صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: راه حلی برای مشکل اجرای برنامه هایی که احنیاج به دسترسی Admin دارند

نام حقيقي: amin

عضو غیر فعال شناسه تصویری popp
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    11
    ممنون من این کارو واسه nero 9 انجام دادم مشکل حل شد ولی سرعت write رو نمیشه تنظیم کرد
    چی کار کنم باید؟

نام حقيقي: HamidReza

خواننده
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز، کار کردن با نرم افزارهایی مانند Autocad ، Office ، Photoshop و غیره با اکانت های Domain مشکلی نداشته حتی نرم افزار Maya و 3dMax . اما با نرم افزارهایی که تو ایران نوشته می شوند مانند نرم افزارهای حسابداری، اتوماسیون های اداری و غیره به مشکل بر می خوری. خود من در شرکتی که کار می کنم هیچ راهی پیدا نکردم به غیر از اینکه آنها را جزو گروه Administrator کنم تا موقعی که شرکت های سازنده فکر به حال این مشکل بکنند. من که راهی پیدا نکردم اگه کسی بتونه راهی را بگه من هم ممنونش می شم.

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_ra_ir نمایش پست ها
    دوست عزیز، کار کردن با نرم افزارهایی مانند Autocad ، Office ، Photoshop و غیره با اکانت های Domain مشکلی نداشته حتی نرم افزار Maya و 3dMax . اما با نرم افزارهایی که تو ایران نوشته می شوند مانند نرم افزارهای حسابداری، اتوماسیون های اداری و غیره به مشکل بر می خوری. خود من در شرکتی که کار می کنم هیچ راهی پیدا نکردم به غیر از اینکه آنها را جزو گروه Administrator کنم تا موقعی که شرکت های سازنده فکر به حال این مشکل بکنند. من که راهی پیدا نکردم اگه کسی بتونه راهی را بگه من هم ممنونش می شم.
    سلام نمیشه بگی هیچ کدوم مشکلی نداره من با cadمشکل داشتم این نرم افزار با هرuserکه نصب میکنی یه سری از تنظیماتش داخل profileمربوط به اون userست میکنه حالا اگه بخواهی باuser domainکارکنی حتما باید user domainادمین کنی بعدازنصب نرم افزار دسترسی رو ازش بگیری.واما درمورد نرم افزارهای اتوماسیون اداری به نظر من وقتی هر شرکتی که تولید کننده این جور نرم افزارهاست امکاناتش بستگی به جدیته ادمین شبکه داره یکی از نرم افزارهای متره که ازشرکتی خریداری کردیم همین مشکل و داشت وتمام سعیشون این بود که clientsباید adminباشند وبا مخالفت شدیدبه این نتیجه رسیدن که یک فایل که با useradminروی هرسیستمی اجرا میشه وusername & passمربوط به userdomainروی خودش ذخیره میکنه وحالت login به نرم افزارمیشه برای usersبرای نرم افزارشون ایجاد کنندخیلی جالب بودولی همه policiesبرای اینجور نرم افزارها بستگی به عملکرد adminداره!!!به نظر من

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب برنامه بدون اجازه ادمین

رفع مشکل نرم افزارهایی که نیاز به کاربر ادمین برای اجرا دارندنصب برنامه بدون اجازه ادميننصب برنامه بدون ادميننصب نرم افزار بدون دسترسی ادمینبرای اینکه یوزر بتواند آتوکد را اجرا کندمشکل اجازه ادمین در نصب برنامهنصب برنامه بدون ادمیننصب نرم افزار بدون ادمینمشکل pdmsدسترسی adminنصب برنامه بر روی یوزر محدودبرای نصب نرم افزار بر شبکه هایی که اجازه نصب ندارند اجازه دسترسی به یوزر برای نصب بازیمشکل اجرای نرم افزار اتوکدنصب نرم افزار بدون اجازه ادمينمشکل در نصب برنامه بدون اجازهمشکل در نصب برنامه بدون اجازه ادمیندادن اجازه admin به یک کاربرنصب نرم افزار بدون اجازه ادمینطریقه بازکردن یک برنامه با دسترسی ادمین در یوزر محدودرفع مشکل نرم افزارهایی که نیاز به کاربر ادمین برای اجرا دارند»مشکل در اجرای pdmsنصب برنامه در یوزر محدوداجرای برنامه بدون مجوز administrator

برچسب برای این موضوع