صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 29 از مجموع 29

موضوع: کرک ویندوز سرور 2008 R2 - تست شده

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط yones_62 نمایش پست ها
    سلام با Loder جدید گروه DAZ انجام شد
    مرسی
    ممنون

منم اتفاقاً به همین دلیل توی این چندین و چند وقت سراغ هایپر-وی نمیرفتم ولی خب الان با وجود یه همچین کرکی میشه بهش فکر کرد...

حالا به قول معروف میگن :
    کاین دولت حسن را زکات است !

حالا اگر لینک بهمون نمیدی، لااقل بگو این آخری ورژنش چنده که به درد دنیا و آخرت چهار نفر دیگه هم بخوره !

نام حقيقي: Younes

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    17
    سلام اقا حمید
    اخرین ورژنش 2.1.7 می باشد
    من تستش کردم
    روی Hyper-v کار می کند
    اینم لینک دانلودش
    http://dl2.soft98.ir/soft/Windows.Loader.2.1.7.rar

fireboy007 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد

خواننده شناسه تصویری DiGiBoY
    نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    ویرایش توسط DiGiBoY : 2012-07-31 در ساعت 10:49 PM

نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    ایول!

ولی خیلی حیف شد که خیلی دیر این اتفاق افتاد و کرک برای هایپر وی دیر اومد

حداقل توی ایران و امثالهم که همه کرک شده استفاده میکنن،‌ همه رفتن سراغ esx و کمتر هایپر وی پا گرفت

حالا هم که کرک اومده، هایپر وی روی ویندوز 2012 داره میاد که خیلی فیچر و امکانات اضافه کرده روش و یک رقیب جدی میشه برای vmware

نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    حامد، یعنی تو به این خاطر سراغ Hyper V نرفتی؟

نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    والا نه میتونم بگم آره
    و نه میتونم بگم که نه !

یه دوره‌ای که بود که من یک سری از کامپیوترها که از لحاظ سخت افزاری نمیشد روشون Vmware Esxi ریخت یا جایی بود که نمیشد از ادمینش انتظار کار کردن با esxi داشت رو میخواستم با Hyper-v راه بندازم که خب سر این قضیه کرک نشد
    یک چند تا ویدئوی Train Signal هم دیده بوده روی Hyper-V و میخواستم برم توی کارش که نشد!

البته قضیه مال یه چیزی نزدیک به 2 سال پیشه
    و بعد از اون دیگه اصلاً همه چیز رو با Esxi مجازی میکردم و خیلی دیگه سراغ هایپر وی نرفتم و اتفاقاً‌ توی همین انجمن بود که دیدم بحث سر اینه که قضیه کرک و اینا تقریباً حل شده ست که خب جواب آخر رو هم خودت دادی که حل شده ست !

حالا چطور مگه ؟!

نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    آها.
    آخه من خودم تو Production Environment از Loader استفاده نمی کنم. از KMS استفاده می کنم. Loader به BIOSت تو حافظه دست می زنه. من از همون اوایل می تونستم Guest OSهای داخل Hyper-V رو فعال کنم. اما به نظرم Solutionهای VMWare جالب تر و کاراتر بودن، به همین خاطر پلت فورم Virtualization این شرکت رو انتخاب کردم.

ویرایش توسط DiGiBoY : 2012-08-01 در ساعت 07:19 AM

نام حقيقي: Hamid

عضو عادی
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها
    ایول!

ولی خیلی حیف شد که خیلی دیر این اتفاق افتاد و کرک برای هایپر وی دیر اومد

حداقل توی ایران و امثالهم که همه کرک شده استفاده میکنن،‌ همه رفتن سراغ esx و کمتر هایپر وی پا گرفت

حالا هم که کرک اومده، هایپر وی روی ویندوز 2012 داره میاد که خیلی فیچر و امکانات اضافه کرده روش و یک رقیب جدی میشه برای vmware

سلام

من با یک استاد تو این زمینه صحبت میکردم که مطلع بود.
    پیشبینش این بود که با توجه به server2012آینده مال Hyper-v هست استدلال خودش رو داشت.

- - - Updated - - -

سلام

با توجه به روش کرک کردن bootloader

اینکه واسه برجی جواب میده واسه بعضی نه
    کاملا برمیگرده به ورژن Bios شما .میتونید امتحان کنید. Bios خودتون رو به محض اینکه نسخه جدیدش اومد update کنید میبینید که دیکه این نسخه Loader جواب نمیده .و باید منتظر نسخه بعدی Loader بمونید تا در نسخه بعدی از Bios شما هم در لیست Loader قرار بگیرد.

نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    نقل قول نوشته اصلی توسط h-samadi نمایش پست ها
    سلام

با توجه به روش کرک کردن bootloader

اینکه واسه برجی جواب میده واسه بعضی نه
    کاملا برمیگرده به ورژن Bios شما .میتونید امتحان کنید. Bios خودتون رو به محض اینکه نسخه جدیدش اومد update کنید میبینید که دیکه این نسخه Loader جواب نمیده .و باید منتظر نسخه بعدی Loader بمونید تا در نسخه بعدی از Bios شما هم در لیست Loader قرار بگیرد.
    دقیق نیست. اما نزدیکه! به دلایلی که اگه کسی می خواد بدونه می تونه از انجمن های BIOS Modding دنبال کنه، Update کردن Hyper-V و (با احتمال کمتر) Update کردن BIOS ممکنه باعث بشه که در Guest OSهای داخل Hyper-V دچار اشکال بشید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ho2o2oo نمایش پست ها
    دوستان کرک برای ریموت ندارید برای سرور 2008 ار 2
    برای چی؟!!!

ویرایش توسط DiGiBoY : 2012-08-01 در ساعت 09:29 PM

نام حقيقي: mojtaba

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

عدم فعال شدن ویندور با windows_2008_Activation

سلام

من ویندوز سرور 2008 ریلیز2 نصب کردم و با برنامه ای که لینکش در این صفحه بود نتوانستم فعالش کنم.
    لطفا راه نمایی بفرمایید باید برای فعال کردن آن چه کنم.

با تشکر

نام حقيقي: نسترن زیبا

عضو عادی شناسه تصویری Ziba
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    27
    با سلام به اساتید و کارشناسان
    با این همه موضوع که در مورد استفاده از شماره سریال های Valid برای Windows 2008 R2 هست ، آیا بازهم دوستان از Activator ها و Loader ها استفاده می کنند ؟ آیا هنوز مثل سیستم عامل ویندوز 2003 ، سریال نامبر بدرد بخور Valid وجود ندارد و یا کسی حاضر نیست شماره سریالی را که کار می کند پخش کند ؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    فرایند تایید اصالت سیستم عامل Windows Server 2008 R2 تنها وابسته به یک شماره سریال نیست. بلکه باید اصالت این شماره سریال تایید شود‌ تا سیستم عامل فعال شود.
    Microsoft برای فعال سازی Windows Server 2008 R2 روش‌های مختلفی در نظر گرفته است.

یک روش مخصوص کسانی است که به صورت خرده فروشی یک نسخه از Windows Server را خریداری کرده‌اند و می‌خواهند روی یک یا چند سرور نصب کنند. در این روش، Windows برای تایید شماره سریال به سایت Microsoft متصل می‌شود و در بانک Microsoft ثبت می‌شود که این شماره سریال روی یک سیستم فعال شده است. Microsoft با توجه به نوع قراردادتان و لایسنسی که خریداری کرده‌اید تعیین می‌کند که این شماره سریال چندبار اجازه فعال سازی دارد. (مثلا 1 بار، 2 بار،‌ ...) بنابراین اگر از آن تعداد بیشتر شود در صورتی که بخواهید روی سیستم دیگری از آن استفاده کنید با پیغام خطا مواجه می‌شوید.

روش دیگر مخصوص شرکت‌هایی است که تعداد زیادی License نیاز دارند. این شرکت‌ها میبایست License Server نصب کنند و طبق مجوزی که از Microsoft دریافت کرده‌اند، License را در اختیار Server هایشان بگذارند. در این روش برای تایید License هر سرور مستقیما به سایت Microsoft متصل نمی‌شود و تنها Key Management Server است که تاییدیه اش را از Microsoft می‌گیرد.

روش دیگر مخصوص تولید کنندگان سخت افزار است که License را به صورت یک Chip سخت افزاری روی محصولشان قرار می‌دهند. در این صورت دیگر سیستم نیازی به دریافت تاییدیه از Microsoft ندارد.

روشی که به عنوان Loader می‌شناسید، شبیه سازی Chipset ای است که متعلق به یکی از شرکت‌های تولید کننده سخت افزار است.
    حال خودتان می‌توانید بفهمید که چرا تا به حال شماره سریالی پیدا نکرده‌اید که بتوانید بدون محدودیت روی هر تعداد سیستمی‌ که خواستید نصب کنید و فعال سازی بدون مشکل انجام شود.

mehrzadmo، th95، mavrick و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: نسترن زیبا

عضو عادی شناسه تصویری Ziba
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    27
    جناب آقای حکیمی ، ضمن تشکر از جواب فنی و تخصصی که فرمودید میخواستم خواهش کنم در صورت امکان آخرین نسخه کرک به درد بخوری که کارشناسانی مثل جنابعالی تائیدش می کنید را سراغ دارید معرفی بفرمائید .
    ضمناً یک سوال دیگر هم داشتم و اون در مورد خود سایت persiannetworks است ، آیا در هنگام جستجو، امکان اضافه نمودن تاریخ در کنار عناوینی که نشان داده می شوند برای راحتی بیشتر وجود دارد ؟ متشکرم .

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    همیشه آخرین نسخه Windows Loader را می‌توانید از این آدرس دریافت کنید:
    Windows Loader - Current release information

بهتر است نظم را حفظ کنیم و هر موضوع را جای خود مطرح کنیم. این موضوع در مورد Windows Server است.

ممنون

mahdy سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

کرک ویندوز سرور 2008

دانلود کرک ویندوز سرور 2008 r2

کرک windows server 2008 r2

کرک ویندوز 2008 r2

دانلود کرک windows server 2008 r2

اکتیو کردن ویندوز سرور 2008

اکتیو کردن ویندوز 2008

windows server 2008 r2 کرکفعال سازی ویندوز سرور 2008 r2http://forum.persiannetworks.com/f78/t37707.htmlwindows 2008 r2 کرکاکتیو کردن ویندوز سرور 2008 r2کرک ویندوز 2008 سرور کرک windows 2008 r2اکتیو ویندوز 2008 r2windows server 2008 r2 اکتیواکتیو ویندوز 2008اکتیو ویندوز سرور 2008 r2اكتيو كردن ويندوز سرور 2008دانلود اکتیو ویندوز سرور 2008 r2 windows server 2008 R2 activator دانلوددانلود کرک ویندوز سرور 2008كرك ويندوز سرور 2008 r2کرک ویندوز سرور 2008 R2کرک windows server 2008

برچسب برای این موضوع