صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 40

موضوع: اتصال دو کامپيوتر به هم

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگه به نام ASAD در ويندوز 98 User داری، توی 2000 هم به همان نام يه User بساز
    و عضو گروه Administrators بکنش.
    ببين مشکلت حل ميشه يا نه

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

عضو سابق
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با عرض شرمندگي از مزاحمت دوباره.... تنها دلخوشي ام اينه به هر حال اين چيز ها اينجا ميمونه و شايد به درد يك نفر ديگه كه مشكل داره بمونه ....
    آقا كورش من اون كاري رو كه گفتين كردم و دو تا اكانت به اسم اسد و يكي هم به اون اسمي كه رايانه اي كه ويندوز 98 در اون يكي ديگر شناخته شده است ( تركيبي از يك سري حروف و عدد ) درست كردم و هردوتا را هم جزو گروه ادمين گذاشتم.
    حالا ديگر از من هيچ سوالي نمي كنه ولي فقط وارد يك فولدر خالي ميشه كه هيچي توش نيست. بعد من وقتي ميخوام هاردي را وصل بكنم دوباره تقاضاي آدرس ميكنه من يك آدرس به اين صورت دادم
    //U7J906/C$
    و وقتي به جاي اون اعداد و حروف اسم اسد و يا ادمين رو هم كه مينويسم ولي خبري نمي شه.
    (البته آدرس نمي دانم چرا اينجا بر عكس نوشته شده)

عضو سابق شناسه تصویری alieseraj
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    به نام خدا
    سلام اسد جان
    اين چيزي كه من مي بينم نوشتي كه به جاي (back slash) از / (slash) استفاده کرده ای.
    احتمالا اون جا درست می نویسی . ولی یه check بکن.
    باید بنویسی [code:1]U7J906C$[/code:1]
    موفق باشی
    به امید ظهور و خدا حافظ

عضو سابق
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ops: بابا حسابي خيس آب و عرق شديم. درست مي گفتين علي آقا الان درست شد. باور كن از صبح تا حالا هرچي اسم و پاسورد به هزار و يك شكل بهش مي دادم و نمي شد كه نمي شد و اصلا به فكرم هم نمي رسيد كه يك همچين اشتباهي توي نوشتنم بود.

براي حسن ختام يك سوال آخري و هزاران بار ممنون
    مي شه من حالا از طرق هر دو تا رايانه برم توي اينترنت در حالي كه فقط رايانه با ويندوز 98 مودم داره و به اينتر نت وصله؟
    و آيا از اين طريق امكان ايمني بيشتر در برابر ويروس دارم اگر فايل هاي مهم ام را در رايانه اي كه مستقيما به اينتر نت نيست حفظ بكنم؟
    باز هم ممنون از همگي و اميدوارم من هم بتونم يك موقع تلافي كنم

مخلص همگي
    اسد

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شدنش ميشه، ولی از نظر ايمنی فرقی نميکنه . . .
    نميدونم چرا گير دادی به 98 ؟
    چرا نميری سراغ 2000 يا XP ؟
    نميدونم توی ويندوز 98 ، Internet sharing وجود داره يا نه . . .

ولی با 2000 ميشه اين کار رو کرد.

عضو سابق
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    كورش جان فقط به خاطر قديمي بودن رايانه ام. آخه پنتيوم 2 است با 128 تا رم و با سرعت 300 تا و اون هم تازه فول كش نيست. ويبندوز ايكس پي كه اصلا نمي شه و براي 2000 هم فكر كنم كمي ضعيفه.
    خوب من هم مي خوام با 98 بطور مستقيم برم تو نت و بعد با 2000 بطور عير مستقيم...
    البته اگه بشه والا بيشتر از نظر ايمني برام مهم بود .... پس شما ميگي كه اگر من الان ويروسي روي اون رايانه كه به اينتر نت وصله بياد از طرق شبكه خود به خود به كامپيوتر بعدي هم سرايت مي كنه؟
    راهي براي جلوگيري موجود نيست؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    يه Norton Antivirus نصب کن. Update هم بکن. توی سايتهای مختلف هم که ميری، مراقب ActiveX ها باش.
    فايل Exe هم از اشخاص غير مطمئن نگير.

اين رو مطمئن باش که هرکاری هم بکنی بالاخره ويروس به سراغت مياد. فقط بايد بموقع بهترين راه رو برای رفع مشکل انتخاب کنی. . .

عضو سابق شناسه تصویری rmb_ali
    نوشته
    610
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من فكر كنم توي پنجره ايي كه باز ميشه و اسم رمز ميخواد براي دسترسي به هارد ويندوز 2000 بايد همون رمز ادمين ويندوز 2000 را وارد كني مشكلت حله
    در ضمن من پيشنهاد ميكنم ويندوزاتو يكي كن خيلي راحت تره

عضو سابق شناسه تصویری Behnam
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    چند تا سوال داشتم درباره’ لينك كردن دو تا سيستم به هم. من مي خوام دو تا سيستم رو با استفاده از كابل لينك به هم وصل كنم تا بتونم اطلاعات رو بينشون جابجا كنم. حالا سوال ها:
    1. چرا وقتى از طريق Norton Commander تحت ويندوز مى خوام اينكار رو بكنم گزينه’ link فعال نيست در حالى كه در Norton Commander تحت Dos گزينه’ link فعاله (من نمي خوام از Norton Commander تحت Dos استفاده كنم چون اين نرم افزار اسم فايلهايي رو كه يه مقدار طولاني هستن كوتاه مي كنه)؟
    2. آيا نرم افزار - يا كلا راه ديگه اي - هست كه بشه اين كار رو ساده تر انجام داد؟
    قبلا از كمكتون ممنونم.

عضو سابق شناسه تصویری Behnam
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    چند تا سوال داشتم درباره’ لينك كردن دو تا سيستم به هم. من مي خوام دو تا سيستم رو با استفاده از كابل لينك به هم وصل كنم تا بتونم اطلاعات رو بينشون جابجا كنم. حالا سوال ها:
    1. چرا وقتى از طريق Norton Commander تحت ويندوز مى خوام اينكار رو بكنم گزينه’ link فعال نيست در حالى كه در Norton Commander تحت Dos گزينه’ link فعاله (من نمي خوام از Norton Commander تحت Dos استفاده كنم چون اين نرم افزار اسم فايلهايي رو كه يه مقدار طولاني هستن كوتاه مي كنه)؟
    2. آيا نرم افزار - يا كلا راه ديگه اي - هست كه بشه اين كار رو ساده تر انجام داد؟
    قبلا از كمكتون ممنونم.
    خودم راه حلش رو پیدا کردم:
    <a href='http://www.filevan.com/link.html' target='_blank'>FileVan</a>

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    يک کاربر در 98 درست کن. يکی هم در 2000 به همان نام درست کن. Password هر دو هم يکی باشه.
    مشکل حل ميشه . . .

marjan1511 سپاسگزاری کرده است.

عضو سابق شناسه تصویری Sassan
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    <a href='http://is2.dal.ca/~mfarajma/shareinter.htm' target='_blank'>http://is2.dal.ca/~mfarajma/shareinter.htm</a>

عضو سابق شناسه تصویری rmb_ali
    نوشته
    610
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    اقا ما يه مشكلي توي اجراي برنامه direct cable connection دارم و اون اينه كه وقتي ميخوام اونو تنظيم كنم و برنامه wozard رو اجرا ميكنم در صورتي كه بخوام كامپيوترم رو به عنوان host تنظيم كنم بعد از حدود 30-40 ثانيه پيغام route and report not active (البته يه چيزي تو اين مايه ها ) ميده اين سرويس رو هر چي دستكاري كردم و يا فعالش كردم بازم همون پيغام رو ميده اگه كسي راهنمايي ميتونه بكنه ممنون ميشم

نام حقيقي: Amin Nourmohammadi

خواننده شناسه تصویری amin007110
    نوشته
    175
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon14

سلام ! ديدم اينجا خاک گرفته گفتم يه گرد گيری شده باشه !
    من چند وقت پيش يه کارت D-Link DEF-530TX خريدم و رو سيستمم نصب کردم و با چند متر کابل اين کامپيوتر رو با يه سيستم ديگه ام که Lan Onboard بود (MB: Abit KV8 Pro) شبکه کردم (بدون Hub يا Switch).آی پی ها رو هم به صورت 192.168.*.* وارد کردم.windows ها روی هر 2 سيستم XP Sp2 هست و Windows Firewall هم Off.مشکل اينجاست که الان به عنوان مثال همه بازی ها تحت شبکه کار ميکنه ولی دسترسی به Shared Folder ها امکان پذير نيست.يعنی اصلاً ليست پوشه های به اشتراک گذاشته شده رو نشون نميده.اوايل پيغام خطای دسترسی ميداد بعد از روی سی دی windows پروتکل IPX رو نصب کردم حالا تو My Network Places مثلاً MSHOME رو نشون ميده ولی توش نميره.Norton Internet Security رو هم Disable کردم فرقی نکرد.يه بار کل شبکه رو قطع کردم کارت رو در آوردم uninstall کردم دوباره نصب کردم بازم همينطوره.الان فقط از طريق IIS و FTP دسترسی به فلدرها مقدوره.هيچ کدوم از سيستم ها هم Ping نميده.Subnet Mask رو 255.255.255.0 دادم و Default Gateway و DNS Server رو Set نکردم.فقط درباره بازی NFS Underground بايد Default GateWay رو برای هر 2 تا سيستم يکی بدم مثلاً 2.2.2.2 .الان بايد چيکار کنم که شبکه درست بشه ؟؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام به همه
    منم یه جورایی مشکل آقا امین رو دارم
    دو تا کامپیوتر رو با هم شبکه کردیم با یک ورک گروپ و آی پی 192.168.0.1 و ساب نت 255.255.255.0 اول شبکه خیلی خوب کار میکرد.
    هم پینگ می شد هم می شد فولدر و درایو شیر کرد هم نت میتینگ خلاصه یک شبکه کامل بود.
    ولی نمی دونم چرا بعد از عوض کردن ویندوز یه دفه همه چیز به هم ریخت.
    با اینکه همه تنظیمات مثل قبل و به درستی بود حتی در مای نتورک آیکن کامپیوتر دیگر دیده میشد ولی وقتی میخواستی واردش بشی ارور میداد.حتی پینگ و شیر کردن هم جواب نمیداد. ولی نت میتینگ کار میکرد با این تفاوت که فقط از یکی از سیستمها میشه به اون یکی زنگ زد.
    اشکال از کجاست.
    در ضمن یکی از کارتها دی لینک و دیگری آن برد است.
    احتمال داره ایراد از کابل باشه چون از یکی دوجا بدجوری تا خورده بود.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

DNS serverپیدا کردن

اتصال دو هارد به هم

win98 Dos winNTامنیت شبکه در

اتصال ده کامپیوتر به هم

pc serverپیدا کردن

چجوری 2تا کامپیوتر رو به هم ارتباط میدیم؟

شیرینگ روی worlgroup یا mshome

اتصال پرینتربه کامپیوتر از طریق شبکه

ارور administrator هنگام اتصال دو کامپیوتر با کابل کراس در ویندوز 7

شبکه شیرینگ چند کامپیوترip address کارت شبکه

درایور کارت شبکه دی لینک def530tx

اتصال به کامپیوتر های دیگر عضو ورک گروپ

بازی nfs underground 2 تحت کابل lan

اتصال 3 كامپيوتر به هم

یوزرکردن کامپیوتر

اتصال دو ويندوز 7 كراس

در شبکه workgroup وقتی ip یک سیستم رو میزنم اتوماتیک کاربر guest انتخاب میشه؟

RSHARE کابل RS232 رو کامپیوتر نمی شناسه

هاردویندوز

عوض كردن گيت وي كامپيوتر

مشکلات اتصال به کامپیوتر دیگر از طریق یوزر guest

حل مشکل شبکه در مای نتورک mshome is not

چه جوری میشه پرینتر به دو تا کامپیوتر وصل شود

دوتا کامپیوتربه هم وصل کنم

اتصال 3 کامپیوتر به هم

برچسب برای این موضوع