صفحه 2 از 10 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 147

موضوع: مباحث، نکات متفرقه و اظهار نظرها و پیشنهادات دوستان در خصوص دوره مجازی MCSE

نام حقيقي: نسترن زیبا

عضو عادی شناسه تصویری Ziba
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    27
    سلام دوست عزیز، من به نوبه خودم از مطالبی که می نویسی خیلی خیلی تشکر می کنم. این را یادت باشه که همیشه تعلیم و تعلم در کنار هم بوده و قشنگی کار هم به همین است که البته خود شما هم به این مطلب واقفید و از دوستان کارشناس تقاضا کردی که به همین دلیل به شما کمک کنند تا مطالب مندرج هرچه کامل تر و بهتر از الان بشود.
    من وظیفه خودم می دانم که از شما که دانشت را بدون هیچ چشم داشتی تقدیم به همه علاقمندان کردی تشکر و قدردانی کنم و این را هم بگویم که همه ما در برخی از زمینه ها یک اطلاعاتی داریم که گاهی به خاطر خجالت و گاهی هم از روی نگرانی حاضر نیستیم اون را به دیگران ارائه کنیم. برای همین هم یک تبریک جانانه به خاطر این شهامتی که در زمینه تدریس داشتی تقدیم به شما و بقیه دوستان دست اندرکار و همکار شما می کنم.
    یک پیشنهاد دارم، با توجه به اهمیت متونی که اینجا نوشته می شود و برخی تداخل هائی که گاهاً در هنگام ترکیب فارسی و انگلیسی میشود، اصل مطلب درست و حسابی منتقل نمی گردد و این را میشه از توی کامنت های دوستان علاقه مند و پاسخ های جنابعالی هم فهمید. ای کاش هر درس به صورت یک PDF در انتهای آن قسمت ( لینک دانلود درس همون جلسه ) گذاشته می شد تا این مشکل هم برطرف می شد و زحمات شما به صورت صد درصد به دوستان منتقل می شد .

th95 و nikwell سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ziba نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من به نوبه خودم از مطالبی که می نویسی خیلی خیلی تشکر می کنم. این را یادت باشه که همیشه تعلیم و تعلم در کنار هم بوده و قشنگی کار هم به همین است که البته خود شما هم به این مطلب واقفید و از دوستان کارشناس تقاضا کردی که به همین دلیل به شما کمک کنند تا مطالب مندرج هرچه کامل تر و بهتر از الان بشود.
    من وظیفه خودم می دانم که از شما که دانشت را بدون هیچ چشم داشتی تقدیم به همه علاقمندان کردی تشکر و قدردانی کنم و این را هم بگویم که همه ما در برخی از زمینه ها یک اطلاعاتی داریم که گاهی به خاطر خجالت و گاهی هم از روی نگرانی حاضر نیستیم اون را به دیگران ارائه کنیم. برای همین هم یک تبریک جانانه به خاطر این شهامتی که در زمینه تدریس داشتی تقدیم به شما و بقیه دوستان دست اندرکار و همکار شما می کنم.
    یک پیشنهاد دارم، با توجه به اهمیت متونی که اینجا نوشته می شود و برخی تداخل هائی که گاهاً در هنگام ترکیب فارسی و انگلیسی میشود، اصل مطلب درست و حسابی منتقل نمی گردد و این را میشه از توی کامنت های دوستان علاقه مند و پاسخ های جنابعالی هم فهمید. ای کاش هر درس به صورت یک PDF در انتهای آن قسمت ( لینک دانلود درس همون جلسه ) گذاشته می شد تا این مشکل هم برطرف می شد و زحمات شما به صورت صد درصد به دوستان منتقل می شد .

سلام
    ممنونم از لطفتون
    این PDF گذاشتن یه ایراد داره و تون هم اینه که سر زدن به سایت خیلی کم میشه
    البته بازدید بالای سایت هیچ چیزی برای من و حتی مدیر سایت نداره غیر از دوستای خوبی مثل شما و یاد گرفتن مطالب جدید و شاید هم کمکی به بقیه ارایه کردن ولی وقتی که pdf بذاریم این pdf ها خیلی راحت اینور و اونور میچرخه و حتی خیلی جاها به اسم خودشون جمع و جورش میکنن و جای دیگه ارایه میدن
    البته این با کلیت قضیه خیلی منافاتی نداره غیر از کمی دلگیری و زیر پا گذاشتن حقوق معنوی و اینکه سر زدن بچه های علاقه مند به سایت و بازدید از اون کمتر میشه

بهرحال از مدیران عزیز هم میخوام که در این خصوص اظهار نظر کنند

aliafzalan و nikwell سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: amin afshari

خواننده شناسه تصویری amin_afsha
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    37
    دروس خوب و جالبی هستند ولی یکم در حد مبتدی هاست.لطفاً زودتر مطالب رو آپدیت کنید و حرفه ای و کاربردی تر

nikwell و hoshi سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    بهرحال دوره mcse یا جدیدترش mcitp با سیستم عامل های کاربری یعنی xp,7,vista شروع میشوند
    ولی به جاهای خوب هم میرسیم

godman757 و nikwell سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مرتضی میرنژاد

تازه وارد شناسه تصویری morita
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    22
    منم همین مشکلو دارم برای تشکر کلیدی سمت راست پیدا نمیکنم

nikwell سپاسگزاری کرده است.

mmj
    mmj آنلاین نیست.

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط morita نمایش پست ها
    منم همین مشکلو دارم برای تشکر کلیدی سمت راست پیدا نمیکنم
    دوستان و اساتید تازه وارد، ضمن خوش آمدگویی، تا اونجا که بنده اطلاع دارم، تا وقتی تعداد پست هاتون به تعداد خاصی (فکر کنم 4 عدد) نرسه، دکمه تشکر برای شما فعال نخواهد شد.

th95، nikwell و hoshi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mska

عضو عادی
    نوشته
    73
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    60
    سلام دوست من

از زحمات شما تشکر می کنم

1 سوالی داشتم

هنگام SHARE کردن من دسترسی را every one قرار میدم ولی بازهم اجازه دستری از یک کامپیوتر دیگه را نداره و پیغام access deny... میده
    و باید حتما به آن کاربر مورد نظر سطح دسترسی داده بشه

nikwell و amin_afsha سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    امشب جلسه نهم رو در اختیار دوستان قرار خواهم داد

3hsan، mska، nikwell و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط mska نمایش پست ها
    سلام دوست من

از زحمات شما تشکر می کنم

1 سوالی داشتم

هنگام SHARE کردن من دسترسی را every one قرار میدم ولی بازهم اجازه دستری از یک کامپیوتر دیگه را نداره و پیغام access deny... میده
    و باید حتما به آن کاربر مورد نظر سطح دسترسی داده بشه
    شما باید هم در برگه Sharing و هم در Security بهش دسترسی بدی
    یادتون باشه بین این دوتا دسترسی اعمال میشه که محدودتره
    مثلا شما اگه توی sharing بدی read و توی security بدی full دسترسی نهایی read است

mska، nikwell و amin_afsha سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mska

عضو عادی
    نوشته
    73
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    60
    ممنون منتظر قسمت های جدید هستیم

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط mska نمایش پست ها
    ممنون منتظر قسمت های جدید هستیم

امشب حتما قرار میدم

نام حقيقي: محمدی

خواننده
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    168
    کلید تشکر برای من فعال نیست ،بابت مطالب مفیدی که آموزش می دین ازتون ممنونم، بی زحمت سطح آموزش رو بالاتر ببرید.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    کلید سپاس برای کاربرانی که در انجمن فعالیت می کنند فعال می شه و کاربرانی که حضور فعال ندارن نمی تونن از این امکان استفاده کنن.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    کمی با نگرش سخت افزاری و با توضیح در حیطه الکترونیک
    دوست عزیز چنین بحثی اصلا در MCSE مطرح نیست ! کلا در مایکروسافت مطرح نیست
    ولی خود شما اگه مطلب مفیدی در این مورد بنویسی خیلی عالی میشه

ر صورت امکان روش تبدیل آی پی در ورژن 4 و 6 به هم و همینطور از چهار به حالت هگز را توضیح دهید.
    میدونی که بحث IPv6 تو ایران خیلی جا نیفتاده
    دارم به امید خدا یک کتاب ccna آماده میکنم که توی اون یک فصل در این مورد توضیح داده شده
    یه کم جلوتر یادم بنداز در این مورد توضیح بدم
    فقط یه نکته ای رو یادت باشه
    چیزی به اسم تبدیل IPv4 به 6 یا بالعکس نداریم. (یعنی آدرس 4 یه دفعه بشه 6 - با اضافه و کم کردن و ..) بلکه بحث گذار به نسخه 6 مطرح هست و اینکه هر دوی این ای پی ها با هم در شبکه کار کنند

ehsan653 و amin_afsha سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمدی

خواننده
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    168
    سلام دوست عزیز ، شخصا دارم از مطالب مفید شما لذت می برم مخصوصا جلسه نهم شما
    مدت هاست که این سوال ذهن من رو درگیر خودش کرده با اجازتون اینجا مطرح می کنم.
    شبکه زیر رو در نظر بگرین:

اینترنت adsl و نوع IP invalid
    من از طریق لبتاب (1#Computer) به اینترنت وصل می شم و درخواست باز کزدن یک سایت رو به لبتاب میدم، بسته های اینترنتی در برگشت به سمت لبتاب من چطوری تشخیص می دن که به کدوم سیستم باید فرستاده بشن؟ چرا جواب به کامپیوتر پی سی (2#Computer) فرستاده نمیشه؟ غیر از اینه که داخل اینترنت دو تا سیستم با یک IP فعالیت می کنند؟
    آیا نمیشه از همین روش برای ریموت زدن از اینترنت به این لبتاب استفاده کرد(با توجه به اینکه ما invalid ip داریم)
    مفهوم اولیه IP VALID و IP INVALID رو می دونم ، ولی واکنش و نوع حرکت بسته های اینترنتی در دو نوع IP رو نمی تونم درک کنم. ممنون میشم IP VALID و IP INVALID رو اگه به آموزش شما مربوطه بیشتر از مفهوم اولیه اش توضیح بدین.

amin_afsha سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 10 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

disk array

symantec norton ghost

نکات 70-270

آموزش نحوه بدسکتور گیری با هایرن به صورت pdf

حذف بد سکتور توسط هایرن بوت

norton ghost درايوهاي logical شناسايي نميكند

هایرن بوت بدسکتور گیری

http:forum.persiannetworks.comf78t36177-10.html#post347558

نحوه ی بد سکتور گیری با بوت هایرن

تفاوت هارد Basic وDynamic

حذف بدسکتور هارد با هایرن

commandتایم سرور

اموزش بدسکتور گیری با هایرن بوت

انواع بکاپ

چگونه به سویچ ای پی بدهیم

در خصوص فرستا دن ایمیل

آموزش mcse جاسه 16

چگونه امنیت شبکه یاد بگیریم

جلسه

توضیح در مورد این سوال فضای خالی برای نصب برنامه داریم در دیسک ولی نمی توانیم برنامه را نصب کنیم؟ چرا؟

توسط خود ویندوز 7پارتیشن بندی ویندوز

ويندوز 7 system reserved

چگونه به سویچ ip بدهیم

محل ذخیره اطلاعات مجازی اینترنتی

فرق هارد بيسيك با دايناميك

برچسب برای این موضوع

2003, access, active, admin, administrator, adsl, bios, boot, ccna, configuration, cpu, delete, denied, disable, drive, file server, file sharing, forum, hardware, html, image, img, invalid ip, ip valid, ipv4, laptop, local, mcse, mcse 200, microsoft, nat, net view, partition, pdf, php, policy, pos, raid 1, raid 5, raid1, record, recovery, restart, router, server, services, share, share کردن, software, span, ssl, support, user, username, فیلم, فارسی, لاگین, مقایسه, مایکروسافت, مجوز, مجازی, مدیریت, مدیریت از راه دور, مشکل, نگهداری, نامحدود, نصب شده, هارد, هاست, هزینه, هستش, ویندوز, ویندوز 7, ویندوز سرور, ویندوز سرور 2003, ورود, یوزر, کمک, کنترل, کند, کیفیت, کامپیوتر, کانکشن, کار, کارها, کارآموزی, کاربران, کارشناس, کتاب, کردن, گروپ پالیسی, پیشنهاد, پارتیشن, پرینتر, پشتیبانی, valid ip, view, virtual machine, web, windows, windows server, windows xp, word, آموزشی, آی پی, آپدیت, افزایش, امنیت, امنیت شبکه, انگلیسی, انتقال, اولین, ای پی, ایمیل, ایران, اجرای, ارتقا, استاد, اطلاعات, بهترین, بوت, بکاپ, بالای, بازار, برنامه, تفاوت, تبدیل, تجربه, ثبت نام, حداقل, حذف, خودش, خطا, دو سیستم, دیاگرام, دیتابیس, دامین, دانلود, درخواست, دستور, روی, روش, ریموت, زمانی, سوئیچ, سکتور, سرور, سرور 2003, سرعت, شبکه, شبکه مجازی

نمایش برچسب ها