نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: هشدار در مورد استفاده از نسخه*هاي قديمي ويندوز سرور

نام حقيقي: arsalan

عضو عادی
    نوشته
    325
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    129

هشدار در مورد استفاده از نسخه*هاي قديمي ويندوز سرور

هشدار در مورد استفاده از نسخه*هاي قديمي ويندوز سرور
    مايكروسافت به شركت هاي مختلف در مورد استفاده از نسخه هاي قديمي سيستم عامل ويندوز سرور هشدار داد.

به گزارش فارس به نقل از تك تري، به گفته مسئولان اين شركت پشتيباني از ويندوز سرور 2000 و 2003 در حال اتمام است و برخي مديران شركت ها كه از استفاده از اين ويندوزها در موسسات تحت مديريت خود بي اطلاع هستند در آينده دچار مشكلات جدي خواهند شد.
    مايكروسافت پشتيباني از نسخه اوليه ويندوز XP را هم تا 13 جولاي به پايان خواهد برد و به كاربراني كه به استفاده از اين سيستم عامل اصرار دارند اعلام كرده كه بايد سرويس پك 3 اين ويندوز را بر روي سيستم خود نصب كنند.
    پشتيباني از Vista RTM هم در 13 آوريل پايان يافته و كاربران اين ويندوز هم بايد براي تداوم پشتيباني سرويس پك ويندوز ويستا را بر روي سيستم هاي خود نصب كنند. پشتيباني از ويندوز سرور 2000 در حال حاضر پايان يافته و پشتيباني از ويندوز سرور 2003 هم در تاريخ 13 جولاي به اتمام مي رسد.
    اين شركت بارها به كاربران خود توصيه كرده از ويندوز 7 و ديگر نسخه هاي جديد سيستم عامل خود استفاده كنند.

موضوعات مشابه:
    William سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ویلیام دلپسند

عضو غیر فعال شناسه تصویری William
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    این یعنی حرف مفت از طرف ماکروسافت .... هر مدیر شبکه ای تحت سیاست خودش شبکه اش را تعریف میکنه. یکی با Xp , 7 , visa . حالا چه اصراریه که فقط با 7 باشه ؟

نام حقيقي: کیوان رحیمی

عضو عادی شناسه تصویری Sinozit
    نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    موضوع اینه که ویندوز های ویستا و 7 هنوز خیلی مشکلات دارند . با خیلی از نرم افزار ها و مخصوصاً game ها سازگار نیستن . هروقت مایکروسافت این مشکلات رو حل کرد اون وقت میشه کوچ کرد به سمت ویندوز 7

نام حقيقي: ویلیام دلپسند

عضو غیر فعال شناسه تصویری William
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    با اینکه روی لپتاپ و PC از 7 استفاده میکنم و از بابت User Friendly بودن و بالا بودن پرفرمنس راضیم اما واسه بازی اصلا راضی نیستم که باز بیشتر مربوط میشه به پایین بودن رم و کارت گرافیک ( 1Gig و 512mg ) ولی برای استفاده های اداری و اینترنتی 7 رو خیلی دوست دارم.

پچ پچ : هنوز 7 از همون سیستم بوت آپ سنتی xp و هندلینگ kernal استفاده میکنه.........
    این همه قمپز واسه Areo هستش ؟؟؟؟ )) ) =))

نام حقيقي: -----

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    من روی لپ تا پم ویندوز 7 نصب کردم وخیلی ازش راضیم .
    در مورد بازی هم اصلا مشکلی ندارم چون رم سی پی یو و کارت گرافیک بالای روش نصبه .
    من بازیهای مثل gta iv . ps2010 .brodland. و... رو براحتی بازی میکنم بدون کوچکترن افت فریم .

کلمات کلیدی در جستجوها:

ورژن قديمي ويندوز xp

محل پچ های مورد استفاده ویندوز سرور

برچسب برای این موضوع