یک پرسش، لینک به مطلبی در وب سایت دیگر درج نکنید. حتما مطلب مورد نظر را قرار دهید و لینک منبع را در پایین آن ذکر کنید. نمی خواهیم انجمن پر از لینک هایی باشد که از کار افتاده اند.

در انجمن جستجو کنید . راهنمای کامل کلاستر در ویندوز سرور 2003 توسط دوست عزیزمان پاتریس قبلا ارایه گردیده است .

SolutionBase: Windows Server 2003 Cluster Administrator

siamak5561 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    11
    جناب مشعلی این لینک که شما معرفی کردین در واقع آموزش برنامه Cluster Administrator هست که امکان مدیریت کلاسترها رو میده و آموزش کلاسترینگ نیست. آموزشی در این مورد برای ویندوز 2003 یا 2008 موجود هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نام حقيقي: ingenue

عضو غیر فعال شناسه تصویری ingenue
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    6
    من قبلا هم تو این تاپیک پست گذاشتم ولی آقایون لطف کردن و پاکش کردن اون هم به این خاطر که گفتم از طریق میل براتون میگم. علت اینکه توی تاپیک مطرح نکردم این بود که این موضوع مربوط به پروژه دانشگاهیمه و هنوز تمام نکردم و ترجیح دادم اگه شما کارتون فوریه تا جاییکه که کار کردم رو براتون بگم وقتی کامل شو داکیومنت آماده رو تو سایت بذارم. هدف من فقط کمک بود چون خودم واقعا اذیت شدم برای خوندنش. باز هم از لطف دوستان ممنون

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    11
    مرسی دوست عزیز اگه امکان داره تا همینجاش رو بزارید که شدیدا احتیاج دارم. امیدوارم مدیران هم این همه گیر ندن، آخه من نمیدونم اکه من اینجا ایمیلم رو بزارم چه مشکلی پیش میاد. پیغام خصوصی هم که ندارم!!! واقعا دلیل این همه سخت گیری چیه؟؟

ویرایش توسط siamak5561 : 2010-10-30 در ساعت 01:29 AM

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    دوستان عزیز اگر مشکلی با برخوردهای مدیریتی من دارند به مدیر انجمن گزارش فرمایند . من دلیل اخطار و حذف را عنوان نمودم .
    در مورد مشکل شما با کلاستر من گفتم که در انجمن جستجو نمایید. کافی است کلمه cluster را در باکس جستجو وارد کنید .
    برای راحتی کار شما این راهنما را پیدا کردم امیدوارم مشکلتان را حل نماید .
    Quick Start Guide for Server Clusters
    ارجاع به خارج از انجمن اخطار دارد . لطفا رعایت نمایید .

siamak5561 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط siamak5561 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز اگه امکان داره تا همینجاش رو بزارید که شدیدا احتیاج دارم. امیدوارم مدیران هم این همه گیر ندن، آخه من نمیدونم اکه من اینجا ایمیلم رو بزارم چه مشکلی پیش میاد. پیغام خصوصی هم که ندارم!!! واقعا دلیل این همه سخت گیری چیه؟؟
    با این همه سخت گیری [به قول شما]، هنوز افرادی هستند که به خیال خودشان زرنگی می کنن و به دنبال کسب منافع کوتاه مدت خودشان، منافع بلند مدت جماعتی را نادیده می گیرند.
    به سخت گیری های مدیران نباید ایراد گرفت که در چهارچوب قوانین و برای رسیدن به اهدافی ارزشمند است. باید به خودخواهی هایمان خرده گیری کنیم که همه کس و همه چیز را مطابق دلخواه و سلیقه خود می پسندیم و همه را رام خود می خواهیم تا به هدفمان برسیم و وای بر عالم و آدم اگر که بر خلاف خواسته هایمان رفتار شود!

SADEGH65، ARM و mavrick سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

کلاسترینگ در ویندوز

راه اندازی کلاسترینگ

کلاستر ویندوز

کلاستر در ویندوز

انواع کلاسترینگ در ویندوز 2008

کلاسترینگ در ویندوز 2008

کلاسترینگ در ویندوز 2003

چگونگی مدیریت کردن کلاسترها در ویندوز سرور

ویندوز کلاستر

کلاسترینگ

راه اندازی کلاستر در ویندوز 2008

راه اندازی کلاسترینگ در ویندوز سرور

اموزش راه اندازی کلاسترینگ

کلاستر ویندوز 2008

روش کلاسترینگ در ویندوز 2008 کلاستر ویندوز 2003کلاسترینگ در ویندوز سرورکلاسترینگ در صهدیخصس 2003کلاسترینگ کردن ویندوز سرورکلاستر کردن ویندوزکلاستر در ویندوز سرورآموزش کلاسترینگ ویندوزکلاستر کردن ویندوز 2003كلاسترينگ پردازش موازيكلاسترينگ در ويندوز

برچسب برای این موضوع