صفحه 10 از 10 اولیناولین ... 6 7 8 9 10
نمایش نتایج: از شماره 136 تا 147 از مجموع 147

موضوع: مباحث، نکات متفرقه و اظهار نظرها و پیشنهادات دوستان در خصوص دوره مجازی MCSE

نام حقيقي: محمد

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام

اولا ممنون دویت عزیز مطالبتون بیار مفید است من تمامش رو پرینت گرفتم و خوندم

سوالی هم در مورد مطلب آخرتون داشتم

سوالم این است اگر با ویندوز 7 پارتیشن بندی کنیم می بینید که یک درایو 100 مگابایتی ایجاد می کنه برای فایل های سیستمی
    آیا در بکاپ گرفتن توسط نورتون گوست این درایو 100 مگابایتی رو هم بکاپ بگیریم یا خیر
    و در کل این درایو کوچک چه وظیفه ای و فایده ای داره؟

سوال دوم:
    هنگامی که با ویندوز 7 داریم هارد را برای اولین بار پارتیشن بندی می کنیم مثل ویندوز اکس پی دیگه دو گزینه یعنی فرمت معمولی و فرمت سریع وجود نداره
    و فقط فرمت سریع وجود داره در مورد این دو نوع فرمت هم اگر توضیحی بدید و دلیل اینکه فرمت معمولی دیگه حذف شده رو هم بفرمایید ممنون میشم

البته اگر جای این سوالات اینجا نیست بفرمایید تا در قسمت مربوطه مطرح کنم
    یا علی

نام حقيقي: masoumeh-matin

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

سپاس

با تشکر از مطالب خوبتون
    میشه لطفا انواع بکاپ گیری ها با خود ویندوز را هم توضیح بدهید

جاسه بعدی کیه؟؟؟؟خواهشن زودتر....من بیصبرانه منتظرم

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط server14 نمایش پست ها
    سلام

اولا ممنون دویت عزیز مطالبتون بیار مفید است من تمامش رو پرینت گرفتم و خوندم

سوالی هم در مورد مطلب آخرتون داشتم

سوالم این است اگر با ویندوز 7 پارتیشن بندی کنیم می بینید که یک درایو 100 مگابایتی ایجاد می کنه برای فایل های سیستمی
    آیا در بکاپ گرفتن توسط نورتون گوست این درایو 100 مگابایتی رو هم بکاپ بگیریم یا خیر
    و در کل این درایو کوچک چه وظیفه ای و فایده ای داره؟

سوال دوم:
    هنگامی که با ویندوز 7 داریم هارد را برای اولین بار پارتیشن بندی می کنیم مثل ویندوز اکس پی دیگه دو گزینه یعنی فرمت معمولی و فرمت سریع وجود نداره
    و فقط فرمت سریع وجود داره در مورد این دو نوع فرمت هم اگر توضیحی بدید و دلیل اینکه فرمت معمولی دیگه حذف شده رو هم بفرمایید ممنون میشم

البته اگر جای این سوالات اینجا نیست بفرمایید تا در قسمت مربوطه مطرح کنم
    یا علی

من خیلی با ویندوز 7 کار نکردم
    نظرم رو میدم منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم

اولا که من ترجیح میدم برای ویندوز 7 از یوتیلیتی که خودش برای بکاپ گذاشته و کل دیسک رو همون اول براتون بکاپ میگیره استفاده کنم (برای لپتاپ خودم هم همین کار رو کردم)
    اگر بخوام از هایرن استفاده کنم حتما اون پارتیشن رو هم بکاپ میگیرم البته واقعیتش تا بحال ویندوز 7 رو برش نگردوندم (با هایرن) که ببینم دقیقا داستان چی میشه
    بررسی های سریعی که من کردم نشون میده این پارتیشن خیلی شبیه به اون چیزیه که من بالا گفتم (یعنی یک پارتیشن با حجم کم برای فایلهای سیستمی)
    ضمن اینکه ظاهرا اگر شما خودتون اول هارد رو پارتیشن بندی کنید دیگه این درایو ایجاد نخواهد شد و ایجاد اون مربوط به زمانیه که مثل من سیستم رو نصب شده تحویل میگیرید یا همه چیز رو به خود ویندوز می سپارید. اما بهرحال الان که وجود داره لازمه که حتما ازش بکاپ گرفته بشه

این لینک هم توضیح میده که چیکار کنیم ویندوز 7 موقع نصب این درایو رو ایجاد نکنه
    How to Prevent Windows 7 from Creating a Hidden /Recovery /System Reserved Partition during Installation

در مورد فرمت کردن هم باید بگم که یه موقعی فرمت سریع مشکلاتی داشت ولی الان همیشه از همین روش استفاده میشه به غیر از زمانی که یک هارد مشکلی داشته باشه مثل بد سکتور یا خرابی های اساسی ! بنابراین دیگه فکر نکنم در حالت معمولی لزومی به استفاده از فرمتی غیر از حالت سریع باشه
    این لینک مایکروسافت رو هم ببینید ! میگه فقط تفاوت بین چک کردن بد سکتورهاست

Differences between a Quick format and a regular format during a "clean" installation of Windows XP

key-one و server14 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: کیوان

عضو غیر فعال شناسه تصویری key-one
    نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    با سلام

عزیز هموطن اگه تعداد بازدیدها رو نگاه کنی میبینی که چقدر زحمت کشیدی و مورد استقبال قرار گرفتی , اگه بعضی از دوستان مثل من کم لطفی میکنند و سپاس یا پستی نمیزنند این مربوط به نوشتار و آموزش شما نیست بلکه از بی توجهی ما هاست شما بسیار مهربان وفداکار می باشید که این مبحث رو ادامه میدهید و بسیار بزرگوار من از خدا میخام که علمت همیشه رو به افزایش و سلامت باشی

به امید ایرانی پر از افرادی که فداکاری در زمینه علم و آموزش به دیگران میکنند البته بدون چشم داشت

باز هم ممنون و یه خواهش اگه بتونی این مطالب رو به صورت فایل PDF واسه دون بذاری بسیار سپاسگذارم

th95 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمدرضا

عضو عادی شناسه تصویری mri2599
    نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    84
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahb نمایش پست ها
    سلام از طريق command تايم سيستم رو عوض كن احتمالا مشكلت حل مي شه

سلام از طريق command تايم سيستم رو عوض كن احتمالا مشكلت حل مي شه
    ممنون بابت جوابت ولی متوجه نشدم!
    بیشتر توضیح می دی؟

نام حقيقي: soheil

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    منظورم اینه که مثل ویندوز نورتونو نصب کرد و از نورتون بدون سی دی بوت استفاده کنیم.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gh نمایش پست ها
    منظورم اینه که مثل ویندوز نورتونو نصب کرد و از نورتون بدون سی دی بوت استفاده کنیم.
    بله
    عرض كردم كه اين برنامه هم جداگانه قابل نصب و استفاده هستش براي دانلود هم بريد به اينجا :

http://forum.persiannetworks.com/f109/t29656.html

نام حقيقي: محمد

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام

آیا در صورتی که اصلا ویندوز 7 بالا نیاد میشه بکاپی که با خود یوتیلیتی ویندوز 7 گرفتیم را برگردونیم ؟؟ یا فقط از داخل ویندوز قابل بازگردانی است؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    بله
    عرض كردم كه اين برنامه هم جداگانه قابل نصب و استفاده هستش براي دانلود هم بريد به اينجا :

http://forum.persiannetworks.com/f109/t29656.html
    آخرین نسخه آن:
    http://forum.persiannetworks.com/f109/t37666.html

th95، Ziba و al1p0ur سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط server14 نمایش پست ها
    سلام

آیا در صورتی که اصلا ویندوز 7 بالا نیاد میشه بکاپی که با خود یوتیلیتی ویندوز 7 گرفتیم را برگردونیم ؟؟ یا فقط از داخل ویندوز قابل بازگردانی است؟
    بله، تا جایی که می دانم DVD کاملا Bootable است. اصلا اصل کاربردش همینه.

Ziba و al1p0ur سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: mahi

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    QUOTE=mhdganji;262940]کلید سپاس برای کاربرانی که در انجمن فعالیت می کنند فعال می شه و کاربرانی که حضور فعال ندارن نمی تونن از این امکان استفاده کنن.[/QUOTE]

اما من عضو جدیدم و تاحالا پست هم نداشتم اما کلید سپاس فعاله و چندین بار گداشتم.باز هم از تشکرمیکنم از مطالب مفیدتون

نام حقيقي: نسترن زیبا

عضو عادی شناسه تصویری Ziba
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    27
    دوست عزیز ، بازهم از شما تشکر می کنم و امیدوارم با دلگرمی هرچه بیشتر به کارتون ادامه بدهید . راستی ای کاش می شد که این سلسله درس ها را بصورت یک فایل PDF می شد و با حفظ رعایت زحمت های جنابعالی Copyright و درج محل ایجاد ( Persiannetworks ) در اختیار همه علاقمندان قرار می گرفت .

صفحه 10 از 10 اولیناولین ... 6 7 8 9 10

کلمات کلیدی در جستجوها:

disk array

symantec norton ghost

نکات 70-270

آموزش نحوه بدسکتور گیری با هایرن به صورت pdf

حذف بد سکتور توسط هایرن بوت

norton ghost درايوهاي logical شناسايي نميكند

هایرن بوت بدسکتور گیری

http:forum.persiannetworks.comf78t36177-10.html#post347558

نحوه ی بد سکتور گیری با بوت هایرن

تفاوت هارد Basic وDynamic

حذف بدسکتور هارد با هایرن

commandتایم سرور

اموزش بدسکتور گیری با هایرن بوت

انواع بکاپ

چگونه به سویچ ای پی بدهیم

در خصوص فرستا دن ایمیل

آموزش mcse جاسه 16

چگونه امنیت شبکه یاد بگیریم

جلسه

توضیح در مورد این سوال فضای خالی برای نصب برنامه داریم در دیسک ولی نمی توانیم برنامه را نصب کنیم؟ چرا؟

توسط خود ویندوز 7پارتیشن بندی ویندوز

ويندوز 7 system reserved

چگونه به سویچ ip بدهیم

محل ذخیره اطلاعات مجازی اینترنتی

فرق هارد بيسيك با دايناميك

برچسب برای این موضوع

2003, access, active, admin, administrator, adsl, bios, boot, ccna, configuration, cpu, delete, denied, disable, drive, file server, file sharing, forum, hardware, html, image, img, invalid ip, ip valid, ipv4, laptop, local, mcse, mcse 200, microsoft, nat, net view, partition, pdf, php, policy, pos, raid 1, raid 5, raid1, record, recovery, restart, router, server, services, share, share کردن, software, span, ssl, support, user, username, فیلم, فارسی, لاگین, مقایسه, مایکروسافت, مجوز, مجازی, مدیریت, مدیریت از راه دور, مشکل, نگهداری, نامحدود, نصب شده, هارد, هاست, هزینه, هستش, ویندوز, ویندوز 7, ویندوز سرور, ویندوز سرور 2003, ورود, یوزر, کمک, کنترل, کند, کیفیت, کامپیوتر, کانکشن, کار, کارها, کارآموزی, کاربران, کارشناس, کتاب, کردن, گروپ پالیسی, پیشنهاد, پارتیشن, پرینتر, پشتیبانی, valid ip, view, virtual machine, web, windows, windows server, windows xp, word, آموزشی, آی پی, آپدیت, افزایش, امنیت, امنیت شبکه, انگلیسی, انتقال, اولین, ای پی, ایمیل, ایران, اجرای, ارتقا, استاد, اطلاعات, بهترین, بوت, بکاپ, بالای, بازار, برنامه, تفاوت, تبدیل, تجربه, ثبت نام, حداقل, حذف, خودش, خطا, دو سیستم, دیاگرام, دیتابیس, دامین, دانلود, درخواست, دستور, روی, روش, ریموت, زمانی, سوئیچ, سکتور, سرور, سرور 2003, سرعت, شبکه, شبکه مجازی

نمایش برچسب ها