نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: Access was denied because the username or pass was invalid

نام حقيقي: صدرا

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2

Access was denied because the username or pass was invalid

سلام دوستان. من یه Windows Server 2003 sp2 دارم که روش Routing & Remote Access فعال کردم برای VPN و ... . به هر حال الان می خوام که به اینترنت ADSL وصل بشم. نمی دونم چرا با این پیغام مواجه می شم.
    Access was denied because the username or pass was invalid
    در حالی که مطمئنم که درسته و روی PC خودم (Windows 7) به راحتی هم در حالت Bridge و هم در حالت Automatic بر روی مودم، به اینترنت دسترسی دارم.
    فکر می کنم مشکل باید از پروتکل های مربوط به Security باشه(مثلا Verbos و ..). اما نمی دونم چطور باید تغییرات در اون وارد کنم. ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.
    پیشاپیش ممنونم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: كاظم

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    210
    سپاسگزاری کرده
    30
    دوست من

فكر مي كنم شما بايد PPPOE و DDR هم داشته باشيد. يه قسمت داره كه بايد تنظيم كني Password رو Clear text ارسال مي كنه. مشكل اينه كه Encryption شما با ISP سازگار نيست.

ولي پيشنهاد مي كنم شما PPPOE رو روي modem تنظيم كني كه اين داستان همونجا انجام شه.

نام حقيقي: صدرا

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط kazem_m نمایش پست ها
    دوست من

فكر مي كنم شما بايد PPPOE و DDR هم داشته باشيد. يه قسمت داره كه بايد تنظيم كني Password رو Clear text ارسال مي كنه. مشكل اينه كه Encryption شما با ISP سازگار نيست.

ولي پيشنهاد مي كنم شما PPPOE رو روي modem تنظيم كني كه اين داستان همونجا انجام شه.
    ممنون از راهنمایت کاظم جان. ولی متاسفانه متوجه نشدم کجا یه قسمت داره که میتونم تنظیم کنم پسورد رو Clear Text ارسال کنه!

نام حقيقي: كاظم

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    210
    سپاسگزاری کرده
    30
    شما DDR تنظیم کردین ؟

من منظورم روی Connection ای بود که بعد از تعریف DDR درست می شه. (روش که Properties بگیرید پیداش می کنید روی تب Security دو حالت داره با Allow Unsecured password امتحان کنید.) ولی اگر امکانش رو دارید DDR تعریف نکنید و پسورد رو روی مودم Set کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

cisco unsecured password pppoe

برچسب برای این موضوع