نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: مشکل اساسی با سرویس Netlogon

نام حقيقي: FC

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

مشکل اساسی با سرویس Netlogon

سلام من مشکل اساسی با سرویس Netlogon دارم.تو Windows XP هر کاری میکنم Start نمی شه که به تونم دامین ست کنم و کلاینت باید تو شبکه وقتی Start می کنم این پیغام رو میده.The netlogon service on local computer started and then stoped. some service stoped automatically.if they have no work to do.همه تنظیمات شبکه OK هستش و اینکه Netlogon رو هم رو حالت Manual و Automatic تست کردم همین پیغام رو میده. لطفا کمک کنید.با تشکر.

موضوعات مشابه:

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    به Safe Mode بروید و ببینید که سرویس در آنجا به درستی کار می کند یا نه .

نام حقيقي: FC

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    عزیز من این سرویس اصلا تحت Safe mode بالا نمی یاد تا این که Run بشه.

نام حقيقي: M3hDi

خواننده شناسه تصویری mehdi
    نوشته
    239
    سپاسگزاری شده
    92
    سپاسگزاری کرده
    79
    سلام

منم دقیقا این مشکل رو پیدا کردن،جالب اینجاست که با خودم گفتم یه سری به انجمن بزنم،خیلی وقته نرفتم،اومدم و این مشکل دوست عزیز رو خوندم،فکرمو مشغول کرد،اتفاقا امروز می خواستم ویندوز 2تا لپتاپ رو تو شبکه عوض کنم،خیلی کند شده بودند،آقا اومدیم مثله همیشه کارامونو انجام دادیم،نصب ویندوز همیشگی،نصب آنتی ویروس همیشگی،اسکن سیستم قبل هر کاری،متصل کردن لپتاپ به شبکه و تنظیمات آی پی
    حالا میخوام به این آدرس لاگین شم : 10.4.0.25\\ و دقیقا همون ارور رو دارم،این آدرس فایل سرور منه،ویندوزش اورجینال 2003 سرور،تا حالا هم هیچ مشکلی نداشته،اما الان این پیغام رو بهم میده،و جالبتر اینجاست که یه سرور دیگه دارم که با سرور قبلی مو نمیزنه و اونم سرور 2003 هستش،به اون آدرس که لاگین میکنم هیچ مشکلی ندارم

کامپیوترهای عضو شبکه که قبلا به 10.4.0.25 دسترسی داشتند هیچ مشکلی ندارند و صحیح و سالم کار میکنند
    هر کاری که به ذهنم رسید انجام دادم،سرویس نت لاگآن اصلا بالا نمیآد
    توی safe mode هم که دوستمون گفت چه طوری میشه

ویندوز لپتاپ 2 ساعتی نبود که نصب شده بود،تعویضش کردم و دوباره مراحل رو جلو رفتم،اما بازم همین آش و همین کاسه،لپتاپ همه ی سیستم های دیگه تو شبکه رو داره و به فولدرهای شیر شده ی اونها میتونه لاگین شه،الا این آدرس 10.4.0.25 من که خیلی حیاتیه

لطفا راهنمایی بفرمایید

نام حقيقي: M3hDi

خواننده شناسه تصویری mehdi
    نوشته
    239
    سپاسگزاری شده
    92
    سپاسگزاری کرده
    79
    میگن جوینده یابندست

من مشکل خودمو حل کردم اما برای دوستمون که می خواد کامپیوتر عضو دامین بکنه نمی دونم چی بگم

خیلی ساده ........!

دو تا لپتاپی که تازه ویندوز نصب می کردم نمی دونم چه بلایی سرشون میومد که سرویس Net Logon خود به خود Automatic میشد ولی نمیتونست درست کار کنه،تو مطالابی که خوندم به این نتیجه رسیدم که تو کامپیوتری که عضو دامین نیست باید Disable باشه این سرویس

خودم Disable کردم مشکل حل شد

کلمات کلیدی در جستجوها:

سرویس netlogon

netlogon چیست

سرویس net logon

سرویس netlogon چیست

netlogon چیست؟

netlogon service چیست

فولدر netlogon

net logon چیستnetlogonچیست سرویس NetLogon مشکل رفع استارت نشدن netlogonسرويس net logonسرویس netlog چیست؟ازکارافتادن سرویسnet logonnet logon چيستمشکل با سرویس net logonروش استارت کردن سرویس netlogonچه سرویسی netlogon را stop می کندNet Logon سرویسفولدرnetlogon اشتراکمشکل شیر نشدن netlogonحل مشکل netloginرفع مشکل فولدر netlogonفعال نشدن سرویس net logon در وین 2003netlogon service فعال

برچسب برای این موضوع